Lekcje indywidualne

Nauka gry
na skrzypcach

w Łodzi

Artyz | Szkoła Muzyczna

Szkoła gry na skrzypcach, która patrzy na indywidualne potrzeby każdego ze swoich podopiecznych. Swoją ofertę kierujemy do dorosłych i dzieci od 4 roku życia. Jeśli więc interesują Cię lekcje gry na skrzypcach i pochodzisz z Łodzi, jesteś w idealnym miejscu do tego, by je rozpocząć.

ul. Wieniawskiego 40

Świetnie trafiłeś!

Lekcje indywidualne
Przedział wiekowy:
4-18+
panel
klienta
Zapisy przez
cały rok
autorski program nauczania
wynajem skrzypiec do domu
od 2010 jesteśmy z Wami
polska marka założona z myślą o realnych potrzebach uczniów
Artyz | Szkoła Muzyczna
Wybierz nauczyciela najlepszego dla siebie
obejrzyj film, poznaj kwalifikacje i wybierz nauczyciela, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom

 Jacy jesteśmy

Artyz tworzymy z myślą
o Tobie

Lekcje gry na skrzypcach u nas to nie tylko przyjemność, ale i swoboda wyboru. Uczymy dzieci i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania, wynajmujemy skrzypce – wraz z możliwością ich późniejszego wykupu. Nasza szkoła gry na skrzypcach to edukacja opartana wzajemnym zrozumieniu i poszanowaniu. Możesz mieć pewność, że Twoja nauka będzie po prostu efektywna.

Twój nauczyciel
U nas sam decydujesz o tym, kto będzie  Cię kształcił. Zapoznaj się z naszą kadrą i wybierz tego nauczyciela, który będzie Ci najbardziej pasował. Jeszcze przed odbyciem z nim lekcji próbnej.
samodzielny wybór nauczyciela
filmy z autoprezentacją
szeroki wybór kadry
różnorodny przedział cenowy lekcji
bezpośredni kontakt przez panel
profesjonalizm i kompetencja
Dydaktyka
Nasza szkoła uczy nie tylko w momencie, w którym w niej przebywasz. Przygotowaliśmy rozległe szkielety edukacyjne, dzięki którym lekcje gry na skrzypcach będziesz mógł przenieść również do swojego domowego zacisza.
filmy instruktażowe pokazujące tajniki gry na skrzypcach,
zapisy koncertów szkolnych,
dostęp do szczegółowej historii nauczania,
podgląd programu nauki gry na skrzypcach,
przygotowanie do egzaminów ABRSM i certyfikaty muzyczne
Nasze atuty
Artyz to nowatorskie podejście do nauki gry na skrzypcach, mocno skoncentrowane na uczniu. To on jest naszą wizytówką i to z myślą o nim wdrażamy rozwiązania bazujące na naszym doświadczeniu i wieloletnich obserwacjach, stwarzające dla niego idealne warunki do nauki.
brak zobowiązań i wiążącej umowy,
funkcjonalny panel klienta,
internetowe zgłaszanie nieobecności i umawianie odrabiania,
wynajem skrzypiec – z możliwością ich wykupu,
wygodne formy płatności – również w całości przez Internet.

Gdzie nas znajdziesz?

Zapraszamy do placówki
w Łodzi

Wieniawskiego 40
Nasza placówka została ulokowana w bardzo wygodnym dla Łodzian miejscu, na ulicy Wieniawskiego 40, w dzielnicy Łódź Górna. W tej lokalizacji działamy już od września 2021 roku

Dla kogo jesteśmy

Posiadamy odpowiednią ofertę, w zależności od wieku ucznia

Nauka gry na skrzypcach dla dzieci i dorosłych w naszej szkole ma na celu stworzenie rzetelnego fundamentu i rozwoju – bez narzucania presji czasu, z programem dopasowanym do indywidualnych potrzeb. Zależy nam na edukacji pozytywnej zarówno wtedy, gdy nasz uczeń pragnie realizować swoje marzenia, jak wtedy, gdy chce się rozwinąć z myślą o przyszłym zawodzie muzyka.

Jak zacząć? To proste!

Zapraszamy na
lekcję testową

Nasza szkoła gry na skrzypcach zaprasza Cię do nauki przez cały rok. Dołączyć do nas możesz w dowolnym momencie, zawsze mogąc liczyć na indywidualne traktowanie. W jakość naszych usług nie musisz nam wierzyć – sprawdzisz ją sam, zapisując się na lekcję testową. Dzielą Cię od niej zaledwie trzy kroki.

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Następnie wybierz z niego łódzką placówkę, określ przedmiot zajęć jako skrzypce.
krok 2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Wybierz dogodny dla siebie termin lekcji testowej, oferowany przez wybranego nauczyciela gry na skrzypcach.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana w całości, jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Zapłacisz ją w całości online, a my poinformujemy Cię o powodzeniu w rezerwacji drogą mailową. Teraz już możesz nas odwiedzić w wybranym przez Ciebie terminie. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał!

Chcesz skonsultować swój wybór?

Wypełnij formularz,
oddzwonimy!

Jeśli potrzebujesz zadać nam jakiekolwiek pytania, masz wątpliwości lub chcesz po prostu dowiedzieć się czegoś więcej, po prostu wypełnij formularz po prawej. Podając jak największą liczbę informacji, pozwolisz nam odpowiednio przygotować się do rozmowy z Tobą i zaserwować Ci informacje szyte na Twoją miarę. Sami do Ciebie oddzwonimy! Jeśli jednak wolisz samodzielnie zadzwonić, nie krępuj się – odpowiednie dane znajdziesz w zakładce kontakt.

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    Akceptuję Politykę prywatności*