Szkoła Muzyczna Artyz

Twoja
Szkoła Muzyki

w Poznaniu


Szkoła muzyczna, która pozwoli Ci odkryć w sobie talent i odpowiednio go rozwinąć. Jesteśmy pewni, że staniemy na wysokości zadania – niezależnie od tego, czy interesuje Cię nauka śpiewu, czy gry instrumencie.

Świetnie trafiłeś!

Lekcje indywidualne i grupowe
Przedział wiekowy:
1,5-18+
panel
klienta
Zapisy przez
cały rok
autorski program nauczania
wynajem instrumentów do domu
od 2010 jesteśmy z Wami
polska marka założona z myślą o realnych potrzebach uczniów
Wybierz nauczyciela najlepszego dla siebie
obejrzyj film, poznaj kwalifikacje i wybierz nauczyciela, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom

Gdzie nas znajdziesz?

Zapraszamy do placówki
w Poznaniu

Powstała we wrześniu 2021 roku poznańska placówka jest miejscem, w którym na pewno się odnajdziesz. Komfortowo wyposażona, stwarza przed Tobą olbrzymie możliwości – tak jeśli chodzi o naukę gry na pianinie, jak i o naukę śpiewu czy gry na gitarze lub skrzypcach. Mieścimy się w dogodnej lokalizacji, na ulicy Langiewicza 23 (Wilda) i zatrudniamy pełnych pasji nauczycieli. Nie wierzysz nam na słowo? Wcale nie musisz. Jesteśmy gotowi Ci to udowodnić.

Lubimy wysoko postawioną poprzeczkę

Szkołę Artyz tworzą
wyjątkowi ludzie

Wybierz nauczyciela
Naszą szkołę tworzą wyjątkowi nauczyciele – i każdego z nich oddajemy do Twojej dyspozycji. Sam decydujesz, kto przejmie pieczę nad Twoją nauką. Nie musisz jednak decydować w ciemno – obejrzyj filmik z prezentacją i na jego podstawie dokonaj wyboru. Niezależnie od tego, czy celujesz w naukę śpiewu czy w grę na dowolnym instrumencie z naszej oferty – sam zadbasz o to, by odbywała się w komfortowym dla Ciebie towarzystwie.
Dydaktyka online
Twoja nauka nie musi kończyć się w momencie opuszczenia naszej poznańskiej placówki. Przygotowaliśmy dla Ciebie rozbudowany panel klienta, dzięki któremu będziesz mógł ją kontynuować również na własną rękę. Dzięki niemu zyskasz dostęp do materiałów dydaktycznych, nut czy materiałów teoretycznych – wykorzystaj je do maksimum!
Brak zobowiązań
Nie obawiaj się skomplikowanych umów czy zobowiązujących deklaracji. U nas możesz o nich zapomnieć. Sam decydujesz, jak długo się uczysz i na jakich warunkach to robisz. Naszym zdaniem jest zaś spełnienie Twoich – choćby najwyższych – wymagań.

Jak zacząć? To proste!

Zapraszamy na
lekcję testową


p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 13.0px 'Helvetica Neue’}
Naukę z nami możesz rozpocząć w dowolnym wybranym przez siebie momencie. Rekrutację prowadzimy przez cały rok, a Ty nie musisz decydować się na nas w ciemno. Zawsze możesz zapisać się na lekcję testową i szybko sprawdzić, czy sprostamy Twoim oczekiwaniom. Możesz mieć pewność, że będziemy się starali to zrobić. Od sprawdzenia naszej szkoły dzielą Cię zaledwie trzy kroki.

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
W kreatorze, do którego się przeniesiesz będziesz mógł określić, która z placówek Cię interesuje. Podasz przedmiot zajęć, dzień tygodnia i stopień zaawansowania. Nauka gry na instrumentach i śpiewu odbywa się u nas na Twoich warunkach – już od samego jej początku.
krok 2
Wybierz nauczyciela
Drugi krok to podjęcie decyzji o nauczycielu, który będzie prowadził Cię przez proces dydaktyczny. Wybierz takiego, który sprosta Twoim oczekiwaniom – tak pod kątem ceny, jak i kwalifikacji. Gdy będziesz gotowy, wybierz preferowany termin lekcji testowej.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Za rezerwację terminu pobieramy 20 złotych kaucji – to kwota, którą odzyskasz w momencie zapisania się na stałe zajęcia. Po dokonaniu opłaty, natychmiast poinformujemy Cię o powodzeniu w rezerwacji terminu. Pozostanie Ci stawić się na zajęciach – nauczyciel będzie na Ciebie czekał. Zapraszamy!

Chcesz skonsultować swój wybór?

Wypełnij formularz,
oddzwonimy!

Nie wszystkie wątpliwości da się rozwiać w kilku zdaniach. Zdajemy sobie z tego sprawę i dajemy Ci możliwość skontaktowania się z nami przez formularz po prawej stronie. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości na temat nauki śpiewu czy gry na instrumentach w naszej szkole. Jesteśmy tu dla Ciebie. Preferujesz sam zadzwonić? Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce “kontakt”. Wyciągnij do nas rękę, a my zajmiemy się Tobą tak profesjonalnie, jak tylko się da!

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka