Parallax_img

Twoja Szkoła Muzyki

w Warszawie

Szkoła Muzyczna, w której chcesz się uczyć bez względu na wiek!

Nauka śpiewu i gry na instrumentach

Lekcje indywidualne od 4 roku życia

Zapisy przez cały rok

ul. Tarnowiecka 13

Świetnie trafiłeś!

Lekcje indywidualne i grupowe
Przedział wiekowy:
4-18+
Panel
klienta
Zapisy przez
cały rok
kursy i certyfikaty
Wynajem instrumentów do domu

Przybliżymy Cię do muzyki

na każdym etapie życia

Pedagogika rozwijająca wartości

Zasada otwartości, elastyczności oraz uważności stanowią trzon siedmiu fundamentów, które przyświecają naszym podejściu do edukacji. Pragniemy rozwijać ucznia poprzez muzykę kształtując w nim wartości i nawyki, które zaprocentują w przyszłości także w innych dziedzinach życia. Naszym zamiarem jest podtrzymywanie w uczniach motywacji do gry na instrumencie lub śpiewu możliwie jak najdłużej wspierając ich motywację wewnętrzną.

doświadczenie: jesteśmy z wami od 2010r.
innowacyjne wsparcie dydaktyczne

Solidny, zaufany zespół

Nasi pedagodzy realizują naszą misję oraz wizję, ale ostatecznie to Ty sam wybierasz nauczyciela najlepszego dla siebie. Przy zapisie na zajęcia muzyczne lub wokalne, masz szansę wcześniej ocenić kompetencje, doświadczenie i zobaczyć charyzmę nauczyciela. Zachęcamy także do zapoznania się z krótkim opisem, obejrzenia auto-prezentacji oraz sprawdzenia ceny za lekcję proponowaną którą oferuje. Pamiętaj, że w naszej szkole umożliwiamy odbycie lekcji próbnej, abyś mógł przekonać się o trafności swojego wyboru.

Szkoła dla osób w każdym wieku

Nasza szkoła muzyczna została założona 2010 roku. Doświadczenie pokazuje nam, że nauka śpiewu czy gry na instrumencie ma ogromny wpływ na rozwój osób w każdym wieku. Dlatego nasza oferta skierowana jest zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dbamy o komfort sal i ich kompleksowe wyposażenie. W naszej ofercie znajduje się również opcja wynajmu instrumentów, umożliwiająca praktykowanie ćwiczenia w domowym zaciszu.

Wspieramy Twój rozwój  muzyczny 

W naszej szkole w cenie którą płacisz za zajęcia otrzymasz dużo więcej. W ramach opłaty zapewnimy Ci dostęp do szerokiego zakresu wsparcia dydaktycznego i innowacyjnych rozwiązań, których nie odnajdziesz nigdzie indziej.

Zapraszamy do szkoły Artyz  w Warszawie 

Zapraszamy na
lekcję testową 

 zapisy przez cały rok

Dołącz do nas o dowolnej porze i w dowolnym momencie roku. Nasza szkoła jest otwarta dla wszystkich chętnych, a nabór trwa przez cały rok! Sprawdź jakie to proste i zapisz się w 3 krokach! 

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
krok 2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po zaksięgowaniu wpłaty zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz interesujący Cię przedmiot oferowany przez nasze szkoły w Szczecinie lub wypełnij formularz

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz uzgodnić dopasowany do siebie termin wypełnij poniższy formularz. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym. Jeśli sam chcesz zadzwonić do wybranej placówki dane kontaktowe znajdziesz w zakładce kontakt.

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    Akceptuję Politykę prywatności*