Nauka śpiewu

w Bydgoszczy

Lekcje śpiewu, zarówno klasycznego jak i rozrywkowego. Zapraszamy zarówno dzieci jak i młodzież i dorosłych. Uczymy bez górnej granicy wieku, na różnym poziomie zaawansowania.

Huzarska 6a (Jary)

Lekcje indywidualne
Zajęcia grupowe
Przedział wiekowy:
5 – 18+
Zapisy przez cały rok
Bez długoterminowych umów
Panel klienta
kursy i certyfikaty
Dostęp do nut i e-booków
Praca z mikrofonem

Przybliżymy Cię do muzyki

na każdym etapie życia

Jak uczymy śpiewu?

Zależy nam, aby pokazać możliwości jakie niesie ze sobą nauka śpiewu. W naszej szkole uczeń ma możliwość poznania nieznanych dotąd możliwości swojego głosu. Staramy się pomóc każdemu w rozwoju prawidłowej techniki wokalnej, budujemy świadomość aby w konsekwencji uczeń miał komfort przy wykonywaniu dowolnego utworu. W zależności od wieku, na lekcji próbnej ustalamy plan działania i wspólnie realizujemy obrane cele.

doświadczenie: jesteśmy z wami od 2010r.
wybierz swojego nauczyciela

Wybierz nauczyciela najlepszego dla siebie

Współpracujemy z nauczycielami, których łączy jedna idea i misja w nauczaniu. Jesteśmy rozwijającym się zespołem, który wspiera i dzieli wiedzą najlepiej jak potrafi. Każdy z nich jest wyjątkowy i posiada unikalny zestaw cech, które wykorzystuje na swoich lekcjach. W naszych placówkach cenimy Twoje zdanie i komfort, dlatego masz możliwość samodzielnego wyboru osoby, z którą będziesz chciał mieć lekcję śpiewu. Jeszcze przed pierwszym spotkaniem możesz obejrzeć film z autoprezentacją nauczyciela oraz przeczytać o jego filozofii nauczania czy doświadczeniu. Dzięki lekcji próbnej będziesz mógł zweryfikować swój wybór, a w razie niepewności możesz spróbować zajęć z kimś innym z naszego teamu.

Elastyczna oferta dla osób w każdym wieku

Nasze Kursy wokalne przeznaczone są już dla przedszkolaków – Śpiewające Artyziaki, aż po osoby dojrzałe, które realizują swoje muzyczne marzenia i pasje. Niezależnie kogo uczymy śpiewu dostosowujemy kurs do potrzeb i możliwości ucznia, robiąc to z należytą starannością, uwagą i profesjonalizmem. Dla nas hobby nie znaczy byle jak. Zawsze zależy nam na świadomej nauce śpiewu na najwyższym możliwym dla ucznia poziomie.

Dlaczego rozpocząć
lekcje śpiewu
w Artyz?

W ramach kursów wokalnych otrzymasz dostęp do materiałów, które są wsparciem dydaktycznym oraz do rozwiązań, jakich nie znajdziesz w żadnej innej szkole muzycznej.

Lekcje indywidualne i grupowe
w ramach kursów

Nasze programy nauczania usystematyzowane są w ramach kursów muzycznych, po ukończeniu których otrzymasz certyfikat potwierdzający nabyte przez Ciebie umiejętności. Z nami możesz realizować kursy w oparciu o teorię ucznia się muzyki E.E. Gordona, Rady Brytyjskich Królewskich Szkół MUzycznych ABRSM.

nauka spiewu dzieci
DZIECI
Nasza szkoła kształci dzieci rozwijając ich muzyczne zdolności i wspierając potencjał. Bazujemy na budowaniu wiary w swoje możliwości pomagamy zrozumieć sens ćwiczeń dzięki czemu uczniowie rozwijają swoją motywację wewnętrzną. Dostosowujemy repertuar do dziecięcych możliwości, bawimy się z mikrofonem, ale także dajemy możliwość usłyszenia swojego głosu w śpiewie a capella.
spiew dorosli 2
MŁODZIEŻ I DOROŚLI
Na lekcje zapraszamy wszystkich zainteresowanych, także te osoby, które zawsze nuciły coś pod nosem, choć nieśmiało, mówiąc, że nie potrafią śpiewać. Budujemy wiarę w swoje możliwości i pokazujemy jak poprawnie wydobyć głos. Zajęcia oprócz nauki śpiewu pomogą Ci w budowaniu pewności siebie, autoprezentacji oraz usprawnią Twoją dykcję.

Cennik
indywidualnych
lekcji śpiewu

Cena zajęć każdego nauczyciela widoczna jest na jego indywidualnym profilu, który zobaczysz podczas umawiania lekcji testowej.
W naszej szkole na opłatę miesięczną składają się comiesięczna opłata stała oraz opłata za lekcje zależna od ich ilości przypadającej każdego miesiąca oraz ceny zajęć u nauczyciela, jakiego wybierzesz.
Opłata stała – to abonament za szkołę, który jest pobierany przez cały rok kalendarzowy niezależnie od ilości przypadających lekcji w miesiącu. Obejmuje: rezerwację stałego terminu lekcji, korzystania z infrastruktury szkoły i podstawowy dostęp do panelu klienta.

Opłata za lekcje – to suma ilości zajęć jaka przypada w danym miesiącu (uwzględnia dni wolne ustawowo od pracy, święta itp.)
Możesz odwołać i umówić odrabianie lekcji jednym kliknięciem poprzez panel klienta bez podawania powodów. Nauczyciel zostanie o tym fakcie powiadomiony automatycznie.
Proponujemy rozwiazanie subskrypcyjne bez podpisywania terminowej umowy. Nasze wzajemne zobowiązania precyzyjnie określa regulamin, a płatność za kolejny miesiąc powoduje automatyczne przedłużenie współpracy.
Pracujemy cały rok – w wakacje nasz grafik staje się bardziej elastyczny, dzięki czemu możesz przychodzić na lekcje w dogodnym przez siebie czasie. Pamiętaj, że latem nie ma konieczności uczęszczania na zajęcia. Natomiast, abyś mógł dalej realizować wybrany kurs i zachować całą zebraną bazę materiałów oraz historię swojego nauczania należy każdego miesiąca terminowo uiszczać opłatę stałą.
Jak najbardziej! Cena takich zajeć to po prostu dwukrotność ich krótszych odpowiedników. Możliwe są również lekcje 2x w tygodniu lub jednoczesne zajęcia indywidualne dla całych rodzin w kilku salach.

Placówka Artyz  w Bydgoszczy 

Jary

Huzarska 6a

Jary

600x600 nobackground white

Zapraszamy na

lekcję testową 

1
Kliknij przycisk „Lekcja testowa”
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po wpłacie zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz interesujący Cię przedmiot oferowany przez nasze szkoły w Bydgoszczy lub wypełnij formularz.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące nauki gry na pianinie lub chcesz uzgodnić dopasowany do siebie termin bądź skonsultować dobór nauczyciela wypełnij poniższy formularz. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

    pianinoskrzypceśpiewgitara

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    Akceptuję Politykę prywatności*

    Tagi : lekcje śpiewu Bydgoszcz nauka śpiewu Bydgoszcz nauka śpiewu dla dorosłych Bydgoszcz indywidualne lekcje śpiewu Bydgoszcz kurs śpiewania Bydgoszcz kurs śpiewu Bydgoszcz lekcje śpiewu dla dorosłych Bydgoszcz lekcje śpiewu dla dzieci Bydgoszcz nauka śpiewania Bydgoszcz nauka śpiewu dla dzieci Bydgoszcz prywatne lekcje śpiewu Bydgoszcz szkoła śpiewu Bydgoszcz szkoła wokalna Bydgoszcz