Parallax_img

Nauka śpiewu

Wrocław

Wyjątkowy komfort nauki i najlepszy muzyczny start

Lekcje indywidualne od 6 roku życia

Nauka śpiewu klasycznego i rozrywkowego

Zapisy przez cały rok

ul. Serbska 3c
Różanka

Świetnie trafiłeś!

Lekcje indywidualne
Przedział wiekowy:
6-18+
Panel
klienta
Zapisy przez
cały rok
kursy i certyfikaty
Nauka pracy z mikrofonem

Przybliżymy Cię do muzyki

na każdym etapie życia

Szkołę tworzymy z myślą o Tobie

W naszej placówce edukacyjnej masz możliwość skorzystania z różnorodnej kadry nauczycieli, z których każdy specjalizuje się w odmiennych stylach wokalnych. Oprócz tego, udostępniamy Ci profesjonalnie stworzony panel klienta, który jest naszą autorską propozycją. To połączenie gwarantuje, że nauka śpiewu będzie niezwykle skuteczna.

doświadczenie: jesteśmy z wami od 2010r.
innowacyjne wsparcie dydaktyczne

Zaufana kadra – to podstawa

U nas to tobie przypada wybór nauczyciela, który będzie cię prowadził. Obejrzyj krótki filmik i zapoznaj się z jego osobowością, wykształceniem oraz umiejętnościami. Nasi pedagodzy działają zgodnie z naszym celem i wizją. To ty decydujesz, kogo wybierzesz. Gdy zapisujesz się na lekcje nauki śpiewu, masz okazję z góry ocenić kompetencje, doświadczenie i charakter nauczyciela. Zachęcamy również do przeczytania krótkiego opisu, obejrzenia prezentacji oraz sprawdzenia ceny za lekcje, jakie oferuje. Dodatkowo, oferujemy także lekcję próbną, abyś mógł zweryfikować swoją decyzję.

Szkoła dla osób w każdym wieku

Nasze doświadczenie zdobyte od 2010 roku jednoznacznie ukazuje, że nauka śpiewu ma korzystny wpływ na kształtowanie osobowości, niezależnie od wieku. W związku z tym nasza placówka edukacyjna serdecznie zaprasza zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. W skład naszej oferty wchodzą przytulne i doskonale wyposażone sale lekcyjne, niezbędne instrumenty oraz akcesoria.

Dlaczego wybrać naukę śpiewu w Artyz?

W ramach lekcji śpiewu na każdym poziomie zaawansowania dostaniesz dostęp do gamy wsparcia dydaktycznego oraz rozwiązań, jakich nie znajdziesz w żadnej innej szkole muzycznej.

Indywidualne lekcje w ramach kursów

Nasze programy nauczania usystematyzowane są w ramach kursów muzycznych, po ukończeniu których uczeń otrzyma certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Posiadamy umiejętność wydobycia pełni twojego głosu. Z nami zdobędziesz pewność w śpiewaniu. W naszej placówce masz możliwość nauki zarówno śpiewu klasycznego, jak i rozrywkowego, spełniając swoje pragnienia, lub rozwijając się w kontekście profesjonalnych celów. Ponadto, oferujemy lekcje z techniki emisji głosu. Przygotujemy CIę również do uzyskania certyfikatu ABRSM lub do egzaminów ze śpiewu na wydział Wokalno-Aktorski.

Artyz | Szkoła Muzyczna
DZIECI
Zajęcia śpiewu to połączenie zabawy i umuzykalnienia. Staramy się rozwijać pasję i chęć do śpiewania, budujemy w dzieciach pewność siebie. Uczymy autoprezentacji i pracy z mikrofonem. Dostosowujemy repertuar do wieku dziecka, dzięki czemu młody wokalista może świadomie interpretować wykonywane piosenki. Pomagamy ukształtować jego estetykę dźwiękową i rozwinąć gust muzyczny. 
Artyz | Szkoła Muzyczna
MŁODZIEŻ I DOROŚLI
Jeśli zawsze marzyłeś o nauce śpiewu, to Artyz stanowi idealne miejsce dla Ciebie! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, włącznie z tymi osobami, które zawsze nuciły coś pod nosem, choć nieśmiało, mówiąc, że nie potrafią śpiewać. Budujemy wiarę w swoje możliwości i pokazujemy jak poprawnie wydobyć głos. Zajęcia oprócz nauki śpiewu pomogą Ci w budowaniu pewności siebie, autoprezentacji oraz usprawnią Twoją dykcję.

Cennik

W naszej szkole na opłatę miesięczną składają się comiesięczna opłata stała oraz opłata za lekcje zależna od ich ilości przypadającej każdego miesiąca oraz ceny zajęć u nauczyciela, jakiego wybierzesz. Dzięki temu zapłacisz mniej w miesiącu, w którym przypada mniejsza ilość lekcji.
Opłata stała – to abonament za szkołę, który jest pobierany przez cały rok kalendarzowy niezależnie od ilości przypadających lekcji w miesiącu. Obejmuje: rezerwację stałego terminu lekcji, korzystania z infrastruktury szkoły i podstawowy dostęp do panelu klienta.

Opłata za lekcje – to suma ilości zajęć jaka przypada w danym miesiącu (uwzględnia dni wolne ustawowo od pracy, święta itp.)
Możesz odwołać i umówić odrabianie lekcji jednym kliknięciem poprzez panel klienta bez podawania powodów. Nauczyciel zostanie o tym fakcie powiadomiony automatycznie.
Proponujemy rozwiazanie subskrypcyjne bez podpisywania terminowej umowy. Nasze wzajemne zobowiązania precyzyjnie określa regulamin, a płatność za kolejny miesiąc powoduje automatyczne przedłużenie współpracy.
Pracujemy cały rok – w wakacje nasz grafik staje się bardziej elastyczny, dzięki czemu możesz przychodzić na lekcje w dogodnym przez siebie czasie. Pamiętaj, że latem nie ma konieczności uczęszczania na zajęcia. Natomiast, abyś mógł dalej realizować wybrany kurs i zachować całą zebraną bazę materiałów oraz historię swojego nauczania należy każdego miesiąca terminowo uiszczać opłatę stałą.
Jak najbardziej! Cena takich zajeć to po prostu dwukrotność ich krótszych odpowiedników. Możliwe są również lekcje 2x w tygodniu lub jednoczesne zajęcia indywidualne dla całych rodzin w kilku salach.

Zapraszamy do szkoły Artyz  we Wrocławiu 

Zapraszamy na
lekcję testową 

 zapisy przez cały rok

Dołącz do nas o dowolnej porze i w dowolnym momencie roku. Nasza szkoła jest otwarta dla wszystkich chętnych, a nabór trwa przez cały rok! Sprawdź jakie to proste i zapisz się w 3 krokach! 

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
krok 2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po wpłacie zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz interesujący Cię przedmiot oferowany przez nasze szkoły we Wrocławiu lub wypełnij formularz

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz uzgodnić dopasowany do siebie termin wypełnij poniższy formularz. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym. Jeśli sam chcesz zadzwonić do wybranej placówki dane kontaktowe znajdziesz w zakładce kontakt.

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    Akceptuję Politykę prywatności*