Nauka gry na pianinie

w Bydgoszczy

Nauczymy Cię grać na pianinie na każdym etapie życia. Oferujemy zajęcia indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pokażemy, jakie możliwości niesie za sobą nauka gry na tym instrumencie. Daj się zainspirować.

Huzarska 6a (Jary)

Lekcje indywidualne
Wybierz nauczyciela
Przedział wiekowy:
1,5 – 18+
Zapisy przez cały rok
Bez długoterminowych umów
Panel klienta
kursy i certyfikaty
Dostęp do nut i e-booków
Wynajem pianin do domu

Jak uczymy

gry na pianinie

Wdrażamy naszą misję

Wiemy, że każdy uczeń przychodzi do nas ze swoimi indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami. Wychodzimy im naprzeciw oraz pokazujemy szerszy kontekst i możliwości, jakie daje gra na pianinie. Stosowane metody dostosowujemy do ucznia, żeby w pierwszej kolejności zbudować relację opartą na zrozumieniu.

doświadczenie: jesteśmy z wami od 2010r.
wybierz swojego nauczyciela

Szeroki wachlarz wyboru nauczycieli

W naszej szkole muzycznej samodzielnie dokonujesz wyboru nauczyciela. Obejrzyj film i poznaj jego osobowość, wykształcenie i kwalifikacje. To Ty zdecydujesz, którego z nich wybierzesz. Nie obawiaj się. Nasi nauczyciele działają w zgodzie z naszą misją i ideą. Praktykujemy również lekcję testową, abyś mógł przekonać się co do pewności swojego wyboru.

Czym są kursy w naszej szkole?

Kursy gry na pianinie to zbiór zagadnień, który został opracowany na bazie naszych doświadczeń. Odpowiadają one na realne potrzeby uczniów. Każdy z kursów dostosowany jest do wieku uczniów oraz do poziomu zaawansowania. Po ukończeniu kursu uczeń dostaje certyfikat wraz z suplementem realizowanych zagadnień i opanowanego materiału. Dla komfortu nauki nasi uczniowie mogą skorzystać z oferty wynajmu pianin.

Dlaczego wybrać
naukę gry na pianinie
w Artyz?

Oprócz niezwykłej popularności i wszechstronności tego instrumentu warto uczyć się gry na pianinie z nami, ponieważ w ramach kursu dostaniesz dostęp do materiałów, które są wsparciem dydaktycznym oraz do rozwiązań systemowych, jakich nie znajdziesz w żadnej innej szkole muzycznej.

Indywidualne lekcje
w ramach kursów

W naszej szkole możesz rozpocząć naukę w dowolnym momencie roku szkolnego. Nie mamy egzaminów wstępnych, ponieważ działamy w zgodzie z założeniami Teorii Uczenia się Muzyki Edwina Eliasa Gordona, która mówi o tym, że każdy człowiek rodzi się ze zdolnościami i takie posiada, a my w Szkole Artyz wiemy jak je odkryć i rozwinąć. Nasze programy nauczania usystematyzowane są w ramach kursów muzycznych, po ukończeniu których uczeń otrzyma certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

DSC_1818r_wynik
PRZEDSZKOLAKI
Nauczanie oparte na zabawie, budowaniu relacji, pobudzaniu wyobraźni muzycznej i zanurzania w różnorodności tonalnej i rytmicznej. To główne założenia, na których oparty jest kurs dla przedszkolaków.
nauka gry na pianinie
DZIECI
Dajemy dzieciom czas na zrozumienie i odkrywanie muzycznego świata w zgodzie ze swoim indywidualnym tempem. Rozbudzamy ciekawość do gry i sprawiamy, że sprawia radość.
nauka gry na pianinie dla dorosłych warszawa poznan lodz szczecin_wynik
MŁODZIEŻ I DOROŚLI
Zapewniamy Ci pozytywną, pełną zrozumienia atmosferę zajęć. Słuchamy Twoich potrzeb i wspólnie pracujemy nad tym, abyś osiągał ustanowione przez siebie cele.

Cennik

Wycena zajęć każdego nauczyciela widoczna jest na jego indywidualnym profilu, który zobaczysz podczas umawiania lekcji testowej.
W naszej szkole na opłatę miesięczną składają się comiesięczna opłata stała (abonament) oraz opłata za lekcje zależna od ich ilości przypadającej każdego miesiąca oraz ceny zajęć u nauczyciela, jakiego wybierzesz.
Opłata stała to abonament za szkołę, który jest pobierany przez cały rok kalendarzowy niezależnie od ilości przypadających lekcji w miesiącu. Obejmuje: rezerwację stałego terminu lekcji, korzystania z infrastruktury szkoły i podstawowy dostęp do panelu klienta.

Opłata za lekcje – to suma ilości zajęć jaka przypada w danym miesiącu (uwzględnia dni wolne ustawowo od pracy, święta itp.)
Możesz odwołać i umówić odrabianie lekcji jednym kliknięciem poprzez panel klienta bez podawania powodów. Nauczyciel zostanie o tym fakcie powiadomiony automatycznie.
Proponujemy rozwiązanie subskrypcyjne, bez podpisywania terminowej umowy. Nasze wzajemne zobowiązania precyzyjnie określa regulamin, a płatność za kolejny miesiąc powoduje automatyczne przedłużenie współpracy.
Pracujemy cały rok – w wakacje nasz grafik staje się bardziej elastyczny, dzięki czemu możesz przychodzić na lekcje w dogodnym przez siebie czasie. Pamiętaj, że latem nie ma konieczności uczęszczania na zajęcia. Natomiast, abyś mógł dalej realizować wybrany kurs i zachować całą zebraną bazę materiałów oraz historię swojego nauczania należy każdego miesiąca terminowo uiszczać opłatę stałą.
Jak najbardziej! Cena takich zajeć to po prostu dwukrotność ich krótszych odpowiedników. Możliwe są również lekcje 2x w tygodniu lub jednoczesne zajęcia indywidualne dla całych rodzin w kilku salach.

Placówka Artyz  w Bydgoszczy 

Jary

Huzarska 6a

Jary

600x600 nobackground white

Zapraszamy na

lekcję testową 

1
Kliknij przycisk „Lekcja testowa”
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po wpłacie zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz interesujący Cię przedmiot oferowany przez nasze szkoły w Bydgoszczy lub wypełnij formularz.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące nauki gry na pianinie lub chcesz uzgodnić dopasowany do siebie termin bądź skonsultować dobór nauczyciela wypełnij poniższy formularz. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

    pianinoskrzypceśpiewgitara

    możesz wybrać kilka

    możesz wybrać kilka

    Akceptuję Politykę prywatności*