Lekcje indywidualne

Nauka gry
na gitarze

w Warszawie

570 gitara poznań warszawa łódź szczecin2_wynik

Indywidualne lekcje gry już od 6 roku życia, bez górnej granicy wieku. Nauka na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej i ukulele.

ul. Tarnowiecka 13

Świetnie trafiłeś!

Lekcje indywidualne
Przedział wiekowy:
4-18+
panel
klienta
Zapisy przez
cały rok
autorski program nauczania
wynajem gitar do domu
od 2010 jesteśmy z Wami
polska marka założona z myślą o realnych potrzebach uczniów
570 gitara poznań warszawa łódź szczecin2_wynik
Wybierz nauczyciela najlepszego dla siebie
obejrzyj film, poznaj kwalifikacje i wybierz nauczyciela, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom

 Jacy jesteśmy

W Artyz uczymy
z myślą o Tobie

W tworzeniu szkoły opieramy się na naszym doświadczeniu i Twoich potrzebach. Nasz program jest dostosowany do każdej grupy wiekowej. Niezależne od wieku uczymy dbając o Twój rzetelny fundament muzyczny, abyś mógł w pełni cieszyć się z gry na gitarze.

Twój nauczyciel
U nas sam dokonujesz wyboru nauczyciela dla siebie. Obejrzyj film i poznaj jego wykształcenie i kwalifikacje jeszcze przed lekcją próbną.
samodzielny wybór nauczyciela
filmy z autoprezentacją
szeroki wybór kadry
różnorodny przedział cenowy lekcji
bezpośredni kontakt przez panel
profesjonalizm i kompetencja
Dydaktyka
Zależy nam, aby nasi uczniowie znali i wiedzieli m.in. o zasadach prawidłowej postawy, poprawnego trzymania gitary i odczytywali zapis nutowy.
filmy edukacyjne dla gitarzystów
historia nauczania
program nauczania dla gitary
certyfikaty muzyczne
egzaminy ABRSM
koncerty szkolne
Nasze atuty
Jesteśmy szkołą, która lubi zmiany i wdrażanie nowych udoskonaleń. Cała organizacja szkoły jest wynikiem długoletnich obserwacji i potrzeb naszych klientów.
autorski panel klienta
zgłaszanie nieobecności
umawianie odrabiania
szybkie płatności online
brak zobowiązań i umowy
wynajem gitary do domu

Gdzie nas znajdziesz?

Zapraszamy do placówki
w Warszawie

Tarnowiecka 13
Placówka w Warszawie, Praga Południe istnieje od września 2021 roku. Do dyspozycji uczniów jest sześć w pełni wyposażonych klas do gry na pianinie, gitarze, skrzypcach oraz śpiewu a także sala rytmiki.

Jak zacząć? To proste!

Zapraszamy na
lekcję testową

Dołącz do nas o dowolnej porze i w dowolnym momencie roku. Nasza szkoła jest otwarta dla wszystkich chętnych, a nabór trwa przez cały rok! Sprawdź jakie to proste i zapisz się w 3 krokach! 

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
krok 2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po zaksięgowaniu wpłaty zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz skonsultować swój wybór?

Wypełnij formularz,
oddzwonimy!

Na formularzu wybierz odpowiednią placówkę oraz interesujące Cię przedmioty. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym, aby pomóc Ci wybrać przedmiot, nauczyciela lub znaleźć dogodniejsze terminy. Jeśli sam chcesz zadzwonić do wybranej placówki dane kontaktowe znajdziesz w zakładce kontakt.

  możesz wybrać kilka

  możesz wybrać kilka

  możesz wybrać kilka

  możesz wybrać kilka

  Akceptuję Politykę prywatności*

  Tagi : kurs gry na gitarze Warszawa lekcja gry na gitarze Warszawa lekcje gry na gitarze Warszawa nauka grania na gitarze Warszawa nauka gry na gitarze dla dorosłych Warszawa nauka gry na gitarze dla dorosłych Warszawa nauka gry na gitarze dla początkujących Warszawa nauka gry na gitarze klasycznej Warszawa nauka gry na gitarze Warszawa

  Pozycjonowanie stron Warszawa Wild Moose