Parallax_img

Nauka gry na pianinie

w Bydgoszczy

Wyjątkowy komfort nauki i najlepszy muzyczny start

Lekcje indywidualne od 4 roku życia

Szkoła wyposażona jest w instrumenty muzyczne

Zapisy przez cały rok

Wynajem pianin do domu

ul. Huzarska 6a
Jary

Świetnie trafiłeś!

Lekcje indywidualne
Przedział wiekowy:
4-18+
Panel
klienta
Zapisy przez
cały rok
kursy i certyfikaty
Wynajem pianin do domu

Przybliżymy Cię do muzyki

na każdym etapie życia

Szkołę tworzymy z myślą o Tobie

Szkołę tworzymy opierając się na naszym bogatym doświadczeniu, uwzględniając potrzeby uczniów i wyzwania współczesnego świata. Stworzyliśmy ramy edukacyjne, które spełniają realne potrzeby naszych uczniów, a także udostępniliśmy sekcję edukacyjną w panelu użytkownika ułatwiającą domową praktykę.

doświadczenie: jesteśmy z wami od 2010r.
innowacyjne wsparcie dydaktyczne

Zaufana kadra – to podstawa

U nas to Ty dokonujesz wyboru nauczyciela, który będzie Cię uczył. Obejrzyj filmik i poznaj jego charakter, wykształcenie oraz umiejętności. Nasi pedagodzy działają zgodnie z naszą misją i wizją. Sam decydujesz, kogo wybierzesz. Kiedy zapisujesz się na lekcje gry na pianinie, masz okazję wcześniej ocenić kompetencje, bagaż doświadczenia oraz osobowość nauczyciela. Zachęcamy również do zapoznania się z krótkim opisem, obejrzenia jego autoprezentacji oraz sprawdzenia ceny za lekcję, którą oferuje. Ponadto, oferujemy także lekcję próbną, abyś mógł zweryfikować swoją decyzję.

Szkoła dla osób w każdym wieku

Zdobyte od 2010 roku doświadczenie jednoznacznie wskazuje, że nauka gry na pianinie ma pozytywny wpływ na rozwijanie osobowości człowieka, niezależnie od wieku. Z tego powodu nasza placówka edukacyjna serdecznie zaprasza zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. W ramach naszej oferty zapewniamy wygodne i kompletnie wyposażone sale lekcyjne, niezbędne instrumenty oraz akcesoria. Ponadto, dostępna jest możliwość wynajmu instrumentów, umożliwiając Ci praktykowanie gry w zaciszu domowym.

Dlaczego wybrać naukę gry na pianinie w Artyz?

W ramach kursu gry na pianinie na każdym poziomie zaawansowania dostaniesz dostęp do gamy wsparcia dydaktycznego oraz rozwiązań, jakich nie znajdziesz w żadnej innej szkole muzycznej.

Indywidualne lekcje w ramach kursów

Nasze programy nauczania usystematyzowane są w ramach kursów muzycznych, po ukończeniu których uczeń otrzyma certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Edukacja w Artyz buduje solidne podstawy i rozwija umiejętności bez presji ograniczonego czasu i natychmiastowych wyników. Nasi podopieczni odczuwają naszą pełną aprobatę, a osiągnięcia edukacyjne i ich radość przynoszą nam ogromną satysfakcję, stanowiąc bodziec do kontynuacji naszej pracy. Wspieramy zarówno w urzeczywistnianiu marzeń, rozwoju pasji jak i w przygotowaniach do egzaminów muzycznych.

Artyz | Szkoła Muzyczna
PRZEDSZKOLAKI
Szczególną uwagę przykładamy do komfortu na lekcji oraz pełnego zrozumienia poruszanych treści. Podczas nauki gry na pianinie angażujemy wiele zmysłów przedszkolaka i zachęcamy do wspólnej zabawy.
Artyz | Szkoła Muzyczna
DZIECI
Uczymy dopasowując się do indywidualnego tempa rozwoju. Dajemy rzetelny fundament, rozwijamy zainteresowania i obieramy z uczniem wspólny cel. Zależy nam na rozbudzeniu ciekawości do gry.
Artyz | Szkoła Muzyczna
MŁODZIEŻ I DOROŚLI
Wiemy jak nauczyć Cię grać na pianinie. Dzięki naszemu podejściu komfortowo realizujesz swoją pasję i kreatywnie spędzisz czas. Nie stawiamy żadnych barier, każdy może dołączyć do grona naszych uczniów.

Cennik

W naszej szkole na opłatę miesięczną składają się comiesięczna opłata stała oraz opłata za lekcje zależna od ich ilości przypadającej każdego miesiąca oraz ceny zajęć u nauczyciela, jakiego wybierzesz.
Opłata stała – to abonament za szkołę, który jest pobierany przez cały rok kalendarzowy niezależnie od ilości przypadających lekcji w miesiącu. Obejmuje: rezerwację stałego terminu lekcji, korzystania z infrastruktury szkoły i podstawowy dostęp do panelu klienta. Opłata za lekcje – to suma ilości zajęć jaka przypada w danym miesiącu (uwzględnia dni wolne ustawowo od pracy, święta itp.)
Możesz odwołać i umówić odrabianie lekcji jednym kliknięciem poprzez panel klienta bez podawania powodów. Nauczyciel zostanie o tym fakcie powiadomiony automatycznie.
Proponujemy rozwiazanie subskrypcyjne bez podpisywania terminowej umowy. Nasze wzajemne zobowiązania precyzyjnie określa regulamin, a płatność za kolejny miesiąc powoduje automatyczne przedłużenie współpracy.
Pracujemy cały rok – w wakacje nasz grafik staje się bardziej elastyczny, dzięki czemu możesz przychodzić na lekcje w dogodnym przez siebie czasie. Pamiętaj, że latem nie ma konieczności uczęszczania na zajęcia. Natomiast, abyś mógł dalej realizować wybrany kurs i zachować całą zebraną bazę materiałów oraz historię swojego nauczania należy każdego miesiąca terminowo uiszczać opłatę stałą.
Jak najbardziej! Cena takich zajeć to po prostu dwukrotność ich krótszych odpowiedników. Możliwe są również lekcje 2x w tygodniu lub jednoczesne zajęcia indywidualne dla całych rodzin w kilku salach.

Zapraszamy do szkoły Artyz  w Bydgoszczy 

Zapraszamy na
lekcję testową 

 zapisy przez cały rok

Dołącz do nas o dowolnej porze i w dowolnym momencie roku. Nasza szkoła jest otwarta dla wszystkich chętnych, a nabór trwa przez cały rok! Sprawdź jakie to proste i zapisz się w 3 krokach! 

YouTube video
krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
krok 2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po wpłacie zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz interesujący Cię przedmiot oferowany przez nasze szkoły w Szczecinie lub wypełnij formularz

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz uzgodnić dopasowany do siebie termin wypełnij poniższy formularz. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym. Jeśli sam chcesz zadzwonić do wybranej placówki dane kontaktowe znajdziesz w zakładce kontakt.

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    Akceptuję Politykę prywatności*