Twoja Szkoła Muzyki

w Katowicach

Szkoła muzyczna, która pozwoli Ci odkryć w sobie talent i odpowiednio go rozwinąć. Jesteśmy pewni, że staniemy na wysokości zadania – niezależnie od tego, czy interesuje Cię nauka śpiewu, czy lekcje gry instrumencie.

Czerwińskiego (Koszutka)

Lekcje indywidualne
Zajęcia w grupach
Przedział wiekowy:
1,5 – 18+
Zapisy przez cały rok
Bez długoterminowych umów
Panel klienta
kursy i certyfikaty
Dostęp do nut i e-booków
Wynajem instrumentów do domu

Przybliżamy do muzyki

na każdym etapie życia

Pedagogika rozwijająca wartości

Zasada otwartości, elastyczności oraz uważności stanowią trzon siedmiu fundamentów, które przyświecają naszym podejściu do edukacji. Pragniemy rozwijać ucznia poprzez muzykę kształtując w nim wartości i nawyki, które zaprocentują w przyszłości także w innych dziedzinach życia. Naszym zamiarem jest podtrzymywanie w uczniach motywacji do gry na instrumencie lub śpiewu możliwie jak najdłużej wspierając ich motywację wewnętrzną.

doświadczenie: jesteśmy z wami od 2010r.
wybierz nauczyciela

Wybierz swojego nauczyciela

Nasi pedagodzy realizują naszą misję oraz wizję, ale ostatecznie to Ty dokonujesz wyboru spośród nich. Przy zapisie na zajęcia muzyczne lub wokalne, masz szansę wcześniej ocenić kompetencje, doświadczenie i zobaczyć charyzmę nauczyciela. Zachęcamy także do zapoznania się z krótkim opisem, obejrzenia auto-prezentacji oraz sprawdzenia ceny za lekcję proponowaną którą oferuje. Pamiętaj, że w naszej szkole umożliwiamy odbycie lekcji próbnej, abyś mógł przekonać się o trafności swojego wyboru.

Szkoła dla osób w każdym wieku

Na rynku edukacji muzycznej jesteśmy od 2010 roku. Nasze doświadczenie pokazuje nam, że nauka gry na instrumencie lub śpiewu ma pozytywny wpływ na rozwój osób w każdym wieku. Dlatego nasza oferta skierowana jest zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W ofercie posiadamy zarówno lekcje indywidualne jak i grupowe. Dbamy o komfort sal i ich kompleksowe wyposażenie. W naszej ofercie znajduje się również opcja wynajmu instrumentów, umożliwiająca praktykowanie ćwiczenia w domowym zaciszu.

Wspieramy Twój
rozwój muzyczny

W naszej szkole w cenie którą płacisz za zajęcia otrzymasz dużo więcej. W ramach opłaty zapewnimy Ci dostęp do szerokiego zakresu wsparcia dydaktycznego i innowacyjnych rozwiązań, których nie odnajdziesz w żadnej innej szkole muzycznej!

Placówka Artyz  w Katowicach 

Koszutka

Czerwińskiego 6

Koszutka

Parallax_img

Zapraszamy na

lekcję testową 

Zapisy przez cały rok, 24/7

Bez zobowiązań

Wybierz swojego nauczyciela i termin

Kaucja zwrotna za lekcję testową: 20 zł

1
Kliknij przycisk „Lekcja testowa”
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po wpłacie zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz interesujący Cię przedmiot oferowany przez nasze szkoły w Katowicach lub wypełnij formularz.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące nauki gry na pianinie lub chcesz uzgodnić dopasowany do siebie termin bądź skonsultować dobór nauczyciela wypełnij poniższy formularz. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

    Akceptuję Politykę prywatności*