Szkoła Muzyczna Artyz

Twoja
Szkoła Muzyki

w Warszawie

Szkoła muzyczna, do której aż chce się chodzić! Z nami możesz mieć pewność, że będziesz uczył się w komfortowych warunkach – niezależnie od wieku. Lekcje indywidualne prowadzimy dla uczniów od czwartego roku życia. Uczymy w sposób angażujący i ciekawy, dbając o kameralność każdej z naszych grup. Nauka gry na instrumentach, oraz śpiewu, nigdy nie była przyjemniejsza!

Świetnie trafiłeś!

Lekcje indywidualne i grupowe
Przedzixqał wiekowy:
4-18+
panel
klienta
Zapisy przez
cały rok
autorski program nauczania
wynajem instrumentów do domu
od 2010 jesteśmy z Wami
polska marka założona z myślą o realnych potrzebach uczniów
Wybierz nauczyciela najlepszego dla siebie
obejrzyj film, poznaj kwalifikacje i wybierz nauczyciela, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom

Gdzie nas znajdziesz?

Zapraszamy do placówki
w Warszawie

Nauka gry na instrumentach w Warszawie prowadzona jest przez nas od września 2021 roku. Jesteśmy zlokalizowani w dzielnicy Praga Południe, a do dyspozycji naszych podopiecznych oddajemy najwyższej jakości sprzęt oraz kadrę doświadczonych nauczycieli. W naszej warszawskiej placówce nauka śpiewu i gry na wybranym instrumencie będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

Lubimy wysoko postawioną poprzeczkę

Szkołę Artyz tworzą
wyjątkowi ludzie

Wybierz nauczyciela
Niezależnie od tego, czy interesuje Cię nauka gry na pianinie lub innym wybranym instrumencie, czy też śpiew – zawsze to Ty decydujesz, kto będzie Cię uczył. Obejrzyj filmik prezentujący sylwetkę nauczyciela i sam podejmij decyzję.
Dydaktyka online
Nauka gry na instrumencie nie kończy się w naszej placówce w Warszawie. Swoją wiedzę możesz budować również online, sięgając po nasz panel klienta. To tutaj przejrzysz historię nauczania, pobierzesz materiały dydaktyczne, nauczysz się teorii czy też będziesz mógł skorzystać z dostępnej bazy nut i ebooków.
Brak zobowiązań
Jako jedni z nielicznych, mamy absolutną pewność co do jakości swoich usług. Nauka śpiewu czy gry na instrumentach jest u nas niezobowiązująca. Sam więc decydujesz, czy i jak długo chcesz się kształcić. Bez żadnej umowy i ciążących na Tobie zobowiązań.

Jak zacząć? To proste!

Zapraszamy na
lekcję testową

Nie musisz wybierać nas w ciemno. Możesz za to rozpocząć swoją naukę gry na instrumentach w dowolnym momencie – również w czasie trwania roku szkolnego. Wystarczą trzy kroki do tego, byś rozpoczął naukę.

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Przeniesie Cię on do okna wyboru placówki, ale i przedmiotu zajęć, ram czasowych oraz stopnia zaawansowania. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my wyjdziemy z propozycją idealną dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię nauka śpiewu, czy też nauka gry na instrumentach. Pamiętaj, że swoje usługi kierujemy również do dzieci.
krok 2
Wybierz nauczyciela
U nas sam decydujesz, kto będzie Cię uczył. W czasie wyboru nauczyciela zadbaj o to, by jego kwalifikacje były zgodne z Twoimi potrzebami, a cena – adekwatna do Twoich możliwości finansowych. Wybór zakończ określeniem terminu lekcji testowej.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Pozostało Ci już tylko opłacić swoją rezerwację. Przy opłacie pobierana jest kaucja za rezerwację terminu (20 złotych), która jest zwracana, jeśli zdecydujesz się kontynuować naukę z nami. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w umówionym terminie.

Chcesz skonsultować swój wybór?

Wypełnij formularz,
oddzwonimy!

Naszą dewizą jest transparentność na każdym etapie współpracy z nami, ale również przed jej rozpoczęciem. Jeśli więc nie rozwialiśmy Twoich wątpliwości na naszej stronie, a interesuje Cię nauka gry na instrumentach (dla dzieci lub dorosłych), nie wahaj się uzupełnić formularz obok. Skontaktujemy się z Tobą i wyjaśnimy wszystkie niedogodności. Jeżeli sam chcesz wyciągnąć do nas rękę, dane kontaktowe znajdziesz w zakładce “kontakt” naszego serwisu internetowego. Zadzwoń lub napisz – jesteśmy pewni, że przekonamy Cię do siebie!

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka