Szkoła Muzyczna Artyz

Twoja
Szkoła Muzyki

w Poznaniu

Artyz | Szkoła Muzyczna Szkoła muzyczna poznań


Szkoła muzyczna, która pozwoli Ci odkryć w sobie talent i odpowiednio go rozwinąć. Jesteśmy pewni, że staniemy na wysokości zadania – niezależnie od tego, czy interesuje Cię nauka śpiewu, czy gry instrumencie.

Świetnie trafiłeś!

Lekcje indywidualne i grupowe
Przedział wiekowy:
1,5-18+
panel
klienta
Zapisy przez
cały rok
autorski program nauczania
wynajem instrumentów do domu
od 2010 jesteśmy z Wami
polska marka założona z myślą o realnych potrzebach uczniów
Artyz | Szkoła Muzyczna Szkoła muzyczna poznań
Wybierz nauczyciela najlepszego dla siebie
obejrzyj film, poznaj kwalifikacje i wybierz nauczyciela, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom

Gdzie nas znajdziesz?

2 placówki  w Poznaniu

Lubimy wysoko postawioną poprzeczkę

Szkołę Artyz tworzą
wyjątkowi ludzie

Wybierz nauczyciela
Naszą szkołę tworzą wyjątkowi nauczyciele – i każdego z nich oddajemy do Twojej dyspozycji. Sam decydujesz, kto przejmie pieczę nad Twoją nauką. Nie musisz jednak decydować w ciemno – obejrzyj filmik z prezentacją i na jego podstawie dokonaj wyboru. Niezależnie od tego, czy celujesz w naukę śpiewu czy w grę na dowolnym instrumencie z naszej oferty – sam zadbasz o to, by odbywała się w komfortowym dla Ciebie towarzystwie.
Dydaktyka online
Twoja nauka nie musi kończyć się w momencie opuszczenia naszej poznańskiej placówki. Przygotowaliśmy dla Ciebie rozbudowany panel klienta, dzięki któremu będziesz mógł ją kontynuować również na własną rękę. Dzięki niemu zyskasz dostęp do materiałów dydaktycznych, nut czy materiałów teoretycznych – wykorzystaj je do maksimum!
Brak zobowiązań
Nie obawiaj się skomplikowanych umów czy zobowiązujących deklaracji. U nas możesz o nich zapomnieć. Sam decydujesz, jak długo się uczysz i na jakich warunkach to robisz. Naszym zdaniem jest zaś spełnienie Twoich – choćby najwyższych – wymagań.

Jak zacząć? To proste!

Zapraszamy na
lekcję testową

Dołącz do nas o dowolnej porze i w dowolnym momencie roku. Nasza szkoła jest otwarta dla wszystkich chętnych, a nabór trwa przez cały rok! Sprawdź jakie to proste i zapisz się w 3 krokach! 

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
krok 2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po zaksięgowaniu wpłaty zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz skonsultować swój wybór?

Wypełnij formularz,
oddzwonimy!

Nie wszystkie wątpliwości da się rozwiać w kilku zdaniach. Zdajemy sobie z tego sprawę i dajemy Ci możliwość skontaktowania się z nami przez formularz po prawej stronie. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości na temat nauki śpiewu czy gry na instrumentach w naszej szkole. Jesteśmy tu dla Ciebie. Preferujesz sam zadzwonić? Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce “kontakt”. Wyciągnij do nas rękę, a my zajmiemy się Tobą tak profesjonalnie, jak tylko się da!

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    Akceptuję Politykę prywatności*