Twoja Szkoła Muzyki Szczecin

Nauka gry na instrumentach, lekcje śpiewu, rytmika

Placówki

Lekcja testowa

Wynajem instrumentu

Muzyka to nasza pasja

inspirujemy, nie nakazujemy

Pedagogika wspierająca

Indywidualne podejście i wspierające nauczanie to nasza podstawowa wartość. Celem jest podtrzymanie w uczniach chęci gry na instrumencie lub śpiewu w taki sposób, aby miało to miejsce jeszcze po zakończeniu edukacji w szkole oraz przekazanie im wiedzy, żeby mieli ku temu odpowiednie zasoby.

doświadczenie: jesteśmy z wami od 2010r.
innowacyjne wsparcie dydaktyczne

Nauczyciel – to nie loteria

W naszej szkole możesz wybrać nauczyciela i dostosować jego kompetencje czy osobowość do swoich potrzeb. Zapisując się na lekcje gry na instrumencie lub śpiew przeczytać jego krótki opis, obejrzeć autoprezentację i sprawdzić cenę czy nawet wybrać język, w jakim uczą. Praktykujemy również lekcję testową, abyś mógł przekonać się co do swojego wyboru.

Rozwój – nie tylko muzyczny

Działamy od 2010 roku. Doświadczenie pokazuje nam, że nauczanie gry na instrumencie, czy śpiewu wpływa na rozwój osobowości człowieka w każdym wieku. Umożliwiamy to poprzez odpowiednie wyposażenie sal w niezbędne instrumenty i akcesoria. W ofercie mamy również wynajem instrumentów, by móc ćwiczyć w domu.

Więcej o nas

Podejście pedagogiczne

Wynajem instrumentu

Wspieramy Twój rozwój  muzyczny 

na każdym etapie życia

W naszej szkole otrzymasz więcej niż się spodziewasz. W cenie zajęć dostaniesz dostęp do gamy wsparcia dydaktycznego oraz rozwiązań, jakich nie znajdziesz w żadnej innej szkole muzycznej.

4 placówki  w Szczecinie 

 Zapraszamy na
lekcję testową 

 zapisy przez cały rok

Dołącz do nas o dowolnej porze i w dowolnym momencie roku. Nasza szkoła jest otwarta dla wszystkich chętnych, a nabór trwa przez cały rok! Sprawdź jakie to proste i zapisz się w 3 krokach! 

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
krok 2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po zaksięgowaniu wpłaty zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz interesujący Cię instrument lub wypełnij formularz

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz uzgodnić dopasowany do siebie termin wypełnij poniższy formularz. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym. Jeśli sam chcesz zadzwonić do wybranej placówki dane kontaktowe znajdziesz w zakładce kontakt.

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka