Parallax_img

Nauka gry na skrzypcach

w Bydgoszczy

Wyjątkowy komfort nauki i najlepszy muzyczny start

Lekcje indywidualne od 4 roku życia

Szkoła wyposażona jest w skrzypce każdego rozmiaru

Zapisy przez cały rok

Wynajem skrzypiec do domu

ul. Huzarska 6a
Jary

Świetnie trafiłeś!

Lekcje indywidualne
Przedział wiekowy:
4-18+
Panel
klienta
Zapisy przez
cały rok
kursy i certyfikaty
Wynajem skrzypiec do domu

Przybliżymy Cię do muzyki

na każdym etapie życia

Szkołę tworzymy z myślą o Tobie

Artyz jest tworzony z uwzględnieniem naszej rozległej wiedzy i doświadczenia, z uwzględnieniem oczekiwań uczniów oraz bieżących wyzwań globalnego świata. Opracowaliśmy programy edukacyjne, które doskonale odpowiadają na realne potrzeby naszych uczniów. Dodatkowo, udostępniliśmy sekcję edukacyjną w panelu użytkownika, umożliwiającą samodzielne ćwiczenia w zaciszu własnego domu.

doświadczenie: jesteśmy z wami od 2010r.
innowacyjne wsparcie dydaktyczne

Zaufana kadra – to podstawa


U nas to tobie przypada wybór nauczyciela, który będzie cię prowadził. Obejrzyj krótki film i poznaj jego osobowość, wykształcenie oraz umiejętności. Nasi pedagodzy działają w zgodzie z naszą misją i wizją. Sam decydujesz, kogo wybierzesz. Podczas zapisywania się na lekcje gry na skrzypcach, masz okazję z góry ocenić kompetencje, doświadczenie i charakter nauczyciela. Zachęcamy także do przeczytania krótkiego opisu, obejrzenia prezentacji oraz sprawdzenia ceny za lekcje, jakie oferuje. Dodatkowo, oferujemy także lekcję próbną, abyś mógł zweryfikować swoją decyzję.

Szkoła dla osób w każdym wieku

Nabyte od 2010 roku doświadczenie jednoznacznie ukazuje, że nauka gry na skrzypcach korzystnie wpływa na rozwijanie osobowości jednostki, bez względu na wiek. W związku z tym nasza placówka edukacyjna serdecznie zaprasza zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. W ramach naszej oferty zapewniamy komfortowe i doskonale zaopatrzone sale lekcyjne, niezbędne instrumenty oraz akcesoria. Dodatkowo, istnieje możliwość wynajmu instrumentów, umożliwiając praktykowanie gry w spokojnym zaciszu domowym.

Dlaczego wybrać naukę gry na skrzypcach w Artyz?

W ramach kursu gry na skrzypcach na każdym poziomie zaawansowania dostaniesz dostęp do gamy wsparcia dydaktycznego oraz rozwiązań, jakich nie znajdziesz w żadnej innej szkole muzycznej.

Indywidualne lekcje w ramach kursów

Nasze programy nauczania usystematyzowane są w ramach kursów muzycznych, po ukończeniu których uczeń otrzyma certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Edukacja w Artyz daje solidne podstawy i rozwija umiejętności, unikając presji czasu i wymagań szybkich wyników. Nasi uczniowie odczuwają nasze pełne wsparcie, a efekty nauki oraz ich uśmiech stanowią źródło naszej satysfakcji i motywacji do kontynuowania działań. Wspieramy zarówno w urzeczywistnianiu marzeń, jak i przygotowujemy do egzaminów muzycznych, certyfikatów ABRSM czy przygotowaniu do szkół i akademii muzycznych.

PRZEDSZKOLAKI
Głównym celem edukacji przedszkolnej jest stymulowanie zainteresowania grą na skrzypcach, prezentacja potencjału tego instrumentu, rozwijanie umiejętności muzycznych oraz opanowanie podstaw gry.
DZIECI
Na wstępnym etapie kształcenia szczególnie skupiamy się na pobudzeniu zainteresowania ucznia grą na skrzypcach. Wspomagamy go w rozwoju świadomości oraz umiejętności kontroli, by osiągnął poprawną postawę, umiejętności chwytu smyczka oraz wydobycia dźwięków.
MŁODZIEŻ I DOROŚLI
Rozpoczęcie nauki gry na skrzypcach jest możliwe w każdym okresie roku. Nasi instruktorzy pracują na wszystkich poziomach zaawansowania. Pomożemy Ci opanować technikę gry na skrzypcach oraz przezwyciężyć ewentualne trudności, opierając się na naszym bogatym doświadczeniu.

Cennik

W naszej szkole na opłatę miesięczną składają się comiesięczna opłata stała oraz opłata za lekcje zależna od ich ilości przypadającej każdego miesiąca oraz ceny zajęć u nauczyciela, jakiego wybierzesz. Dzięki temu zapłacisz mniej w miesiącu, w którym przypada mniejsza ilość lekcji.
Opłata stała – to abonament za szkołę, który jest pobierany przez cały rok kalendarzowy niezależnie od ilości przypadających lekcji w miesiącu. Obejmuje: rezerwację stałego terminu lekcji, korzystania z infrastruktury szkoły i podstawowy dostęp do panelu klienta. Opłata za lekcje – to suma ilości zajęć jaka przypada w danym miesiącu (uwzględnia dni wolne ustawowo od pracy, święta itp.)
Możesz odwołać i umówić odrabianie lekcji jednym kliknięciem poprzez panel klienta bez podawania powodów. Nauczyciel zostanie o tym fakcie powiadomiony automatycznie.
Proponujemy rozwiazanie subskrypcyjne bez podpisywania terminowej umowy. Nasze wzajemne zobowiązania precyzyjnie określa regulamin, a płatność za kolejny miesiąc powoduje automatyczne przedłużenie współpracy.
Pracujemy cały rok – w wakacje nasz grafik staje się bardziej elastyczny, dzięki czemu możesz przychodzić na lekcje w dogodnym przez siebie czasie. Pamiętaj, że latem nie ma konieczności uczęszczania na zajęcia. Natomiast, abyś mógł dalej realizować wybrany kurs i zachować całą zebraną bazę materiałów oraz historię swojego nauczania należy każdego miesiąca terminowo uiszczać opłatę stałą.
Jak najbardziej! Cena takich zajeć to po prostu dwukrotność ich krótszych odpowiedników. Możliwe są również lekcje 2x w tygodniu lub jednoczesne zajęcia indywidualne dla całych rodzin w kilku salach.

Zapraszamy do szkoły Artyz  w Bydgoszczy 

Zapraszamy na
lekcję testową 

 zapisy przez cały rok

Dołącz do nas o dowolnej porze i w dowolnym momencie roku. Nasza szkoła jest otwarta dla wszystkich chętnych, a nabór trwa przez cały rok! Sprawdź jakie to proste i zapisz się w 3 krokach! 

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
krok 2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po wpłacie zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz interesujący Cię przedmiot oferowany przez nasze szkoły w Bydgoszczy lub wypełnij formularz

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz uzgodnić dopasowany do siebie termin wypełnij poniższy formularz. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym. Jeśli sam chcesz zadzwonić do wybranej placówki dane kontaktowe znajdziesz w zakładce kontakt.

    pianinoskrzypceśpiewgitara

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    Akceptuję Politykę prywatności*