szczecin lekcje gry na instrumentach nauka spiewu

Skrzypcowe Artyziaki Szczecin

grupowe zajęcia wprowadzające podstawy gry na skrzypcach

zapisy przez cały rok

kameralne grupy

do 6 dzieci

dla dzieci w wieku 5-7 lat

Czym są Artyziaki? 

to wprowadzenie do zajęć indywidualnych

Skrzypcowe Artyziaki to autorska formuła zajęć muzycznych dedykowana dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Powstała z myślą o uczniach i rodzicach, którzy preferują zajęcia grupowe oraz potrzebują sprawdzić, czy dany instrument spodoba się dziecku na dłużej i nie będzie tylko chwilowym kaprysem. Nasz roczny kurs stanowi wprowadzenie do dalszej nauki gry na skrzypcach.

doświadczony nauczyciel
kameralne grupy do 5 osób
bezpieczna forma edukacji
podstawowa praktyczna wiedza

Korzyści z zajęć

Każdy młody skrzypek na początku swojej muzycznej drogi powinien poznać podstawy zanim zacznie regularną grą na instrumencie. W małej, kameralnej grupie pod okiem nauczyciela nawet przedszkolak jest w stanie to zrobić. Dzieci nauczą się elementarnych zagadnień praktycznych i teoretycznych obserwując się nawzajem, a dzięki ciekawej formule będą dobrze się bawić. W czasie kursu uczestnicy opanują podstawy, które staną się dla nich łatwe, zrozumiałe i wejdą w przyjemny nawyk.

Na czym polegają zajęcia?

Każdy Skrzypcowy Artyziak na zajęciach będzie miał do dyspozycji skrzypce, które także będzie można wynająć do domu. Na lekcjach dzieci skupią się na prawidłowej postawie, trzymaniu skrzypiec, budowie i nazewnictwie elementów instrumentu. Nauczą się także prawidłowego chwytu smyczka, aby w efekcie wspólnie zagrać na pustych strunach z akompaniamentem nauczyciela. Uczestnicy będą zapoznawać się także z zapisem nutowym, a dzięki ćwiczeniom ruchowym będą mogły poznać czym jest rytm czując go w ciele.

Prowadząca

 Alla Zaborowska-Florek 

Nauczyciel, który równocześnie z procą pedagogiczną prowadzi żywą działalność koncertową. Jako pasjonatka swojej dziedziny Instytut Wydawniczy Compassion w 2005 roku wydał zbiór duetów jej autorstwa na skrzypce dla początkujących – Gra na skrzypcach łatwa i przyjemna nawet dla sąsiadów. Duża wiedza z zakresu dydaktyki nauczania oraz znajomość psychologii (dziecięca i dorosła) zdobytej na licznych kursach ma potwierdzenie w efektach pracy nauczyciela. Nauczanie to dla niej przede wszystkim wzajemna przyjaźń i zaufanie.

Skrzypcowe Artyziaki

Mieszka I 62 Szczecin

Pomorzany, Gumieńce

Cennik

W naszej szkole cena zależy od ilości zajęć, jaka przypada w danym miesiącu. Na opłatę miesięczną składają się:

Terminy zajęć
w kameralnych grupach

Szczecin, ul. Mieszka I 62

 Dzieci 5-7 lat 

zajęcia grupowe dla przedszkolaków

wtorek 15:30

czwartek 18:15

sobota 12:00

Wasze pytania

Tak. Odwołanie przez nasz system online 12h przed zajęciami gwarantuje zwrot środków za dane zajęcia. Obecność odwołać można raz w miesiącu.
Zajęcia trwają 45 min.
Na zajęcia nie trzeba zabierać ze sobą absolutnie nic. Wszystkie potrzebne materiały gwarantujemy w ramach zajęć. Jeśli posiadacie swoje skrzypce to warto mieć je ze sobą.
Formuła zajęć pozwala na dołączenie do grupy w ciągu roku w miarę wolnych miejsc. Zalecamy jednak, aby rozpocząć naukę możliwie jak najwcześniej początku roku szkolnego. W okresie wakacyjnym nabór trwa w czerwcu i na początku lipca.

Zapraszamy na darmowe zajęcia próbne

Wypełnij formularz

Dołącz do nas o dowolnej porze i w dowolnym momencie roku. Nasza szkoła jest otwarta dla wszystkich chętnych, a nabór trwa przez cały rok. Wypełnij formularz, oddzwonimy najpóźniej w kolejnym dniu roboczym. Jeśli chcesz zadzwonić do wybranej placówki dane kontaktowe znajdziesz powyżej.

    Akceptuję Politykę prywatności*