Lekcje indywidualne

Nauka gry
na skrzypcach

w Poznaniu

Nauka gry na skrzypcach dla dzieci i dorosłych. Lekcje skrzypiec oferujemy dzieciom od czwartego roku życia i wszystkim dorosłym, gwarantując skuteczność połączoną z idealnie dopasowanym do indywidualnych potrzeb podejściem i profesjonalizmem na każdym etapie nauczania.

ul. Langiewicza 23

Świetnie trafiłeś!

Lekcje indywidualne
Przedział wiekowy:
4-18+
panel
klienta
Zapisy przez
cały rok
autorski program nauczania
wynajem skrzypiec do domu
od 2010 jesteśmy z Wami
polska marka założona z myślą o realnych potrzebach uczniów
Wybierz nauczyciela najlepszego dla siebie
obejrzyj film, poznaj kwalifikacje i wybierz nauczyciela, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom

 Jacy jesteśmy

Artyz tworzymy z myślą
o Tobie

Nasza szkoła organizuje profesjonalne lekcje gry na skrzypcach na każdym poziomie zaawansowania. Nowoczesne podejście i elastyczność względem uczniów to coś, co pozwala nam się rozwijać, a jednocześnie prezentować stale ulepszaną ofertę. Uczymy, ale też wynajmujemy skrzypce z możliwością ich późniejszego wykupu.

Twój nauczyciel
Sam decydujesz, który nauczyciel gry na skrzypcach zajmie się Twoim rozwojem na tym polu. Zapoznaj się z naszą kadrą, obejrzyj filmy auto-prezentacyjne i sprawdź kwalifikacje jeszcze zanim zdecydujesz się na zajęcia.
wybór nauczyciela przed lekcją próbną,
rzeczowe filmy z autoprezentacją,
wielu profesjonalistów do wyboru,
szeroki wachlarz cenowy zajęć
szybki i bezproblemowy kontakt przez panel klienta.
Dydaktyka
Opracowane przez nas szkielety edukacyjne pozwolą Ci uczyć się gry na skrzypcach również poza naszą szkołą. Wiele materiałów dostępnych w Twoim panelu klienta pozwoli Ci szlifować swój warsztat w domowych warunkach.
autorski program nauczania do wglądu,
przegląd dotychczasowej historii nauczania,
filmy ułatwiające naukę gry na skrzypcach,
zapisy z koncertów organizowanych w szkole,
dostęp do egzaminów ABRSM oraz certyfikatów muzycznych.
Nasze atuty
Postaraliśmy się o stworzenie dla Ciebie miejsca umożliwiającego komfortową naukę – zorganizowanego w nowoczesny sposób, dającego Ci maksimum swobody. Tak w aspektach technicznych, jak i jeśli chodzi o samą naukę.
zaawansowany panel klienta,
szybkie zgłaszanie nieobecności (online),
umawianie odrabiania przez Internet,
system płatności online,
możliwość wynajmu skrzypiec,
brak konieczności podpisywania umowy.

Gdzie nas znajdziesz?

Zapraszamy do placówki
w Poznaniu

Nauka gry na skrzypcach w Poznaniu jest przez nas prowadzona w naszej placówce na ulicy Langiewicza 23 (Wilda). Świetnie zlokalizowana, istnieje od września 2021 roku i daje Ci dostęp aż do trzech wyposażonych klas, przystosowanych do lekcji skrzypiec, ale i gitary, pianina czy śpiewu. Jesteśmy pewni, że poczujesz się tu świetnie! 

Dla kogo jesteśmy

Posiadamy odpowiednią ofertę, w zależności od wieku ucznia

Nasza szkoła gry na skrzypcach dba o to, by stworzyć dla ucznia pewną solidną bazę, dzięki której będzie on miał najlepsze możliwe warunki do dalszego kształcenia. Dbamy o zadowolenie każdego z naszych podopiecznych i cieszymy się mogąc rozwijać z nim pasję, realizować marzenia, ale też skutecznie przygotowywać go do egzaminów muzycznych.

Jak zacząć? To proste!

Zapraszamy na
lekcję testową

O dowolnej porze i w dowolnym momencie roku możesz dołączyć do nas i rozpocząć swoje lekcje gry na skrzypcach. Koniecznie zacznij od lekcji testowej, dzięki której dowiesz się nieco więcej na temat organizacji w naszej szkole. Od zapisania się na nią dzielą Cię zaledwie trzy kroki.

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Po kliknięciu przeniesiesz się do specjalnej aplikacji. Wybierz naszą poznańską placówkę, a przy pomocy filtrów pokaż nam, którym przedmiotem nauki jesteś zainteresowany. Im więcej danych nam podasz, tym lepiej.
krok 2
Wybierz nauczyciela
Pokażemy Ci listę nauczycieli pasujących do Twoich potrzeb. Wybierz któregoś z nich – każdy nauczyciel gry na skrzypcach różni się ceną i kwalifikacjami. Zwróć na to uwagę – koniecznie wybierz też termin lekcji.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Koszt rezerwacji to 20 złotych – kwota ta jest zwracana w momencie zdecydowania się na zajęcia. Jeśli wszystko poszło dobrze, poinformujemy Cię mailowo o pomyślnej rezerwacji. Będziemy na Ciebie czekać w ustalonym terminie. Nie możemy się doczekać, by móc wziąć Cię pod nasze skrzydła!

Chcesz skonsultować swój wybór?

Wypełnij formularz,
oddzwonimy!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, ale masz dodatkowe pytania, nie wahaj się nam je zadać. Z radością dostarczymy Ci wszelkich informacji, które pomogą Ci podjąć decyzję i rozwieją ewentualne wątpliwości. Wypełnij formularz obok i podaj nam jak najwięcej danych, byśmy mogli konkretnie ustosunkować się do Twoich potrzeb. Oddzwonimy. Jeśli jednak sam wolisz do nas zadzwonić, odsyłamy Cię do zakładki kontakt. W niej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje właśnie do tego.

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka