Szkoła Muzyczna Artyz

Twoja
Szkoła Muzyki

w Warszawie

Artyz | Szkoła Muzyczna

Szkoła muzyczna, do której aż chce się chodzić! Z nami możesz mieć pewność, że będziesz uczył się w komfortowych warunkach – niezależnie od wieku. Lekcje indywidualne prowadzimy dla uczniów od czwartego roku życia. Uczymy w sposób angażujący i ciekawy, dbając o kameralność każdej z naszych grup. Nauka gry na instrumentach, oraz śpiewu, nigdy nie była przyjemniejsza!

ul. Tarnowiecka 13
Praga Południe

Świetnie trafiłeś!

Lekcje indywidualne i grupowe
Przedział wiekowy:
4-18+
panel
klienta
Zapisy przez
cały rok
autorski program nauczania
wynajem instrumentów do domu
od 2010 jesteśmy z Wami
polska marka założona z myślą o realnych potrzebach uczniów
Artyz | Szkoła Muzyczna
Wybierz nauczyciela najlepszego dla siebie
obejrzyj film, poznaj kwalifikacje i wybierz nauczyciela, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom

Gdzie nas znajdziesz?

Zapraszamy do placówki  w Warszawie 

Lubimy wysoko postawioną poprzeczkę

Szkołę Artyz tworzą
wyjątkowi ludzie

Wybierz nauczyciela
Niezależnie od tego, czy interesuje Cię nauka gry na pianinie lub innym wybranym instrumencie, czy też śpiew – zawsze to Ty decydujesz, kto będzie Cię uczył. Obejrzyj filmik prezentujący sylwetkę nauczyciela i sam podejmij decyzję.
Dydaktyka online
Swoją wiedzę możesz budować również online, sięgając po nasz panel klienta. To tutaj przejrzysz historię nauczania, pobierzesz materiały dydaktyczne, nauczysz się teorii czy też będziesz mógł skorzystać z dostępnej bazy nut i ebooków.
Brak zobowiązań
Jako jedni z nielicznych, mamy absolutną pewność co do jakości swoich usług. Nauka śpiewu czy gry na instrumentach jest u nas niezobowiązująca. Sam więc decydujesz, czy i jak długo chcesz się kształcić. Bez żadnej umowy i ciążących na Tobie zobowiązań.

Jak zacząć? To proste!

Zapraszamy na
lekcję testową

Nie musisz wybierać nas w ciemno. Możesz za to rozpocząć swoją naukę gry na instrumentach w dowolnym momencie – również w czasie trwania roku szkolnego. Wystarczą trzy kroki do tego, byś rozpoczął naukę.

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
krok 2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po zaksięgowaniu wpłaty zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz skonsultować swój wybór?

Wypełnij formularz,
oddzwonimy!

Naszą dewizą jest transparentność na każdym etapie współpracy z nami, ale również przed jej rozpoczęciem. Jeśli więc nie rozwialiśmy Twoich wątpliwości na naszej stronie, a interesuje Cię nauka gry na instrumentach (dla dzieci lub dorosłych), nie wahaj się uzupełnić formularz obok. Skontaktujemy się z Tobą i wyjaśnimy wszystkie niedogodności. Jeżeli sam chcesz wyciągnąć do nas rękę, dane kontaktowe znajdziesz w zakładce “kontakt” naszego serwisu internetowego. Zadzwoń lub napisz – jesteśmy pewni, że przekonamy Cię do siebie!

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    Akceptuję Politykę prywatności*