Parallax_img

Twoja Szkoła Muzyki

w Szczecinie

Szkoła Muzyczna, w której chcesz się uczyć bez względu na wiek!

Nauka gry na instrumentach i śpiewu

Lekcje indywidualne od 4 roku życia

Rytmika w kameralnych grupach

Zajęcia grupowe (śpiew, skrzypce)

Zapisy przez cały rok

ul. Felczaka 20c
ul. Mieszka I 62
ul. Miodowa 191
ul. Wierzyńskiego 7a

Świetnie trafiłeś!

Lekcje indywidualne i grupowe
Przedział wiekowy:
4-18+
Panel
klienta
Zapisy przez
cały rok
kursy i certyfikaty
Wynajem instrumentów do domu

Przybliżymy Cię do muzyki

na każdym etapie życia

Pedagogika oparta na wartościach

Otwartość, elastyczność i uważność to jedne z siedmiu wartości, na których bazujemy w nauczaniu. Priorytetem jest dla nas rozwój ucznia poprzez muzykę nie tylko w wymiarze edukacji muzycznej, ale i jako człowieka. Naszym celem jest podtrzymanie w uczniach chęci gry na instrumencie lub śpiewu w taki sposób, aby miał On zasoby i chęci również po zakończeniu edukacji w szkole.

doświadczenie: jesteśmy z wami od 2010r.
innowacyjne wsparcie dydaktyczne

Zaufana kadra – to podstawa

Nasi nauczyciele działają w zgodzie z naszą misją i ideą. Ty decydujesz, którego z nich wybierzesz. Zapisując się na lekcje gry na instrumencie lub śpiew masz możliwość wcześniejszego sprawdzenia kompetencji, doświadczenia i osobowości nauczyciela. Zachęcamy także, aby przeczytać krótki opis, obejrzeć autoprezentację i sprawdź cenę za lekcję, którą oferuje nauczyciel. W naszej szkole praktykujemy lekcję testową, abyś mógł się upewnić co do swojego wyboru.

Szkoła dla osób w każdym wieku

Działamy od 2010 roku. Doświadczenie pokazuje nam, że nauczanie gry na instrumencie, czy śpiewu wpływa na rozwój osobowości człowieka w każdym wieku. Dlatego nasza szkoła zaprasza zarówno dzieci jak i dorosłych. Oferujemy komfortowe i dobrze wyposażone sale, niezbędne instrumenty i akcesoria. W ofercie mamy również wynajem instrumentów, by móc ćwiczyć w domu.

Wspieramy Twój rozwój  muzyczny 

W naszej szkole w cenie zajęć otrzymasz więcej niż się spodziewasz. Dostaniesz dostęp do gamy wsparcia dydaktycznego oraz rozwiązań, jakich nie znajdziesz w żadnej innej szkole muzycznej.

4 szkoły Artyz  w Szczecinie 

Zapraszamy na
lekcję testową 

 zapisy przez cały rok

Dołącz do nas o dowolnej porze i w dowolnym momencie roku. Nasza szkoła jest otwarta dla wszystkich chętnych, a nabór trwa przez cały rok! Sprawdź jakie to proste i zapisz się w 3 krokach! 

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
krok 2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po zaksięgowaniu wpłaty zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz interesujący Cię przedmiot oferowany przez nasze szkoły w Szczecinie lub wypełnij formularz

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz uzgodnić dopasowany do siebie termin wypełnij poniższy formularz. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym. Jeśli sam chcesz zadzwonić do wybranej placówki dane kontaktowe znajdziesz w zakładce kontakt.

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    Akceptuję Politykę prywatności*