Szkoła Muzyczna Artyz

Twoja
Szkoła Muzyki

w Łodzi

Artyz | Szkoła Muzyczna

Nauka gry na instrumentach i śpiewu może być przyjemnością, Do naszej Szkoły Muzycznej zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłych na lekcje indywidualne i w grupie.

Łódź
Wieniawskiego 40

Świetnie trafiłeś!

Lekcje indywidualne i grupowe
Przedział wiekowy:
1,5-18+
panel
klienta
Zapisy przez
cały rok
autorski program nauczania
wynajem instrumentów do domu
od 2010 jesteśmy z Wami
polska marka założona z myślą o realnych potrzebach uczniów
Artyz | Szkoła Muzyczna
Wybierz nauczyciela najlepszego dla siebie
obejrzyj film, poznaj kwalifikacje i wybierz nauczyciela, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom

Gdzie nas znajdziesz?

Zapraszamy do placówki  w Łodzi

Lubimy wysoko postawioną poprzeczkę

Szkołę Artyz tworzą
wyjątkowi ludzie

Wybierz nauczyciela
U nas sam decydujesz, kto zajmie się Twoim rozwojem muzycznym. Oglądając film prezentacyjny masz możliwość zapoznania się z naszymi nauczycielami i wybrania tego, przy którym nauka będzie dla Ciebie przyjemnością.
Dydaktyka online
Przygotowaliśmy bardzo rozbudowany panel klienta, w którym znajdziesz dodatkowe materiały dydaktyczne, nuty czy też zestawy wiedzy z teorii muzyki. Dzięki nim doskonale przygotujesz się do kolejnych zajęć, ale też samodzielnie zadbasz o swój warsztat.
Brak zobowiązań
Obawiasz się zobowiązań? My ich nie narzucamy. Sam decydujesz, jak długo się kształcisz. Jesteśmy pewni jakości naszych usług i to właśnie na niej opieramy naszą działalność. Bez podpisywania umów, a przez rzetelność naszej placówki osiągamy zaufanie i rezultaty.

Jak zacząć? To proste!

Zapraszamy na
lekcję testową

Dołącz do nas o dowolnej porze i w dowolnym momencie roku. Nasza szkoła jest otwarta dla wszystkich chętnych, a nabór trwa przez cały rok! Sprawdź jakie to proste i zapisz się w 3 krokach! 

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
krok 2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po zaksięgowaniu wpłaty zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz skonsultować swój wybór?

Wypełnij formularz,
oddzwonimy!

Wahasz się, czy dać nam szansę? A może masz wątpliwości, których nie udało nam się rozwiać na naszej stronie? Teraz wypełnij formularz po prawej stronie. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe i postaramy się pomóc. Jeżeli wolisz sam zadzwonić, dane do każdej z naszych placówek znajdziesz w zakładce “kontakt”. Wyciągnij do nas rękę, a my przeprowadzimy Cię przez cały proces wchodzenia z nami we współpracę. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię nauka śpiewu, czy cokolwiek innego z ciekawej oferty naszej łódzkiej placówki.

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    Akceptuję Politykę prywatności*