Zespół wokalny dla dzieci

w Poznaniu

Zajęcia wokalne w kameralnych grupach

rozwój zdolności muzycznych

pobudzanie świadomości wokalnej

przełamywanie własnych barier

komfort, akceptacja i bezpieczeństwo

zapisy przez cały rok

Langiewicza 23 (Wilda)

Grupy Wiekowe

Grupa dziecięca
7-12 lat
Grupa młodzieżowa
13-17 lat
Materiały online
Zapisy przez cały rok

Zapraszamy!

darmowe zajęcia próbne

  Akceptuję Politykę prywatności*

  Jakie są grupowe
  zajęcia wokalne w Artyz?

  Wokalne ARTYZIAKI

  To zajęcia prowadzone w małych kliku osobowych grupach dla dzieci w wieku od 7-12 lat. Celem zajęć jest umuzykalnić uczestników, pokazać im na czym polega śpiew zespołowy oraz wprowadzić podstawy nauki piosenki. Bazujemy na dziecięcym repertuarze, który wybieramy indywidualnie do potrzeb grupy, po to żeby każdy młody wokalista mógł rozwinąć swój muzyczny potencjał.

  zawodowi instruktorzy
  nauka śpiewu na głosy
  komfortowa forma edukacji
  nauka pracy z mikrofonem

  MŁODZIEŻOWY
  zespół wokalny

  Zajęcia grupowe dla 13-17 latków, które dają możliwość przełamania swoich barier, nabycia pewności siebie i poznania swoich muzycznych możliwości. Z nami rozwiniesz swoje wokalne umiejętności oraz dowiesz jak zdrowo i poprawnie używać swojego głosu. Wspólnie ustalimy repertuar oraz nadamy kontekst i sens nauce poszczególnym ćwiczeniom. Wszystko po to, żebyś poczuł się samodzielny i świadomy nabywanych umiejętności.

  Poczucie misji w tym co robimy daje uczestnikom solidny zastrzyk motywacji, energii i pasji do działania. We wszystkich grupach staramy się być czujni na potrzeby uczestników, ale także stawiamy im wyzwania indywidualne i grupowe.

  W ramach zajęć oferujemy:

  Edukacja muzyczna z naszej szkole to budowanie świadomości ucznia i rodzica oraz dostęp do wiedzy z pierwszej i pewnej ręki.

  Zespół wokalny  w Poznaniu 

  W Poznaniu działają dwie placówki naszej szkoły. Zespoły wokalne realizujemy obecnie w placówce na Wildzie.

  Cennik

  W naszej szkole cena zależy od ilości zajęć, jaka przypada w danym miesiącu. Na opłatę miesięczną składają się:

  Każde zajęcia trwają 45 min
  Raz w miesiącu zajęcia można odwołać z 12 godzinnym wyprzedzeniem. W takim przypadku cena za zajęcia zostanie odjęta od kolejnej faktury.
  Tak! W takim przypadku do opłaty stałej (która jest niezmienna) doliczana jest kwota za zajęcia zależna od ilości dni roboczych przypadających w miesiącu. Opłata za zajęcia to: opłata stała + (ilość lekcji w miesiącu * cena za lekcję)
  Nie, w naszej szkole nie odrabiamy lekcji. Jednak jeden raz w miesiącu można je odwołać i wówczas zwracamy opłatę za tę lekcję. Ponadto każdy uczeń ma udostępnione materiały z zajęć na których go nie było i może realizować wybrane zagadnienia w domu.

  Wasze pytania

  Zalecamy, aby przestrzegać zaleceń dotyczących wieku uczniów z racji dopasowanego do wieku repertuaru i umiejętności dzieci. W szczególnych przypadkach można podjąć inną decyzję wspólnie z nauczycielem prowadzącym po zajęciach próbnych. W niektórych miastach prowadzimy również zajęcia dedykowane młodszym lub starszym dzieciom.
  Mamy zasadę mówiącą o tym, że dzieci na zajęciach przebywają bez rodziców. Główną przyczyną jest utrzymanie odpowiedniej ilości osób w sali, dzięki czemu każdy z uczestników ma odpowiednią dla siebie przestrzeń. Od czasu do czasu rodzice zostają zaproszeni do sali na krótki występ.
  Wolimy, aby na zajęciach ograniczać robienie zdjęć. Mamy przeznaczony do tego czas pod koniec semestrów, wówczas prosimy, aby wykonywać zdjęcia za ogólną zgodą wszystkich rodziców grupy.
  Na zajęcia nie trzeba zabierać ze sobą absolutnie nic. Wszystkie potrzebne materiały gwarantujemy w ramach zajęć. Przyda się jedynie woda.

  Zapraszamy na darmowe zajęcia próbne

  Wypełnij formularz

  Dołącz do nas o dowolnej porze i w dowolnym momencie roku. Nasza szkoła jest otwarta dla wszystkich chętnych, a nabór trwa przez cały rok. Wypełnij formularz, oddzwonimy najpóźniej w kolejnym dniu roboczym. Jeśli chcesz zadzwonić do wybranej placówki dane kontaktowe znajdziesz powyżej.

   Akceptuję Politykę prywatności*