Nauka śpiewu

w Łodzi

Indywidualne lub grupowe zajęcia wokalne. Lekcje śpiewu dla dzieci od 5 roku życia, młodzieży i dorosłych. Pomożemy Ci poznać swój głos i nauczyć się nim zdrowo posługiwać. Umuzykalnimy i rozwiniemy zdolności muzyczne. Oferujemy zajęcia pod okiem profesjonalistów.

Wieniawskiego 40 (Górna)
Krzemieniecka 2 (Polesie)

Lekcje indywidualne
Zajęcia grupowe
Przedział wiekowy:
5 – 18+
Zapisy przez cały rok
Bez długoterminowych umów
Panel klienta
kursy i certyfikaty
Dostęp do nut i e-booków
Praca z mikrofonem

Przybliżymy Cię do muzyki

na każdym etapie życia

Nasze podejście do nauki śpiewu

Naszym celem jest pokazać uczniowi możliwości jakie niesie ze sobą nauka śpiewu, poszerzyć jego muzyczne horyzonty, rozwinąć zdolności i dać radość z możliwości muzykowania. W zależności od wieku obieramy najlepszy kurs i tłumaczymy dlaczego przyniesie on najwiecej korzyści. Naszym celem jest wykształcenie w uczniach niezależności muzycznej, świadomości i samodzielności. Wspólnie realizujemy obrany cel.

doświadczenie: jesteśmy z wami od 2010r.
wybierz swojego nauczyciela

Nauczyciele na miarę Twoich potrzeb

Współpracujących z nami nauczycieli łączy wspólna idea oraz misja w nauczaniu. To młody zespół wokalistów, dla których śpiew jest życiową pasją. Każdy jest wyjątkowy i posiada własny unikalny zestaw umiejętności i cech, które wykorzystuje w prowadzeniu lekcji. Dlatego chcemy, abyś jeszcze przed lekcją próbną mógł poznać każdego z nich i poprzez film z autoprezentacją zdecydował, która osobowość najbardziej Ci odpowiada. Może pomoże Ci to przełamać „pierwsze lody”. W naszej szkole priorytetem jesteś Ty i Twoje potrzeby dlatego na zajęciach próbnych zawsze uważnie Cię słuchamy nie tylko tego jak śpiewasz, ale co do nas mówisz.

Od przedszkola… dla osób w każdym wieku

W ofercie posiadamy kursy indywidualne jak i grupowe. Każdy z nich ma swoje zalety. Dzieciom szczególnie polecamy kurs Śpiewające Artyziaki ponieważ to właśnie dzieci, uczą się od siebie nawzajem najlepiej. Młodzieży i dorosłym pozostawiamy także wybór, ale zawsze sugerując optymalne rozwiązanie. Chcemy żeby Twoje marzenia stały się realnym celem. Zawsze stawiamy na świadomą naukę śpiewu na najwyższym poziomie, na który pozwala nam zestaw unikalnych cech każdego ucznia.

Dlaczego rozpocząć
lekcje śpiewu
w Artyz?

W szkole nasi uczniowie maja dostęp do materiałów, które są domowym wsparciem dydaktycznym oraz do rozwiązań, jakich nie ma w żadnej innej szkole muzycznej.

Lekcje indywidualne i grupowe
w ramach kursów

O ramy i fundamenty Twojej edukacji dbają nasze kursy po ukończeniu których otrzymasz certyfikat potwierdzający nabyte przez Ciebie umiejętności. Z nami możesz realizować kursy w oparciu o Teorię Ucznia się Muzyki E.E. Gordona, Rady Brytyjskich Królewskich Szkół Muzycznych ABRSM.

DZIECI
Nasza szkoła kształci dzieci rozwijając ich muzyczne zdolności i wspierając potencjał. Bazujemy na budowaniu wiary w swoje możliwości pomagamy zrozumieć sens ćwiczeń dzięki czemu uczniowie rozwijają swoją motywację wewnętrzną. Dostosowujemy repertuar do dziecięcych możliwości, bawimy się z mikrofonem, ale także dajemy możliwość usłyszenia swojego głosu w śpiewie a capella.
MŁODZIEŻ I DOROŚLI
Na lekcje zapraszamy wszystkich zainteresowanych, także te osoby, które zawsze nuciły coś pod nosem, choć nieśmiało, mówiąc, że nie potrafią śpiewać. Budujemy wiarę w swoje możliwości i pokazujemy jak poprawnie wydobyć głos. Zajęcia oprócz nauki śpiewu pomogą Ci w budowaniu pewności siebie, autoprezentacji oraz usprawnią Twoją dykcję.

Cennik
indywidualnych
lekcji śpiewu

Cena zajęć każdego nauczyciela widoczna jest na jego indywidualnym profilu, który zobaczysz podczas umawiania lekcji testowej.
W naszej szkole na opłatę miesięczną składają się comiesięczna opłata stała oraz opłata za lekcje zależna od ich ilości przypadającej każdego miesiąca oraz ceny zajęć u nauczyciela, jakiego wybierzesz.
Opłata stała – to abonament za szkołę, który jest pobierany przez cały rok kalendarzowy niezależnie od ilości przypadających lekcji w miesiącu. Obejmuje: rezerwację stałego terminu lekcji, korzystania z infrastruktury szkoły i podstawowy dostęp do panelu klienta.

Opłata za lekcje – to suma ilości zajęć jaka przypada w danym miesiącu (uwzględnia dni wolne ustawowo od pracy, święta itp.)
Możesz odwołać i umówić odrabianie lekcji jednym kliknięciem poprzez panel klienta bez podawania powodów. Nauczyciel zostanie o tym fakcie powiadomiony automatycznie.
Proponujemy rozwiazanie subskrypcyjne bez podpisywania terminowej umowy. Nasze wzajemne zobowiązania precyzyjnie określa regulamin, a płatność za kolejny miesiąc powoduje automatyczne przedłużenie współpracy.
Pracujemy cały rok – w wakacje nasz grafik staje się bardziej elastyczny, dzięki czemu możesz przychodzić na lekcje w dogodnym przez siebie czasie. Pamiętaj, że latem nie ma konieczności uczęszczania na zajęcia. Natomiast, abyś mógł dalej realizować wybrany kurs i zachować całą zebraną bazę materiałów oraz historię swojego nauczania należy każdego miesiąca terminowo uiszczać opłatę stałą.
Jak najbardziej! Cena takich zajeć to po prostu dwukrotność ich krótszych odpowiedników. Możliwe są również lekcje 2x w tygodniu lub jednoczesne zajęcia indywidualne dla całych rodzin w kilku salach.

Placówki Artyz  w Łodzi 

Górna

Wieniawskiego 40

Górna

Polesie

Krzemieniecka 2

Polesie

Parallax_img

Zapraszamy na

lekcję testową 

1
Kliknij przycisk „Lekcja testowa”
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po wpłacie zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz interesujący Cię przedmiot oferowany przez nasze szkoły w Warszawie lub wypełnij formularz.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące nauki gry na pianinie lub chcesz uzgodnić dopasowany do siebie termin bądź skonsultować dobór nauczyciela wypełnij poniższy formularz. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

  możesz wybrać kilka

  możesz wybrać kilka

  możesz wybrać kilka

  możesz wybrać kilka

  Akceptuję Politykę prywatności*

  Tagi : indywidualne lekcje śpiewu Łódź kurs śpiewania Łódź kurs śpiewu Łódź lekcje śpiewu dla dorosłych Łódź lekcje śpiewu dla dzieci Łódź lekcje śpiewu dla dzieci Łódź nauka śpiewania Łódź nauka śpiewu dla dorosłych Łódź nauka śpiewu dla dzieci Łódź nauka śpiewu Łódź prywatne lekcje śpiewu Łódź szkoła śpiewu Łódź szkoła wokalna Łódź