Lekcje indywidualne

Nauka
śpiewu

w Łodzi

Artyz | Szkoła Muzyczna nauka śpiewu Łódź

Nasza szkoła jest idealnym miejscem dla wszystkich mieszkańców Łodzi i jej okolic, których interesują lekcje śpiewu – tak dla dorosłych, jak i dla dzieci. Uczymy od podstaw śpiewu klasycznego i rozrywkowego, przy szczególnym nacisku na prawidłową emisję głosu. Naszą ofertę kierujemy do osób od 7 roku życia wzwyż – bez górnej granicy wieku.

ul. Wieniawskiego 40

Świetnie trafiłeś!

Lekcje indywidualne i grupowe
Przedział wiekowy:
4-18+
panel
klienta
Zapisy przez
cały rok
autorski program nauczania
Nauka pracy z mikrofonem
od 2010 jesteśmy z Wami
polska marka założona z myślą o realnych potrzebach uczniów
Artyz | Szkoła Muzyczna nauka śpiewu Łódź
Wybierz nauczyciela najlepszego dla siebie
obejrzyj film, poznaj kwalifikacje i wybierz nauczyciela, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom

 Jacy jesteśmy

Artyz tworzymy z myślą
o Tobie

Nasza szkoła daje Ci dostęp do bardzo wszechstronnej kadry nauczycieli, każdy z których specjalizuje się w różnych stylach wokalnych. Poza nimi wszystkimi, oddajemy Ci do dyspozycji świetnie zaprojektowany autorski panel klienta. To wszystko sprawi, że Twoja nauka śpiewu będzie po prostu efektywna.

Twój nauczyciel
Chcesz, żeby uczył Cię ktoś najbardziej trafiający w Twoje oczekiwania? U nas masz wybór. Z naszą kadrą możesz zapoznać się choćby i teraz, oglądając filmiki prezentujące sylwetki kadry. Sam określisz, z którym nauczycielem będziesz chciał współpracować w czasie kursu śpiewania.
poznanie kadry poprzez filmy z autoprezentacją, 
wybór nauczyciela zgodnie z własnymi preferencjami,
różne przedziały cenowe lekcji dla swobody wyboru,
wygodny kontakt przez panel klienta,
w każdym przypadku – pewność co do profesjonalizmu.
Dydaktyka
Nasza szkoła podchodzi do nauczania w sposób nowatorski. Nauka śpiewu dla dzieci i dorosłych nie zamyka się w naszej placówce w Łodzi, a może być kontynuowana w Twoim domu. Wszystko dzięki naszemu panelowi klienta, bogatemu w pomoce dydaktyczne.
pełna historia nauczania,
kompletny program nauczania,
certyfikaty muzyczne do pobrania,
filmy z instruktażami i zapisy z najważniejszych momentów lekcji,
egzaminy ABRSM.
Nasze atuty
Nie boimy się zmieniać i zawsze prezentujemy ofertę adekwatną do obecnych trendów, oczekiwań i kształtu branży muzycznej. Nasza szkoła wokalna jest odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby, a jej praca – zorganizowana w sposób mający je w pełni zaspokoić.
funkcjonalny panel klienta,
zgłaszanie nieobecności i umawianie odrabiania w całości online,
wygodne i błyskawiczne płatności online,
profesjonalne podkłady muzyczne,
swoboda współpracy i brak umowy.

Gdzie nas znajdziesz?

Zapraszamy do placówki
w Łodzi

Wieniawskiego 40
Lekcje śpiewu w Łodzi przeprowadzamy w dzielnicy Łódź Górna, na ulicy Wieniawskiego 40. W tym miejscu działamy już od września 2021 roku. Od tego czasu niezmiennie dajemy naszym uczniom dostęp do estetycznych i wyposażonych klas, z niezbędnym sprzętem i materiałami dydaktycznymi do swobodnego wykorzystania przez uczniów i ich nauczycieli.

Dla kogo jesteśmy

Z radością i zapałem uczymy każdego chętnego

Doskonale wiemy, jak wykorzystać pełnię Twojego potencjału wokalnego. Właśnie dzięki temu nasza szkoła wokalna jest w absolutnej czołówce tego typu placówek. Z nami poznasz tajniki śpiewu klasycznego i rozrywkowego – niezależnie od tego, czy zamierzasz wykorzystać je do realizacji marzeń, czy też do celów czysto zawodowych.  Podejdziemy do Ciebie indywidualnie, dobierając zajęcia (również z emisji głosów) adekwatnie do Twoich aktualnych możliwości.

Jak zacząć? To proste!

Zapraszamy na
lekcję testową

Nasza szkoła nie należy do takich, w których klienci muszą wierzyć na słowo. Jesteśmy na tyle pewni jakości naszych usług, że proponujemy Ci lekcję testową – w sam raz na to, byś mógł sprawdzić, czy to coś dla Ciebie. Dołączyć do nas możesz w dowolnym momencie. Nabór trwa przez cały rok, a zapisanie się do niego zamyka się w zaledwie trzech prostych krokach.

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
W pierwszej kolejności poprosimy Cię o wybór naszej łódzkiej placówki. Zyskasz tym samym dostęp do filtrów – powiedz nam, że interesują Cię lekcje śpiewu, podaj idealny dla siebie dzień tygodnia i określ swój aktualny poziom zaawansowania.
krok 2
Wybierz nauczyciela
Bazując na informacjach z pierwszego kroku, zaserwujemy Ci listę naszych nauczycieli. Wybierz tego, który będzie Ci najbardziej odpowiadał – pod względem aparycji, kwalifikacji lub / i ceny. Zaakceptuj jeden z oferowanych przez niego terminów lekcji testowej.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Od zarezerwowania terminu dzieli Cię tylko zapłacenie kaucji. Wynosi ona 20 złotych i jest zwracana w całości w momencie, w którym zdecydujesz się na zajęcia. Natychmiast po jej zaksięgowaniu poinformujemy Cię mailowo o rezerwacji terminu, zapraszając tym samym na lekcję śpiewu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w umówionym dniu i o określonej przez Ciebie godzinie.

Chcesz skonsultować swój wybór?

Wypełnij formularz,
oddzwonimy!

Masz jakieś wątpliwości? A może narodziły się w Tobie pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak wyglądają u nas lekcje śpiewu dla dorosłych? Chętnie udzielimy Ci porady i posłużymy naszą wiedzą. Wystarczy, że wypełnisz formularz po prawej stronie, a skontaktujemy się z Tobą i wysłuchamy Twoich pytań. Podając dodatkowe informacje, pozwolisz nam odpowiednio przygotować się do rozmowy i stworzyć ofertę szytą z myślą o Tobie. Wolisz sam wyciągnąć do nas rękę? Przejdź do zakładki kontakt i zadzwoń lub napisz do nas. Jesteśmy pewni, że uzyskasz od nas wszelkie niezbędne informacje – tak długo, jak będą one dotyczyły naszej szkoły śpiewu i czegokolwiek, co jest z nią związane.

  możesz wybrać kilka

  możesz wybrać kilka

  możesz wybrać kilka

  możesz wybrać kilka

  Akceptuję Politykę prywatności*

  Tagi : indywidualne lekcje śpiewu Łódź kurs śpiewania Łódź kurs śpiewu Łódź lekcje śpiewu dla dorosłych Łódź lekcje śpiewu dla dzieci Łódź lekcje śpiewu dla dzieci Łódź nauka śpiewania Łódź nauka śpiewu dla dorosłych Łódź nauka śpiewu dla dzieci Łódź nauka śpiewu Łódź prywatne lekcje śpiewu Łódź szkoła śpiewu Łódź szkoła wokalna Łódź