Szkoła Muzyczna Artyz

Twoja
Szkoła Muzyki

w Łodzi

Szkoła muzyczna godna polecenia i zaufania. Sięgając po nas zrozumiesz, że nauka gry na instrumentach może być przyjemnością. Niezależnie od tego, czy sięgniesz po nią Ty, czy też zrobi to Twoje dziecko. Lekcje indywidualne proponujemy dzieciom już od 4 roku życia, zaś górnej granicy wieku nie wyznaczamy. Dając nam szansę możesz tylko zyskać i mieć pewność, że zapewnimy Ci bardzo dobre warunki do nauki indywidualnej, ale także w kameralnych grupach i w fantastycznej atmosferze.

Świetnie trafiłeś!

Lekcje indywidualne i grupowe
Przedział wiekowy:
1,5-18+
panel
klienta
Zapisy przez
cały rok
autorski program nauczania
wynajem instrumentów do domu
od 2010 jesteśmy z Wami
polska marka założona z myślą o realnych potrzebach uczniów
Wybierz nauczyciela najlepszego dla siebie
obejrzyj film, poznaj kwalifikacje i wybierz nauczyciela, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom

Gdzie nas znajdziesz?

Zapraszamy do placówki
w Łodzi

Nasza łódzka placówka mieści się w dzielnicy Łódź Górna, na ulicy Wieniawskiego 40. Funkcjonuje już od września 2021 roku, od samego początku swojego działania dając naszym uczniom możliwość nauki gry na fortepianie, skrzypcach, gitarze, ale i nauki śpiewu czy rytmiki. Wykwalifikowana kadra zadba o to, by każdy z nich szybko się odnalazł, a efekty przyszły tak szybko, jak to tylko możliwe.

Lubimy wysoko postawioną poprzeczkę

Szkołę Artyz tworzą
wyjątkowi ludzie

Wybierz nauczyciela
U nas sam decydujesz, kto zajmie się Twoim rozwojem muzycznym. Oglądając film prezentacyjny masz możliwość zapoznania się z naszymi nauczycielami i wybrania tego, przy którym nauka będzie dla Ciebie przyjemnością.
Dydaktyka online
Przygotowaliśmy bardzo rozbudowany panel klienta, w którym znajdziesz dodatkowe materiały dydaktyczne, nuty czy też zestawy wiedzy z teorii muzyki. Dzięki nim doskonale przygotujesz się do kolejnych zajęć, ale też samodzielnie zadbasz o swój warsztat.
Brak zobowiązań
Obawiasz się zobowiązań? My ich nie narzucamy. Sam decydujesz, jak długo się kształcisz. Jesteśmy pewni jakości naszych usług i to właśnie na niej opieramy naszą działalność. Bez podpisywania umów, a przez rzetelność naszej placówki osiągamy zaufanie i rezultaty.

Jak zacząć? To proste!

Zapraszamy na
lekcję testową

Nabór w naszej szkole trwa cały rok, a ty jesteś w stanie rozpocząć naukę gry na instrumencie lub śpiewu w absolutnie dowolnym momencie. Nie musisz wierzyć nam przy tym na słowo, że spełnimy Twoje oczekiwania. Zapisz się na lekcję testową i daj nam szansę, a my zrobimy wszystko, by przekonać Cię do siebie.

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Dzięki temu szybko trafisz do naszego kreatora. W nim wybierz placówkę, przedmiot zajęć, ramy czasowe oraz stopień zaawansowania – to pozwoli nam stworzyć ofertę szytą z myślą o Tobie i zrozumieć Twoje potrzeby.
krok 2
Wybierz nauczyciela
W kolejnym kroku wybierz nauczyciela – koniecznie ze zwróceniem uwagi na jego kwalifikacje i cenę za lekcję. Po wyborze poznasz oferowane przez niego terminy lekcji testowej – wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
To już ostatni krok. Kaucja za rezerwację terminu to równo 20 złotych. Nie martw się jednak – jeśli zdecydujesz się kontynuować naukę z nami, zwrócimy Ci ją w całości. Po zaksięgowaniu wpłaty damy Ci znać, że wszystko przebiegło pomyślnie, a termin został dla Ciebie zarezerwowany. Przybądź punktualnie – będziemy na Ciebie czekać!

Chcesz skonsultować swój wybór?

Wypełnij formularz,
oddzwonimy!

Wahasz się, czy dać nam szansę? A może masz wątpliwości, których nie udało nam się rozwiać na naszej stronie? Teraz wypełnij formularz po prawej stronie. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe i postaramy się pomóc. Jeżeli wolisz sam zadzwonić, dane do każdej z naszych placówek znajdziesz w zakładce “kontakt”. Wyciągnij do nas rękę, a my przeprowadzimy Cię przez cały proces wchodzenia z nami we współpracę. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię nauka śpiewu, czy cokolwiek innego z ciekawej oferty naszej łódzkiej placówki.

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka