szczecin lekcje gry na instrumentach nauka spiewu

Zespół wokalny dla dzieci Szczecin

rozwój umiejętności wokalnych

kameralne grupy

komfort i bezpieczeństwo

zapisy przez cały rok

Zapraszamy na darmowe

zajecia próbne

  Akceptuję Politykę prywatności*

  W ramach zajęć oferujemy:

  Śpiew stanowi niezwykle ważny element w rozwoju człowieka. Na naszych zajęciach można go doskonalić razem z innymi!

  Zespół wokalny Artyziaki 

  Zespół wokalny to grupa dla każdego Artyziaka od 6 do 8 roku życia, w której wspólnie uczymy się śpiewania. Zajęcia przybierają formę śpiewu zespołowego począwszy od duetu, aż po skład chóralny, zależnie od ilości dzieci w grupie. To zajęcia, które łączą naukę śpiewu zespołowego, solowego i ruch sceniczny. Prowadzący wtajemniczą Was m.in. w zagadnienia prawidłowego wykorzystania oddechu, budowy aparatu głosowego i rezonatorów. Dowiecie się jak pracować z aparatem mowy, aby nasz przekaz był wyraźny.

  zawodowi instruktorzy
  kameralna grupa
  komfortowa forma edukacji
  nauka pracy z mikrofonem

  Dla kogo są zajęcia?

  Zajęcia są dedykowane dzieciom, chcącym poznać, jak wygląda profesjonalna nauka śpiewu. Zajęcia prowadzą zawodowi wokaliści, co pozwala niejako dotknąć świata artystycznego i przekonać się, jak praca nad emisja głosu wygląda „od kuchni”. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wyjątkowo spędzić swój czas. Tych, którzy nie boją się wyzwań i mają ochotę sprawdzić, czy śpiew jest faktycznie dla nich!

  Korzyści dla każdego ucznia

  Nauczyciele prowadzący zajecia to zawodowi wokaliści przekazujący swoją wiedzę i doświadczenie z pasją. Na lekcjach poznamy na czym polega technika śpiewu zespołowego, czym jest dwugłos oraz kanon, popracujemy nad prawidłową emisją głosu i dykcją, a także poznamy tajniki ruchu scenicznego i rozwiniemy umiejętność wyrażania emocji poprzez śpiew. Przekonaj się, ile radości daje wspólne śpiewanie podczas darmowej lekcji próbnej. Dołącz do nas o dowolnej porze, nabór trwa przez cały rok!

  Prowadząca

   Alicja Olschowski 

  „Pasja do muzyki towarzyszy mi od najmłodszych lat. Już jako mała dziewczynka stawiałam pierwsze kroki na scenie. Oprócz doświadczenia na stopniu nauczycielskim, posiadam duże doświadczenie sceniczne co przekłada się na szerszy zakres wiedzy przekazywanej na zajęciach. Dbam o to, by na zajęciach panowała przyjazna atmosfera, by uczniowie z przyjemnością powracali na moje lekcje”

  Zespół wokalny  w Szczecinie 

  Posiadamy 4 placówki w Szczecinie. Zespół wokalny realizujemy obecnie w placówce na Pomorzanach.

  Cennik

  W naszej szkole cena zależy od ilości zajęć, jaka przypada w danym miesiącu. Na opłatę miesięczną składają się:

  Każde zajęcia trwają 45 min, raz w semestrze możliwy jest występ zespoły w ramach koncertu uczniów organizowanego przez szkołę.
  Raz w miesiącu zajęcia można odwołać z 12 godzinnym wyprzedzeniem. W takim przypadku cena za zajęcia zostanie odjęta od kolejnej faktury.
  Tak! W takim przypadku do opłaty stałej (która jest niezmienna) doliczana jest kwota za zajęcia zależna od ilości dni roboczych przypadających w miesiącu. Opłata za zajęcia to: opłata stała + (ilość lekcji w miesiącu * cena za lekcję)
  Nie, w naszej szkole nie odrabiamy lekcji. Jednak jeden raz w miesiącu można je odwołać i wówczas zwracamy opłatę za tę lekcję. Ponadto każdy uczeń ma udostępnione materiały z zajęć na których go nie było i może realizować wybrane zagadnienia w domu.

  Wasze pytania

  Zalecamy, aby przestrzegać zaleceń dotyczących wieku uczniów z racji dopasowanego do wieku repertuaru i możliwości technicznych dzieci. W szczególnych przypadkach można podjąć inną decyzję wspólnie z nauczycielem prowadzącym po zajęciach próbnych. W niektórych miastach prowadzimy również zajęcia dedykowane młodszym czy starszym dzieciom.
  Mamy zasadę mówiącą o tym, że dzieci na zajęciach przebywają bez rodziców. Główną przyczyną jest utrzymanie odpowiedniej ilości osób w sali, dzięki czemu każdy z uczestników ma odpowiednią dla siebie przestrzeń. Od czasu do czasu rodzice zostają zaproszeni do sali na krótki występ.
  Wolimy, aby na zajęciach ograniczać robienie zdjęć. Mamy przeznaczony do tego czas pod koniec semestrów, wówczas prosimy, aby wykonywać zdjęcia za ogólną zgodą wszystkich rodziców grupy.
  Na zajęcia nie trzeba zabierać ze sobą absolutnie nic. Wszystkie potrzebne materiały gwarantujemy w ramach zajęć. Przyda się jedynie woda.

  Zapraszamy na darmowe zajęcia próbne

  Wypełnij formularz

  Dołącz do nas o dowolnej porze i w dowolnym momencie roku. Nasza szkoła jest otwarta dla wszystkich chętnych, a nabór trwa przez cały rok. Wypełnij formularz, oddzwonimy najpóźniej w kolejnym dniu roboczym. Jeśli chcesz zadzwonić do wybranej placówki dane kontaktowe znajdziesz powyżej.

   Akceptuję Politykę prywatności*