Nauka gry na gitarze

w Bydgoszczy

Indywidualne lekcje gry na gitarze w Bydgoszczy już od 6 roku życia, bez górnej granicy wieku. Nauka na gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej oraz ukulele dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Huzarska 6a (Jary)

Lekcje indywidualne
Wybierz nauczyciela
Przedział wiekowy:
1,5 – 18+
Zapisy przez cały rok
Bez długoterminowych umów
Panel klienta
kursy i certyfikaty
Dostęp do nut i e-booków
Wynajem pianin do domu

Przybliżymy Cię do muzyki

na każdym etapie życia

Szkołę tworzymy z myślą o Tobie

Artyz kształtujemy w oparciu o nasze szerokie doświadczenie, biorąc pod uwagę oczekiwania uczniów oraz aktualne wyzwania globalnego świata. Opracowaliśmy programy edukacyjne, które doskonale odpowiadają na rzeczywiste potrzeby naszych podopiecznych. Dodatkowo, udostępniliśmy sekcję edukacyjną w panelu użytkownika, umożliwiającą wygodną praktykę w domu.

doświadczenie: jesteśmy z wami od 2010r.
innowacyjne wsparcie dydaktyczne

Zaufana kadra – to podstawa

W naszej szkole to tobie przypada wybór nauczyciela, który będzie cię prowadził. Oglądając krótki filmik, możesz poznać jego osobowość, wykształcenie oraz umiejętności. Nasi instruktorzy działają zgodnie z naszą misją i wizją. To ty decydujesz, kogo wybierzesz. Gdy zapisujesz się na lekcje nauki gry na gitarze, masz okazję z góry ocenić kompetencje, doświadczenie i charakter nauczyciela. Zachęcamy również do zapoznania się z krótkim opisem, obejrzenia prezentacji oraz sprawdzenia ceny za lekcje, jakie oferuje. Dodatkowo, proponujemy także lekcję próbną, abyś mógł zweryfikować swoją decyzję.

Szkoła dla osób w każdym wieku

Zdobyte od 2010 roku doświadczenie jednoznacznie wskazuje, że nauka gry na gitarze ma pozytywny wpływ na rozwijanie osobowości człowieka, niezależnie od wieku. Z tego powodu nasza placówka edukacyjna serdecznie zaprasza zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. W ramach naszej oferty zapewniamy wygodne i doskonale wyposażone sale lekcyjne, niezbędne instrumenty oraz akcesoria. Ponadto, oferujemy wynajem gitar, umożliwiając praktykowanie gry w zaciszu domowym.

Dlaczego wybrać
naukę gry na gitarze
w Artyz?

W ramach kursu gry na pianinie dostaniesz dostęp do materiałów, które są wsparciem dydaktycznym oraz do rozwiązań, jakich nie znajdziesz w żadnej innej szkole muzycznej.

Indywidualne lekcje w ramach kursów

Nasze programy nauczania usystematyzowane są w ramach kursów muzycznych, po ukończeniu których uczeń otrzyma certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

W Artyz kładziemy nacisk na budowanie solidnych podstaw oraz rozwijanie umiejętności w nauce gry na gitarze, bez nacisku na ograniczony czas czy natychmiastowe wyniki. Nasi uczniowie czują pełne wsparcie ze strony nauczyciela, a ich edukacyjne osiągnięcia oraz widoczna radość stanowią dla nas głęboką satysfakcję, stając się bodźcem do dalszej pracy. Zapewniamy wsparcie zarówno w realizacji marzeń, jak i w przygotowaniach do egzaminów muzycznych ABRSM realizowanych w naszej szkole.

DZIECI
Stawiamy na wszechstronny rozwój. Nasi podopieczni, poza nauką gry na gitarze, rozwijają systematyczność, trenują pamięć oraz rozwijają zdolności manualne i umiejętność logicznego myślenia. Szanujemy postępy każdego ucznia indywidualnie, unikając porównań i niepotrzebnej rywalizacji.
MŁODZIEŻ I DOROŚLI
Chcemy jak najszybciej usamodzielnić Cię w grze na gitarze. Pokazać jej wszystkie możliwości nie tylko tzw. grę ogniskową. Dlatego w miarę możliwości staramy się realizować Twoje propozycje repertuarowe w oparciu o nasz program gitarowy.  

Cennik

W naszej szkole na opłatę miesięczną składają się comiesięczna opłata stała oraz opłata za lekcje zależna od ich ilości przypadającej każdego miesiąca oraz ceny zajęć u nauczyciela, jakiego wybierzesz. Dzięki temu zapłacisz mniej w miesiącu, w którym przypada mniejsza ilość lekcji.
Opłata stała – to abonament za szkołę, który jest pobierany przez cały rok kalendarzowy niezależnie od ilości przypadających lekcji w miesiącu. Obejmuje: rezerwację stałego terminu lekcji, korzystania z infrastruktury szkoły i podstawowy dostęp do panelu klienta. Opłata za lekcje – to suma ilości zajęć jaka przypada w danym miesiącu (uwzględnia dni wolne ustawowo od pracy, święta itp.)
Możesz odwołać i umówić odrabianie lekcji jednym kliknięciem poprzez panel klienta bez podawania powodów. Nauczyciel zostanie o tym fakcie powiadomiony automatycznie.
Proponujemy rozwiazanie subskrypcyjne bez podpisywania terminowej umowy. Nasze wzajemne zobowiązania precyzyjnie określa regulamin, a płatność za kolejny miesiąc powoduje automatyczne przedłużenie współpracy.
Pracujemy cały rok – w wakacje nasz grafik staje się bardziej elastyczny, dzięki czemu możesz przychodzić na lekcje w dogodnym przez siebie czasie. Pamiętaj, że latem nie ma konieczności uczęszczania na zajęcia. Natomiast, abyś mógł dalej realizować wybrany kurs i zachować całą zebraną bazę materiałów oraz historię swojego nauczania należy każdego miesiąca terminowo uiszczać opłatę stałą.
Jak najbardziej! Cena takich zajeć to po prostu dwukrotność ich krótszych odpowiedników. Możliwe są również lekcje 2x w tygodniu lub jednoczesne zajęcia indywidualne dla całych rodzin w kilku salach.

Zapraszamy do szkoły Artyz  w Bydgoszczy 

Zapraszamy na
lekcję testową 

 zapisy przez cały rok

Dołącz do nas o dowolnej porze i w dowolnym momencie roku. Nasza szkoła jest otwarta dla wszystkich chętnych, a nabór trwa przez cały rok! Sprawdź jakie to proste i zapisz się w 3 krokach! 

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
krok 2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po wpłacie zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz interesujący Cię przedmiot oferowany przez nasze szkoły w Bydgoszczy lub wypełnij formularz

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz uzgodnić dopasowany do siebie termin wypełnij poniższy formularz. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym. Jeśli sam chcesz zadzwonić do wybranej placówki dane kontaktowe znajdziesz w zakładce kontakt.

    pianinoskrzypceśpiewgitara

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    Akceptuję Politykę prywatności*

    Tagi : lekcje gry na gitarze Bydgoszcz nauka gry na gitarze Bydgoszcz nauka gry na gitarze dla dorosłych Bydgoszcz indywidualne lekcje gry na gitarze Bydgoszcz kurs gry na gitarze Bydgoszcz kurs gitary Bydgoszcz lekcje gitary dla dorosłych Bydgoszcz lekcje gry na gitarze dla dzieci Bydgoszcz nauka gry na gitarze klasycznej Bydgoszcz nauka gry na gitarze dla dzieci Bydgoszcz prywatne lekcje gitary Bydgoszcz nauka gry na gitarze elektrycznej Bydgoszcz nauka gry na gitarze akustycznej Bydgoszcz nauka gry na ukulele Bydgoszcz