Lekcje indywidualne

Nauka gry
na gitarze

w Poznaniu

Nauka gry na gitarze na najwyższym możliwym poziomie. Uczymy już od szóstego roku życia! Z nami możesz się uczyć gry na gitarze – klasycznej, akustycznej, elektrycznej i ukulele. Zawsze z indywidualnym, atrakcyjnym i nowoczesnym podejściem oraz z pełnym profesjonalizmem.

POZNAŃ

OGRODY
ul. Piękna 51

WILDA
ul. Langiewicza 23

Świetnie trafiłeś!

Lekcje indywidualne
Przedział wiekowy:
4-18+
panel
klienta
Zapisy przez
cały rok
autorski program nauczania
wynajem gitar do domu
od 2010 jesteśmy z Wami
polska marka założona z myślą o realnych potrzebach uczniów
Wybierz nauczyciela najlepszego dla siebie
obejrzyj film, poznaj kwalifikacje i wybierz nauczyciela, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom

 Jacy jesteśmy

W Artyz uczymy
z myślą o Tobie

Nasza szkoła jako filar stawia nowoczesność i pro-uczniowskie podejście. Stworzony przez nas program został dostosowany do każdej grupy wiekowej i w przypadku każdej z nich stwarza naprawdę rzetelny fundament muzyczny. Dzięki niemu masz u nas pewność efektów oraz radości z gry na gitarze.

Twój nauczyciel
Dajemy Ci swobodę wyboru. Sam zadecydujesz, który nauczyciel będzie towarzyszył Ci w nauce. Wybierzesz go po obejrzeniu filmu i poznaniu tak jego wykształcenia, jak i kwalifikacji.
bogaty wybór nauczycieli,
filmy i opisy przedstawiające każdego z nich,
gwarancja profesjonalizmu,
różnorodne ceny za pojedyncze lekcje,
możliwość szybkiego kontaktu przez panel klienta.
Dydaktyka
Nasi uczniowie mogą kształcić się nie tylko w naszej poznańskiej placówce, ale i samodzielnie, w domu. Stwarzamy im ku temu idealne warunki, zapewniając bogatą skarbnicę materiałów dydaktycznych w panelu klienta.
pełen program nauczania dla gitary,
filmy instruktażowe ułatwiające naukę,
historia nauczania,
filmy z koncertów szkolnych,
certyfikaty muzyczne do pobrania,
przygotowanie do egzaminów ABRSM.
Nasze atuty
Jesteśmy szkołą, która bardzo nowatorsko podchodzi do swojej działalności. W związku z tym możesz u nas liczyć na niespotykane nigdzie indziej udogodnienia, ale i na sposób uczenia idealnie dopasowany do dzisiejszych czasów.
zaawansowany panel klienta,
system zgłaszania nieobecności online,
możliwość umawiania odrabiania przez Internet,
wynajem gitary do domowych ćwiczeń,
brak umowy i jakichkolwiek zobowiązań.

Gdzie nas znajdziesz?

2 placówki  w Poznaniu 

Jak zacząć? To proste!

Zapraszamy na
lekcję testową

Niezależnie od tego, kiedy wpadniesz na ten pomysł – naukę gry na gitarze możesz rozpocząć u nas od zaraz. Nabór trwa przez cały rok, a od wzięcia w nim udziału dzielą Cię zaledwie trzy kroki. Umów się na lekcję testową i daj nam szansę, a nie pożałujesz! 

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Wybierz preferowaną placówkę w Poznaniu, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
krok 2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Ostatnim krokiem jest zapłacenie kaucji za rezerwację terminu. Wynosi ona 20 złotych i jest zwracana w całości, jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Płatności dokonasz online, a na maila otrzymasz potwierdzenie rezerwacji. To tyle – możesz odwiedzić nas w wybranym terminie!

Chcesz skonsultować swój wybór?

Wypełnij formularz,
oddzwonimy!

W przypadku dodatkowych pytań, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości i udzielimy dodatkowych informacji – wystarczy, że wypełnisz formularz obok. Podaj nam najistotniejsze dane, abyśmy mogli odnieść się do Ciebie bardziej konkretnie. Jeśli zaś chcesz, sam do nas zadzwoń – dane do nas znajdziesz w zakładce kontakt naszego serwisu internetowego.

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    Akceptuję Politykę prywatności*