Twoja Szkoła Muzyki

w Szczecinie

Nauka gry na instrumentach i śpiewu może być przyjemnością, Do naszej Szkoły Muzycznej zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłych na lekcje indywidualne i w grupie.

Felczaka 20c (Centrum)
Mieszka I 62 (Pomorzany)
Miodowa 191 (Warszewo)
Wierzyńskiego 7a (Słoneczne)

szczecin white
Lekcje indywidualne
Zajęcia w grupach
Przedział wiekowy:
1,5 – 18+
Zapisy przez cały rok
Bez długoterminowych umów
Panel klienta
kursy i certyfikaty
Dostęp do nut i e-booków
Wynajem instrumentów do domu

Przybliżymy Cię do muzyki

na każdym etapie życia

Pedagogika oparta na wartościach

Otwartość, elastyczność i uważność to jedne z siedmiu wartości, na których bazujemy w nauczaniu. Priorytetem jest dla nas rozwój ucznia poprzez muzykę nie tylko w wymiarze edukacji muzycznej, ale i jako człowieka. Naszym celem jest podtrzymanie w uczniach chęci gry na instrumencie lub śpiewu w taki sposób, aby miał On zasoby i chęci również po zakończeniu edukacji w szkole.

doświadczenie: jesteśmy z wami od 2010r.
innowacyjne wsparcie dydaktyczne

Zaufana kadra – to podstawa

Nasi nauczyciele działają w zgodzie z naszą misją i ideą. Ty decydujesz, którego z nich wybierzesz. Zapisując się na lekcje gry na instrumencie lub śpiew masz możliwość wcześniejszego sprawdzenia kompetencji, doświadczenia i osobowości nauczyciela. Zachęcamy także, aby przeczytać krótki opis, obejrzeć autoprezentację i sprawdź cenę za lekcję, którą oferuje nauczyciel. W naszej szkole praktykujemy lekcję testową, abyś mógł się upewnić co do swojego wyboru.

Szkoła dla osób w każdym wieku

Działamy od 2010 roku. Doświadczenie pokazuje nam, że nauczanie gry na instrumencie, czy śpiewu wpływa na rozwój osobowości człowieka w każdym wieku. Dlatego nasza szkoła zaprasza zarówno dzieci jak i dorosłych. Oferujemy komfortowe i dobrze wyposażone sale, niezbędne instrumenty i akcesoria. W ofercie mamy również wynajem instrumentów, by móc ćwiczyć w domu.

Wspieramy Twój rozwój  muzyczny 

W naszej szkole w cenie zajęć otrzymasz więcej niż się spodziewasz. Dostaniesz dostęp do gamy wsparcia dydaktycznego oraz rozwiązań, jakich nie znajdziesz w żadnej innej szkole muzycznej.

Placówki Artyz  w Szczecinie 

Centrum

Felczaka 20c

Centrum, Śródmieście

Oferta szkoły przy ul.  Felczaka 20c  w Szczecinie
Pomorzany

Mieszka I 62

Pomorzany, Gumieńce

Słoneczne

Wierzyńskiego 7a

Słoneczne, Prawobrzeże

Oferta szkoły przy ul.  Wierzyńskiego 7a  w Szczecinie
Warszewo

Miodowa 191

Osów, Warszewo

Oferta szkoły przy ul.  Miodowej 191  w Szczecinie
szczecin white 2

Zapraszamy na

lekcję testową 

1
Kliknij przycisk „Lekcja testowa”
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po wpłacie zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz interesujący Cię przedmiot oferowany przez nasze szkoły w Warszawie lub wypełnij formularz.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące nauki gry na pianinie lub chcesz uzgodnić dopasowany do siebie termin bądź skonsultować dobór nauczyciela wypełnij poniższy formularz. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    Akceptuję Politykę prywatności*