Nauka gry na gitarze

w Łodzi

Indywidualne lekcje gry na gitarze w Łodzi już od 6 roku życia, bez górnej granicy wieku. Nauka na gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej oraz ukulele dla dzieci młodzieży i dorosłych.

Wieniawskiego 40 (Górna)
Krzemieniecka 2 (Polesie)

Lekcje indywidualne
Wybierz nauczyciela
Przedział wiekowy:
1,5 – 18+
Zapisy przez cały rok
Bez długoterminowych umów
Panel klienta
kursy i certyfikaty
Dostęp do nut i e-booków
Wynajem pianin do domu

Przybliżymy Cię do muzyki

na każdym etapie życia

Szkołę tworzymy z myślą o Tobie

Artyz kształtujemy w oparciu o nasze szerokie doświadczenie, biorąc pod uwagę oczekiwania uczniów oraz aktualne wyzwania globalnego świata. Opracowaliśmy programy edukacyjne, które doskonale odpowiadają na rzeczywiste potrzeby naszych podopiecznych. Dodatkowo, udostępniliśmy sekcję edukacyjną w panelu użytkownika, umożliwiającą wygodną praktykę w domu.

doświadczenie: jesteśmy z wami od 2010r.
innowacyjne wsparcie dydaktyczne

Zaufana kadra – to podstawa

W naszej szkole to tobie przypada wybór nauczyciela, który będzie cię prowadził. Oglądając krótki filmik, możesz poznać jego osobowość, wykształcenie oraz umiejętności. Nasi instruktorzy działają zgodnie z naszą misją i wizją. To ty decydujesz, kogo wybierzesz. Gdy zapisujesz się na lekcje nauki gry na gitarze, masz okazję z góry ocenić kompetencje, doświadczenie i charakter nauczyciela. Zachęcamy również do zapoznania się z krótkim opisem, obejrzenia prezentacji oraz sprawdzenia ceny za lekcje, jakie oferuje. Dodatkowo, proponujemy także lekcję próbną, abyś mógł zweryfikować swoją decyzję.

Szkoła dla osób w każdym wieku

Zdobyte od 2010 roku doświadczenie jednoznacznie wskazuje, że nauka gry na gitarze ma pozytywny wpływ na rozwijanie osobowości człowieka, niezależnie od wieku. Z tego powodu nasza placówka edukacyjna serdecznie zaprasza zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. W ramach naszej oferty zapewniamy wygodne i doskonale wyposażone sale lekcyjne, niezbędne instrumenty oraz akcesoria. Ponadto, oferujemy wynajem instrumentów, umożliwiając praktykowanie gry w zaciszu domowym.

Dlaczego wybrać
naukę gry na gitarze
w Artyz?

W ramach kursu gry na pianinie dostaniesz dostęp do materiałów, które są wsparciem dydaktycznym oraz do rozwiązań, jakich nie znajdziesz w żadnej innej szkole muzycznej.

Indywidualne lekcje
w ramach kursów

Oferujemy lekcje zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych uczniów. Gwarantujemy profesjonalne podejście i pomagamy budować dobry warsztat gitarowy bez pośpiechu czy presji czasu. Zaoferujemy kurs dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb. Zagadnienia z zakresu teorii muzyki a także instruktażowe z zakresu nauki gry na gitarze znajdziesz w naszej bibliotece multimedialnej dostępnej w ramach ceny.

DZIECI
Uczymy z myślą o całościowym rozwoju. Nasi uczniowie oprócz gry na gitarze uczą się systematyczności, szkolą pamięć, rozwijają zdolności manualne i logiczne myślenie. Doceniamy  postępy w odniesieniu do każdego ucznia indywidualnie, bez porównań i zbędnej rywalizacji.
MŁODZIEŻ I DOROŚLI
Chcemy jak najszybciej usamodzielnić Cię w grze na gitarze. Pokazać jej wszystkie możliwości nie tylko tzw. grę ogniskową, ale i pokazać piękno gry klasycznej. Dlatego w miarę możliwości staramy się realizować Twoje propozycje repertuarowe w oparciu o nasz program gitarowy.  

Cennik

Wycena zajęć każdego nauczyciela widoczna jest na jego indywidualnym profilu, który zobaczysz podczas umawiania lekcji testowej.
W naszej szkole na opłatę miesięczną składają się comiesięczna opłata stała oraz opłata za lekcje zależna od ich ilości przypadającej każdego miesiąca oraz ceny zajęć u nauczyciela, jakiego wybierzesz.
Opłata stała – to abonament za szkołę, który jest pobierany przez cały rok kalendarzowy niezależnie od ilości przypadających lekcji w miesiącu. Obejmuje: rezerwację stałego terminu lekcji, korzystania z infrastruktury szkoły i podstawowy dostęp do panelu klienta. Opłata za lekcje – to suma ilości zajęć jaka przypada w danym miesiącu (uwzględnia dni wolne ustawowo od pracy, święta itp.)
Możesz odwołać i umówić odrabianie lekcji jednym kliknięciem poprzez panel klienta bez podawania powodów. Nauczyciel zostanie o tym fakcie powiadomiony automatycznie.
Proponujemy rozwiazanie subskrypcyjne bez podpisywania terminowej umowy. Nasze wzajemne zobowiązania precyzyjnie określa regulamin, a płatność za kolejny miesiąc powoduje automatyczne przedłużenie współpracy.
Pracujemy cały rok – w wakacje nasz grafik staje się bardziej elastyczny, dzięki czemu możesz przychodzić na lekcje w dogodnym przez siebie czasie. Pamiętaj, że latem nie ma konieczności uczęszczania na zajęcia. Natomiast, abyś mógł dalej realizować wybrany kurs i zachować całą zebraną bazę materiałów oraz historię swojego nauczania należy każdego miesiąca terminowo uiszczać opłatę stałą.
Jak najbardziej! Cena takich zajeć to po prostu dwukrotność ich krótszych odpowiedników. Możliwe są również lekcje 2x w tygodniu lub jednoczesne zajęcia indywidualne dla całych rodzin w kilku salach.

Placówki Artyz  w Łodzi 

Górna

Wieniawskiego 40

Górna

Polesie

Krzemieniecka 2

Polesie

Parallax_img

Zapraszamy na

lekcję testową 

1
Kliknij przycisk „Lekcja testowa”
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po wpłacie zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz interesujący Cię przedmiot oferowany przez nasze szkoły w Warszawie lub wypełnij formularz.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące nauki gry na pianinie lub chcesz uzgodnić dopasowany do siebie termin bądź skonsultować dobór nauczyciela wypełnij poniższy formularz. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

  możesz wybrać kilka

  możesz wybrać kilka

  możesz wybrać kilka

  możesz wybrać kilka

  Akceptuję Politykę prywatności*

  Tagi : kurs gry na gitarze Łódź lekcja gry na gitarze Łódź lekcje gry na gitarze Łódź nauka grania na gitarze Łódź nauka gry na gitarze dla dorosłych Łódź nauka gry na gitarze dla dzieci Łódź nauka gry na gitarze dla początkujących Łódź nauka gry na gitarze klasycznej Łódź nauka gry na gitarze Łódź nauka gry na ukulele Łódź