Twoja Szkoła Muzyki

w Poznaniu

Szkoła muzyczna, która pozwoli Ci odkryć w sobie talent i odpowiednio go rozwinąć. Jesteśmy pewni, że staniemy na wysokości zadania – niezależnie od tego, czy interesuje Cię nauka śpiewu, czy lekcje gry instrumencie.

Piękna 51 (Ogrody)
Langiewicza 23 (Wilda)

szkoła muzyczna poznan
Lekcje indywidualne
Zajęcia w grupach
Przedział wiekowy:
1,5 – 18+
Zapisy przez cały rok
Bez długoterminowych umów
Panel klienta
kursy i certyfikaty
Dostęp do nut i e-booków
Wynajem instrumentów do domu

Przybliżamy do muzyki

na każdym etapie życia

Pedagogika rozwijająca wartości

Zasada otwartości, elastyczności oraz uważności stanowią trzon siedmiu fundamentów, które przyświecają naszym podejściu do edukacji. Pragniemy rozwijać ucznia poprzez muzykę kształtując w nim wartości i nawyki, które zaprocentują w przyszłości także w innych dziedzinach życia. Naszym zamiarem jest podtrzymywanie w uczniach motywacji do gry na instrumencie lub śpiewu możliwie jak najdłużej wspierając ich motywację wewnętrzną.

doświadczenie: jesteśmy z wami od 2010r.
innowacyjne wsparcie dydaktyczne

Wybierz swojego nauczyciela

Nasi pedagodzy realizują naszą misję oraz wizję, ale ostatecznie to Ty dokonujesz wyboru spośród nich. Przy zapisie na zajęcia muzyczne lub wokalne, masz szansę wcześniej ocenić kompetencje, doświadczenie i zobaczyć charyzmę nauczyciela. Zachęcamy także do zapoznania się z krótkim opisem, obejrzenia auto-prezentacji oraz sprawdzenia ceny za lekcję proponowaną którą oferuje. Pamiętaj, że w naszej szkole umożliwiamy odbycie lekcji próbnej, abyś mógł przekonać się o trafności swojego wyboru.

Szkoła dla osób w każdym wieku

Na rynku edukacji muzycznej jesteśmy od 2010 roku. Nasze doświadczenie pokazuje nam, że nauka gry na instrumencie lub śpiewu ma pozytywny wpływ na rozwój osób w każdym wieku. Dlatego nasza oferta skierowana jest zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W ofercie posiadamy zarówno lekcje indywidualne jak i grupowe. Dbamy o komfort sal i ich kompleksowe wyposażenie. W naszej ofercie znajduje się również opcja wynajmu instrumentów, umożliwiająca praktykowanie ćwiczenia w domowym zaciszu.

Wspieramy Twój rozwój  muzyczny 

W naszej szkole w cenie którą płacisz za zajęcia otrzymasz dużo więcej. W ramach opłaty zapewnimy Ci dostęp do szerokiego zakresu wsparcia dydaktycznego i innowacyjnych rozwiązań, których nie odnajdziesz nigdzie indziej.

Zapraszamy do szkół Artyz  w Poznaniu 

Zapraszamy na
lekcję testową 

 zapisy przez cały rok

Dołącz do nas o dowolnej porze i w dowolnym momencie roku. Nasza szkoła jest otwarta dla wszystkich chętnych, a nabór trwa przez cały rok! Sprawdź jakie to proste i zapisz się w 3 krokach! 

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
krok 2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po zaksięgowaniu wpłaty zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz interesujący Cię przedmiot oferowany przez nasze szkoły w Poznaniu lub wypełnij formularz

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz uzgodnić dopasowany do siebie termin wypełnij poniższy formularz. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym. Jeśli sam chcesz zadzwonić do wybranej placówki dane kontaktowe znajdziesz w zakładce kontakt.

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    Akceptuję Politykę prywatności*