Lekcje indywidualne

Nauka gry
na pianinie

w Warszawie

Artyz | Szkoła Muzyczna nauka gry na pianinie Warszawa

Kurs gry na pianinie od 4 roku życia. Bez górnej granicy wieku. Z nami masz pewność, że poznasz jej tajniki w komfortowych dla siebie warunkach – w tempie idealnie przystosowanym do Twoich możliwości.

ul. Tarnowiecka 13

Świetnie trafiłeś!

Lekcje indywidualne
Przedział wiekowy:
4-18+
panel
klienta
Zapisy przez
cały rok
autorski program nauczania
wynajem pianin do domu
od 2010 jesteśmy z Wami
polska marka założona z myślą o realnych potrzebach uczniów
Artyz | Szkoła Muzyczna nauka gry na pianinie Warszawa
Wybierz nauczyciela najlepszego dla siebie
obejrzyj film, poznaj kwalifikacje i wybierz nauczyciela, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom

 Jacy jesteśmy

Artyz tworzymy z myślą
o Tobie

Przygotowując programy naszych zajęć wykorzystaliśmy wiele lat naszego doświadczenia. To ono sprawia, że lekcje pianina są u nas prawdziwą przyjemnością, a pozyskiwana wiedza jest dopasowana do potrzeb kreowanych przez współczesność.

Twój nauczyciel
Jako jedni z niewielu w Polsce, dajemy możliwość wyboru nauczyciela. Naszą kadrę poznasz jeszcze przed zapisaniem się na kurs gry na pianinie. Na podstawie osobowości, wykształcenia i kwalifikacji nauczyciela dokonasz jego wyboru. Dzięki nam:
sam wybierzesz, kto będzie Cię uczyć,
obejrzysz filmy z autoprezentacją,
masz duży wybór profesjonalistów,
dobierzesz cenę zajęć do swoich potrzeb,
skontaktujesz się poprzez panel,
będziesz miał pewność co do kompetencji nauczyciela.
Dydaktyka
Nauka grania na pianinie nie zamyka się w murach naszej warszawskiej placówki. Dzięki naszym szkieletom edukacyjnym i rozbudowanej sekcji dydaktycznej w panelu klienta, przeniesiesz ją również w domowe zacisze. Dzięki nam:
obejrzysz filmy instruktażowe,
otrzymasz lekcje teorii online,
przejrzysz historię nauczania,
będziesz miał wgląd do programu nauczania,
sprawdzisz certyfikaty muzyczne,
przejdziesz przez egzaminy ABRSM,
będziesz miał dostęp do koncertów szkolnych.
Nasze atuty
Nasza szkoła nie boi się wyzwań i nowoczesności. Właśnie dlatego możesz mieć pewność, że spełnimy Twoje potrzeby – po prostu mieliśmy je okazję już poznać. Zmieniamy się, ewoluujemy i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Dzięki nam:
skorzystasz z rozbudowanego panelu klienta,
zgłosisz nieobecności online,
umówisz odrabianie przez Internet,
zapłacisz za lekcje online,
nie podpisujesz żadnej umowy,
wynajmiesz pianino do własnego domu.

Gdzie nas znajdziesz?

Zapraszamy do placówki
w Warszawie

Tarnowiecka 13
Nasza placówka zlokalizowana jest w dzielnicy Praga Południe, na ulicy Tarnowieckiej 13. Jesteśmy tu już od września 2021 roku, a do dyspozycji naszych uczniów oddajemy aż sześć w pełni wyposażonych klas, w których możliwa jest nauka gry na pianinie dla dzieci, ale i dorosłych (ale też nauka gry na skrzypcach czy gitarze, śpiewu oraz rytmiki).

Dla kogo jesteśmy

Posiadamy odpowiednią ofertę, w zależności od wieku ucznia

W naszej szkole osoba w każdym wieku poczuje się doskonale. Wszystko dlatego, że rozwijamy umiejętności bez presji czasu i oczekiwania szybkich efektów. Wspieramy każdego z naszych uczniów, dbając o to, by nie gnać z materiałem oraz by ten został rzeczywiście opanowany. Przy okazji motywujemy do działania. Współpracujemy zarówno w realizacji marzeń, jak i planów zawodowych (i nie tylko). Możesz liczyć na nasz profesjonalizm – w pełnym tego słowa znaczeniu.

Jak zacząć? To proste!

Zapraszamy na
lekcję testową

Do naszej szkoły możesz zapisać się na lekcję testową i sprawdzić nas na własnej skórze. Rekrutacja jest u nas otwarta przez cały rok, a przygodę z muzyką możesz rozpocząć przechodząc przez zaledwie trzy kroki.

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Z intuicyjnego kreatora wybierz naszą warszawską placówkę, a następnie podaj nam kilka szczegółów na temat tego, czego chcesz się uczyć.
krok 2
Wybierz nauczyciela
System dobierze nauczycieli spełniających Twoje potrzeby i pasujących do zaznaczonych opcji. Zapoznaj się z nimi, a następnie wybierz termin lekcji testowej u któregoś z nich.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Ostatnim krokiem jest opłacenie rezerwacji terminu – pobieramy kaucję w wysokości 20 złotych. Zwracamy ją w momencie, w którym zdecydujesz się na zajęcia. Zapłacisz ją w całości przez Internet. Czekaj na maila o skutecznej rezerwacji terminu i staw się w naszej szkole. Nauczyciel będzie już na Ciebie czekał.

Chcesz skonsultować swój wybór?

Wypełnij formularz,
oddzwonimy!

Masz jakieś pytania, wątpliwości lub problemy z umówieniem terminu? Nie wahaj się sięgnąć po pomoc – dane kontaktowe do naszej placówki w Warszawie znajdziesz w zakładce kontakt. Możesz też wypełnić formularz po prawej – koniecznie podając nam jak najwięcej szczegółów na swój temat. Oddzwonimy do Ciebie szybko (najpóźniej następnego dnia roboczego) i znajdziemy rozwiązanie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Gwarantujemy, że współpraca z nami na pewno Ci się opłaci. Po prostu daj nam szansę!

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    Tagi : kurs gry na pianinie Warszawa kursy gry na pianinie Warszawa lekcje gry na pianinie Warszawa lekcje pianina Warszawa nauka grania na pianinie Warszawa nauka grania na pianinie Warszawa nauka gry na fortepianie Warszawa nauka gry na pianinie dla dzieci Warszawa nauka gry na pianinie Warszawa pozycjonowanie Warszawa Wild Moose