Lekcje indywidualne

Nauka gry
na pianinie

w Łodzi

Artyz | Szkoła Muzyczna

Indywidualne podejście i świetna atmosfera – to coś, czym nasza szkoła potrafi zaskoczyć. Lekcje gry na pianinie z nami to czysta przyjemność i szansa na rzeczywisty rozwój. Prowadzone przez nas zajęcia kierujemy do osób od 4 roku życia – bez górnej granicy wieku. Przejrzyj naszą ofertę i zobacz, ile dzięki nam będziesz w stanie zyskać. Ty, ale i Twoje dzieci.

ul. Wieniawskiego 40

Świetnie trafiłeś!

Lekcje indywidualne
Przedział wiekowy:
4-18+
panel
klienta
Zapisy przez
cały rok
autorski program nauczania
wynajem pianin do domu
od 2010 jesteśmy z Wami
polska marka założona z myślą o realnych potrzebach uczniów
Artyz | Szkoła Muzyczna
Wybierz nauczyciela najlepszego dla siebie
obejrzyj film, poznaj kwalifikacje i wybierz nauczyciela, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom

 Jacy jesteśmy

Artyz tworzymy z myślą
o Tobie

W naszej szkole muzycznej zadbaliśmy o każdy najmniejszy detal. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, cały proces nauki gry na pianinie zorganizowaliśmy w sposób kompleksowy, w pełni dostosowany do wymogów stawianych przez współczesny świat. Dzięki temu masz pewność, że w stu procentach spełnimy Twoje potrzeby i oczekiwania.

Twój nauczyciel
Nie narzucamy Ci nauczyciela, który będzie Cię prowadził przez cały kurs gry na pianinie. Sam dokonasz tego wyboru – i to jeszcze przed lekcją próbną. Obejrzyj film i oceń, który z naszych pracowników współgra z Twoją wizją nauki. U nas Ty kontrolujesz cały proces.
samodzielność w wyborze nauczyciela,
filmy ułatwiające ten wybór,
wiele różnych opcji dla Ciebie,
zróżnicowanie pod względem cen,
możliwość kontaktu przez panel ucznia,
zawsze najwyższy standard nauczania.
Dydaktyka
Decydując się na nas zyskujesz dostęp do potężnej sekcji dydaktycznej w panelu klienta. Z nią nauka grania na pianinie stanie się możliwa również w zaciszu domowym. Zwłaszcza, że opracowaliśmy ją w sposób biorący pod uwagę rzeczywiste potrzeby naszych uczniów.
pełen program nauki gry na pianinie,
filmy ułatwiające tę naukę,
dostęp do historii nauczania,
możliwe do pobrania dodatkowe ćwiczenia
certyfikaty muzyczne i przygotowanie do egzaminów ABRSM
Nasze atuty
Nasza szkoła muzyczna wyróżnia się na tle innych przede wszystkim podejściem tak do klienta, jak i do samego procesu dydaktycznego. Jest on nowoczesny, ale i elastycznie dopasowujący się do najbardziej aktualnych trendów, potrzeb i oczekiwań.
brak konieczności podpisywania umowy,
wynajem pianin na atrakcyjnych warunkach,
rozbudowany panel ucznia,
zgłaszanie nieobecności i umawianie odrabiania online,
szybkie opłacanie zajęć – w całości przez panel.

Gdzie nas znajdziesz?

Zapraszamy do placówki
w Łodzi

Wieniawskiego 40
Wszystkie lekcje gry na pianinie w Łodzi odbywają się w naszej placówce zlokalizowanej na ulicy Wieniawskiego 40, w dzielnicy Łódź Górna. Funkcjonuje ona już od września 2021 roku, dając naszym uczniom dostęp do wysokiej klasy sprzętu i wykwalifikowanej kadry. Dzięki temu lekcje pianina są tutaj nie tylko przyjemne, ale i organizowane w najbardziej optymalnych warunkach.

Dla kogo jesteśmy

Posiadamy ofertę idealnie dostosowaną do wieku ucznia

Nasza szkoła doskonale wie, w jaki sposób zaangażować ucznia w naukę – bez narzucania mu jakiejkolwiek presji. Tak związanej z brakiem czasu, jak i dużymi oczekiwaniami co do szybkiego osiągania efektów. Nasze indywidualne podejście sprawia, że nauka grania na pianinie zawsze przynosi wymierne rezultaty. Bez zniechęcania i narzucania uczniowi nadmiaru obowiązków. Dzięki temu w świetny sposób uczą się u nas tak ci pragnący realizować swoje marzenia, jak i ci chcący przygotować się do istotnych egzaminów.

Jak zacząć? To proste!

Zapraszamy na
lekcję testową

Rekrutację prowadzimy przez cały rok, w związku z czym naukę gry na pianinie możesz u nas rozpocząć w dowolnym momencie. Wtedy, kiedy uznasz to za odpowiednie. Nie każemy Ci decydować się na nas w ciemno. Zapisz się na testową lekcję i daj nam szansę, a przekonamy Cię, że jesteśmy miejscem idealnym dla Ciebie.

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Przeniesie Cię on do okna wyboru placówki – wybierz tę znajdującą się w Łodzi, a następnie dostarcz nam dodatkowych szczegółów. Jeśli interesuje Cię nauka gry na pianinie, to właśnie ten instrument wybierz. Określ też swój wiek, stopień zaawansowania i dni własnej dostępności. 
krok 2
Wybierz nauczyciela
Nasz system samodzielnie podsunie Ci nauczycieli idealnych względem Twoich oczekiwań. Wybierz takiego, którego cena i kwalifikacje będą Ci odpowiadały. Koniecznie określ też termin lekcji testowej – te dostępne zależą od konkretnego nauczyciela, jednak ostatecznie to Ty jesteś tu decydentem.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Za rezerwację lekcji testowej pobieramy kaucję w wysokości 20 złotych – jeśli zdecydujesz się na zajęcia, zwrócimy Ci ją w całości. Płatności dokonasz online, a o całym procesie będziesz na bieżąco informowany drogą mailową. Testowa lekcja pianina jest już dla Ciebie zarezerwowana – odwiedź nas w naszej placówce w Łodzi, w wybranym przez siebie dniu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał!

Chcesz skonsultować swój wybór?

Wypełnij formularz,
oddzwonimy!

Wystarczy, że uzupełnisz wymagane pola po prawej, a sami skontaktujemy się z Tobą w sprawie lekcji pianina. Pamiętaj, aby podać nam jak najwięcej informacji – wtedy też będziemy w stanie od razu przejść do konkretów. Jesteśmy otwarci na dialog i chętnie udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji oraz rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Wolisz zadzwonić sam? Nie ma problemu – skieruj się do zakładki kontakt, gdzie znajdziesz wszystko, co niezbędne do samodzielnego kontaktu. Wyciągnij do nas rękę, a gwarantujemy, że się nie zawiedziesz.

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    Akceptuję Politykę prywatności*