Szkoła Muzyczna Artyz

Twoja
Szkoła Muzyki

w Szczecinie

Szkoła Muzyczna, w której chcesz się uczyć bez względu na wiek! Nauka gry na instrumentach i śpiewu. Dołącz do grona naszych uczniów! Lekcje indywidualne od 4 roku życia, bez górnej granicy wieku. Rytmika w kameralnych grupach.

ul. Felczaka 20c
ul. Mieszka I 62
ul. Miodowa 191
ul. Wierzyńskiego 7a

Świetnie trafiłeś!

Lekcje indywidualne i grupowe
Przedział wiekowy:
4-18+
panel
klienta
Zapisy przez
cały rok
autorski program nauczania
wynajem instrumentów do domu
od 2010 jesteśmy z Wami
polska marka założona z myślą o realnych potrzebach uczniów
Wybierz nauczyciela najlepszego dla siebie
obejrzyj film, poznaj kwalifikacje i wybierz nauczyciela, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom

Gdzie nas znajdziesz?

4 placówki
w Szczecinie

Centrum, Pomorzany, Osów lub Słoneczne. Wybierz swoją szkołę.

Placówka w centrum, która istnieje od września 2022 roku. Do dyspozycji uczniów są dwie w pełni wyposażone klasy do gry na pianinie, gitarze, skrzypcach oraz śpiewu.
Największa siedziba szkoły, która mieści się na Pomorzanach w okolicy CH Molo i Ikea. Szkoła oferuje największą ilość przedmiotów. Uczniowie mogą korzystać z klas z 4 fortepianami i 8 pianinami.
Filia na Osowie, która działa z powodzeniem od września 2019 roku. Obsługuje północne dzielnice Szczecina. Posiada szeroki wybór przedmiotów w tym klasę perkusji.
Szkoła na prawym brzegu Szczecina, otworzona we wrześniu 2022 r. Do użytku uczniów są 3 sale dydaktyczne i przestronna poczekalnia dla rodziców.

Lubimy wysoko postawioną poprzeczkę

Szkołę Artyz tworzą
wyjątkowi ludzie

Wybierz nauczyciela
poznaj osobowość swojego nauczyciela jeszcze przed lekcją próbną oglądając filmik
Dydaktyka online
uzupełnij wiedzę dzięki sekcji dydaktycznej w naszym panelu klienta. Przejrzyj historię nauczania, pobierz materiały dydaktyczne, nuty, ucz się teorii online
Brak zobowiązań
Jesteśmy pewni swojej usługi dlatego u nas nie podpisujesz żadnej umowy i kształcisz się jak długo chcesz

Jak zacząć? To proste!

Zapraszamy na
lekcję testową

Dołącz do nas o dowolnej porze i w dowolnym momencie roku. Nasza szkoła jest otwarta dla wszystkich chętnych, a nabór trwa przez cały rok! Sprawdź jakie to proste i zapisz się w 3 krokach! 

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
krok 2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po zaksięgowaniu wpłaty zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz skonsultować swój wybór?

Wypełnij formularz,
oddzwonimy!

Na formularzu wybierz odpowiednią placówkę oraz interesujące Cię przedmioty. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym, aby pomóc Ci wybrać przedmiot, nauczyciela lub znaleźć dogodniejsze terminy. Jeśli sam chcesz zadzwonić do wybranej placówki dane kontaktowe znajdziesz w zakładce kontakt.

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka