Parallax_img

Nauka gry na pianinie

w Warszawie

Wyjątkowy komfort nauki i najlepszy muzyczny start

Lekcje indywidualne od 4 roku życia

Szkoła wyposażona jest w instrumenty muzyczne

Zapisy przez cały rok

Wynajem pianin do domu

ul. Tarnowiecka 13
Praga Południe

Świetnie trafiłeś!

Lekcje indywidualne
Przedział wiekowy:
4-18+
Panel
klienta
Zapisy przez
cały rok
kursy i certyfikaty
Wynajem pianin do domu

Przybliżymy Cię do muzyki

na każdym etapie życia

Szkołę tworzymy z myślą o Tobie

Każdy element organizacji szkoły stworzyliśmy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenia, kierując się potrzebami uczniów i współczesnego świata. Dostępne tylko u nas kursy muzyczne są odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby naszych uczniów. Całość uzupełnia nasza autorska sekcja dydaktyczna w panelu klienta.

doświadczenie: jesteśmy z wami od 2010r.
innowacyjne wsparcie dydaktyczne

Zaufana kadra – to podstawa

Samodzielnie możesz dokonać wyboru nauczyciela dla siebie. Obejrzyj film i poznaj jego osobowość, wykształcenie i kwalifikacje. Nasi nauczyciele działają w zgodzie z naszą misją i ideą. To Ty zdecydujesz, którego z nich wybierzesz. Zapisując się na lekcje gry na pianinie masz możliwość wcześniejszego sprawdzenia kompetencji, doświadczenia i osobowości nauczyciela. Zalecamy także przeczytać krótki opis, obejrzeć autoprezentację i sprawdź cenę za lekcję, którą oferuje nauczyciel. Praktykujemy również lekcję testową, abyś mógł przekonać się co do swojego wyboru.

Szkoła dla osób w każdym wieku

Działamy od 2010 roku. Doświadczenie pokazuje nam, że nauka gry na pianinie wpływa na rozwój osobowości człowieka w każdym wieku. Dlatego nasza szkoła zaprasza zarówno dzieci jak i dorosłych. Oferujemy komfortowe i dobrze wyposażone sale, niezbędne instrumenty i akcesoria. W ofercie mamy również wynajem instrumentów, by móc ćwiczyć w domu.

Dlaczego wybrać naukę gry na pianinie w Artyz?

W ramach kursu gry na pianinie dostaniesz dostęp do materiałów, które są wsparciem dydaktycznym oraz do rozwiązań, jakich nie znajdziesz w żadnej innej szkole muzycznej.

Indywidualne lekcje w ramach kursów

Nasze programy nauczania usystematyzowane są w ramach kursów muzycznych, po ukończeniu których uczeń otrzyma certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności

W naszej szkole osoba w każdym wieku poczuje się doskonale. Wszystko dlatego, że rozwijamy umiejętności bez presji czasu i oczekiwania szybkich efektów. Wspieramy każdego z naszych uczniów dbając o to, by nie gnać z materiałem oraz by ten został rzeczywiście opanowany. Przy okazji motywujemy do działania. Współpracujemy zarówno w realizacji marzeń, jak i planów zawodowych (i nie tylko). Możesz liczyć na nasz profesjonalizm – w pełnym tego słowa znaczeniu.

Artyz | Szkoła Muzyczna nauka gry na pianinie Warszawa
PRZEDSZKOLAKI
W przypadku najmłodszych, dużą uwagę przykładamy do tego, by dobrze czuli się na zajęciach i w pełni przyswajali poruszane przez nas treści. Angażujemy ich zmysły i wspólnie budujemy pasję do gry.
Artyz | Szkoła Muzyczna nauka gry na pianinie Warszawa
DZIECI
Nieco starsze dzieci mogą u nas liczyć na w pełni indywidualne podejście i tempo nauki dostosowane do ich wieku, możliwości oraz chęci. Jesteśmy w stanie stworzyć solidny fundament, rozwijać zainteresowania i dążyć ku wytyczonemu przez nas wspólnie celu.
Artyz | Szkoła Muzyczna nauka gry na pianinie Warszawa
MŁODZIEŻ I DOROŚLI
Mamy odpowiednie podejście i wiedzę aby nauczyć Cię grać na pianinie. Dzięki naszemu podejściu możesz swobodnie rozwijać swoje pasje i twórczo spędzać czas. Jesteśmy otwarci dla każdego.

Cennik

W naszej szkole na opłatę miesięczną składają się comiesięczna opłata stała oraz opłata za lekcje zależna od ich ilości przypadającej każdego miesiąca oraz ceny zajęć u nauczyciela, jakiego wybierzesz.
Opłata stała – to abonament za szkołę, który jest pobierany przez cały rok kalendarzowy niezależnie od ilości przypadających lekcji w miesiącu. Obejmuje: rezerwację stałego terminu lekcji, korzystania z infrastruktury szkoły i podstawowy dostęp do panelu klienta. Opłata za lekcje – to suma ilości zajęć jaka przypada w danym miesiącu (uwzględnia dni wolne ustawowo od pracy, święta itp.)
Możesz odwołać i umówić odrabianie lekcji jednym kliknięciem poprzez panel klienta bez podawania powodów. Nauczyciel zostanie o tym fakcie powiadomiony automatycznie.
Proponujemy rozwiazanie subskrypcyjne bez podpisywania terminowej umowy. Nasze wzajemne zobowiązania precyzyjnie określa regulamin, a płatność za kolejny miesiąc powoduje automatyczne przedłużenie współpracy.
Pracujemy cały rok – w wakacje nasz grafik staje się bardziej elastyczny, dzięki czemu możesz przychodzić na lekcje w dogodnym przez siebie czasie. Pamiętaj, że latem nie ma konieczności uczęszczania na zajęcia. Natomiast, abyś mógł dalej realizować wybrany kurs i zachować całą zebraną bazę materiałów oraz historię swojego nauczania należy każdego miesiąca terminowo uiszczać opłatę stałą.
Jak najbardziej! Cena takich zajeć to po prostu dwukrotność ich krótszych odpowiedników. Możliwe są również lekcje 2x w tygodniu lub jednoczesne zajęcia indywidualne dla całych rodzin w kilku salach.

Zapraszamy do szkoły Artyz  w Warszawie 

Zapraszamy na
lekcję testową 

 zapisy przez cały rok

Dołącz do nas o dowolnej porze i w dowolnym momencie roku. Nasza szkoła jest otwarta dla wszystkich chętnych, a nabór trwa przez cały rok! Sprawdź jakie to proste i zapisz się w 3 krokach! 

YouTube video
krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
krok 2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po wpłacie zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz interesujący Cię przedmiot oferowany przez nasze szkoły w Szczecinie lub wypełnij formularz

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz uzgodnić dopasowany do siebie termin wypełnij poniższy formularz. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym. Jeśli sam chcesz zadzwonić do wybranej placówki dane kontaktowe znajdziesz w zakładce kontakt.

  możesz wybrać kilka

  możesz wybrać kilka

  możesz wybrać kilka

  możesz wybrać kilka

  Akceptuję Politykę prywatności*

  Tagi : kurs gry na pianinie Warszawa kursy gry na pianinie Warszawa lekcje gry na pianinie Warszawa lekcje pianina Warszawa nauka grania na pianinie Warszawa nauka grania na pianinie Warszawa nauka gry na fortepianie Warszawa nauka gry na pianinie dla dzieci Warszawa nauka gry na pianinie Warszawa pozycjonowanie Warszawa Wild Moose