Twoja Szkoła Muzyki

w Bydgoszczy

Szkoła muzyczna, w której uczyć się można bez względu na wiek. Przez cały rok zapraszamy na zajęcia, niezależnie od tego, czy interesuje Cię nauka śpiewu, czy lekcje gry instrumencie.

Huzarska 6a (Jary)

bydgoszcz black2
Lekcje indywidualne
Zajęcia w grupach
Przedział wiekowy:
1,5 – 18+
Zapisy przez cały rok
Bez długoterminowych umów
Panel klienta
kursy i certyfikaty
Dostęp do nut i e-booków
Wynajem instrumentów do domu

Przybliżymy Cię do muzyki

na każdym etapie życia

Pedagogika rozwijająca wartości

Zasada otwartości, elastyczności oraz uważności stanowią trzon siedmiu fundamentów, które przyświecają naszym podejściu do edukacji. Pragniemy rozwijać ucznia poprzez muzykę kształtując w nim wartości i nawyki, które zaprocentują w przyszłości także w innych dziedzinach życia. Naszym zamiarem jest podtrzymywanie w uczniach motywacji do gry na instrumencie lub śpiewu możliwie jak najdłużej wspierając ich motywację wewnętrzną.

doświadczenie: jesteśmy z wami od 2010r.
innowacyjne wsparcie dydaktyczne

Solidny, zaufany zespół

Nasi pedagodzy realizują naszą misję oraz wizję, ale ostatecznie to Ty dokonujesz wyboru spośród nich. Przy zapisie na zajęcia muzyczne lub wokalne, masz szansę wcześniej ocenić kompetencje, doświadczenie i zobaczyć charyzmę nauczyciela. Zachęcamy także do zapoznania się z krótkim opisem, obejrzenia auto-prezentacji oraz sprawdzenia ceny za lekcję proponowaną którą oferuje. Pamiętaj, że w naszej szkole umożliwiamy odbycie lekcji próbnej, abyś mógł przekonać się o trafności swojego wyboru.

Szkoła dla osób w każdym wieku

Na rynku edukacji muzycznej jesteśmy od 2010 roku. Nasze doświadczenie pokazuje nam, że nauka gry na instrumencie lub śpiewu ma pozytywny wpływ na rozwój osób w każdym wieku. Dlatego nasza oferta skierowana jest zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dbamy o komfort sal i ich kompleksowe wyposażenie. W naszej ofercie znajduje się również opcja wynajmu instrumentów, umożliwiająca praktykowanie ćwiczenia w domowym zaciszu.

Wspieramy Twój
rozwój muzyczny

W naszej szkole w ramach opłaty otrzymasz dużo więcej, niż się spodziewasz. Swoim uczniom zapewnimy dostęp do szerokiego zakresu wsparcia dydaktycznego i innowacyjnych rozwiązań, których nie odnajdziesz w żadnej innej szkole muzycznej!

Placówka Artyz  w Bydgoszczy 

Jary

Huzarska 6a

Jary

600x600 nobackground white

Zapraszamy na

lekcję testową 

Zapisy przez cały rok, 24/7

Bez zobowiązań

Wybierz swojego nauczyciela i termin

Kaucja zwrotna za lekcję testową: 20 zł

1
Kliknij przycisk „Lekcja testowa”
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po wpłacie zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz interesujący Cię przedmiot oferowany przez nasze szkoły w Bydgoszczy lub wypełnij formularz.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące nauki gry na pianinie lub chcesz uzgodnić dopasowany do siebie termin bądź skonsultować dobór nauczyciela wypełnij poniższy formularz. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

    pianinoskrzypceśpiewgitara

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    Akceptuję Politykę prywatności*