Zajęcia grupowe

Zajęcia wokalne
Artyziaki

w Szczecinie

Artyz | Szkoła Muzyczna

Zespół wokalny to grupa dla każdego Artyziaka od 6 do 8 roku życia, w której wspólnie uczymy się śpiewania. Zajęcia przybierają formę śpiewu zespołowego począwszy od duetu, aż po duży skład chóralny, zależnie od ilości dzieci w grupie.


ul. Mieszka I 62

Świetnie trafiłeś!

Lekcje grupowe
Przedział wiekowy:
6-8
panel
klienta
Zapisy przez
cały rok
autorski program nauczania
Nauka pracy z mikrofonem
od 2010 jesteśmy z Wami
polska marka założona z myślą o realnych potrzebach uczniów
Artyz | Szkoła Muzyczna
Wybierz nauczyciela najlepszego dla siebie
obejrzyj film, poznaj kwalifikacje i wybierz nauczyciela, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom

 Jacy jesteśmy

Na czym polegają zajęcia zespołu wokalnego Artyziaki

W naszej szkole masz szeroki wachlarz nauczycieli specjalizujących się w nauce różnych stylów wokalnych. Zapewniamy nowe, ciekawe doświadczenia. Śpiewać każdy może… a w zespole raźniej. Zapraszamy do wspólnego śpiewania!

Twój nauczyciel
Nauczyciele prowadzący zajecia to zawodowi wokaliści przekazujący swoją wiedzę i doświadczenie z pasją. Przekonaj się, ile radości daje wspólne śpiewanie podczas lekcji próbnej. Dołącz do nas o dowolnej porze i w dowolnym momencie roku, nabór trwa przez cały rok!
doświadczeni nauczyciele
bezpośredni kontakt przez panel
profesjonalizm i kompetencja
Dydaktyka
Na lekcjach poznamy na czym polega technika śpiewu zespołowego, czym jest dwugłos oraz kanon, popracujemy nad prawidłową emisją głosu i dykcją, a także poznamy tajniki ruchu scenicznego i rozwiniemy umiejętność wyrażania emocji poprzez śpiew.
historia nauczania
program nauczania
materiały do nauki w domu
Nasze atuty
Jesteśmy szkołą, która lubi zmiany i wdrażanie nowych udoskonaleń. Cała organizacja szkoły jest wynikiem długoletnich obserwacji i potrzeb naszych klientów.
autorski panel klienta
zwrot za odwołane zajęcia
szybkie płatności online
brak zobowiązań i umowy
podkłady muzyczne

Gdzie nas znajdziesz?

Artyziaki
w Szczecinie

Posiadamy 4 placówki w Szczecinie. Zespół wokalny realizujemy obecnie w placówce na Pomorzanach.

Mieszka I 62
Największa siedziba szkoły, która mieści się na Pomorzanach w okolicy CH Molo i Ikea. Szkoła oferuje największą ilość przedmiotów. Uczniowie mogą korzystać z klas z 4 fortepianami i 8 pianinami.
Zajęcia 45 minutowe
OPŁATA STAŁA
70 złmiesięcznie
PLUS
opłata za każdą lekcję: 25 zł
Lekcja testowa: gratis

Przykład opłaty miesięcznej:
70 zł opłata stała + 4 lekcje w miesiącu = 170 zł 

Jak zacząć? To proste!

Zapraszamy na
lekcję testową

Dołącz do nas o dowolnej porze i w dowolnym momencie roku. Nasza szkoła jest otwarta dla wszystkich chętnych, a nabór trwa przez cały rok! Sprawdź jakie to proste i zapisz się w 3 krokach! 

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
krok 2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po zaksięgowaniu wpłaty zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Zapraszamy przez cały rok

Wypełnij formularz,
oddzwonimy!

Na formularzu wybierz odpowiednią placówkę oraz interesujące Cię przedmioty. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym, aby potwierdzić rezerwację miejsca. Jeśli sam chcesz zadzwonić do wybranej placówki dane kontaktowe znajdziesz w zakładce kontakt.

    Akceptuję Politykę prywatności*