Nauka śpiewu

w Katowicach

Indywidualnie lub grupowo, śpiew klasyczny czy rozrywkowy? Lekcje wokalu, a może emisja głosu? Poznaj naszą ofertę zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczymy od przedszkolaka bez górnej granicy wieku.

Czerwińskiego 6 (Koszutka)

Lekcje indywidualne
Zajęcia grupowe
Przedział wiekowy:
5 – 18+
Zapisy przez cały rok
Bez długoterminowych umów
Panel klienta
kursy i certyfikaty
Dostęp do nut i e-booków
Praca z mikrofonem

Przybliżymy Cię do muzyki

na każdym etapie życia

Jak uczymy śpiewu?

Naszym celem jest pokazać uczniowi możliwości jakie niesie ze sobą nauka śpiewu. Chcemy, aby poznał nieznane dotąd możliwości swojego głosu. Staramy się pomóc każdemu w rozwoju prawidłowej techniki wokalnej, budujemy jego świadomość żeby w konsekwencji miał komfort przy wykonywaniu dowolnego utworu. W zależności od wieku ucznia na lekcji próbnej ustalamy plan działania i wspólnie realizujemy obrany cel.

doświadczenie: jesteśmy z wami od 2010r.
wybierz swojego nauczyciela

Wybierz nauczyciela najlepszego dla siebie

Nauczycieli, którzy z nami współpracują łączy jedna idea i misja w nauczaniu. Jesteśmy zespołem, który się rozwija, wspiera i dzieli wiedzą najlepiej jak potrafi. Każdy jest wyjątkowy i posiada unikalny zestaw cech, którą wykorzystuje na swoich lekcjach. W naszej szkole cenimy Twoje zdanie i komfort, dlatego masz możliwość samodzielnego wyboru osobę, z którą będziesz chciał mieć lekcję śpiewu. Każdy uczeń jeszcze przed pierwszym spotkaniem może obejrzeć film z autoprezentacją nauczyciela oraz przeczytać o jego filozofii nauczania. Dzięki lekcji próbnej będziesz mógł zweryfikować Twój wybór, a w razie niepewności możesz spróbować zajęć z kim innym z naszego teamu.

Elastyczna oferta dla osób w każdym wieku

Nasze Kursy wokalne przeznaczone są już dla przedszkolaków – Śpiewające Artyziaki, aż po osoby dojrzałe, które realizują swoje muzyczne marzenia i pasje. Bez względu na to, kogo uczymy śpiewu dostosowujemy kurs do potrzeb i możliwości ucznia, robiąc to z należytą starannością, uwagą i profesjonalizmem. Dla nas hobby nie znaczy byle jak. Zawsze zależy nam na świadomej nauce śpiewu na najwyższym możliwym dla ucznia poziomie.

Dlaczego rozpocząć
lekcje śpiewu
w Artyz?

W ramach kursu wokalnego dostaniesz dostęp do materiałów, które są wsparciem dydaktycznym oraz do rozwiązań, jakich nie znajdziesz w żadnej innej szkole muzycznej.

Lekcje indywidualne i grupowe
w ramach kursów

Nasze programy nauczania usystematyzowane są w ramach kursów muzycznych, po ukończeniu których otrzymasz certyfikat potwierdzający nabyte przez Ciebie umiejętności. Z nami możesz realizować kursy w oparciu o teorię ucznia się muzyki E.E. Gordona, Rady Brytyjskich Królewskich Szkół MUzycznych ABRSM.

nauka spiewu dzieci
DZIECI
Nasza szkoła kształci dzieci rozwijając ich muzyczne zdolności i wspierając potencjał. Bazujemy na budowaniu wiary w swoje możliwości pomagamy zrozumieć sens ćwiczeń dzięki czemu uczniowie rozwijają swoją motywację wewnętrzną. Dostosowujemy repertuar do dziecięcych możliwości, bawimy się z mikrofonem, ale także dajemy możliwość usłyszenia swojego głosu w śpiewie a capella.
spiew dorosli 2
MŁODZIEŻ I DOROŚLI
Na lekcje zapraszamy wszystkich zainteresowanych, także te osoby, które zawsze nuciły coś pod nosem, choć nieśmiało, mówiąc, że nie potrafią śpiewać. Budujemy wiarę w swoje możliwości i pokazujemy jak poprawnie wydobyć głos. Zajęcia oprócz nauki śpiewu pomogą Ci w budowaniu pewności siebie, autoprezentacji oraz usprawnią Twoją dykcję.

Cennik
indywidualnych
lekcji śpiewu

Cena zajęć każdego nauczyciela widoczna jest na jego indywidualnym profilu, który zobaczysz podczas umawiania lekcji testowej.
W naszej szkole na opłatę miesięczną składają się comiesięczna opłata stała oraz opłata za lekcje zależna od ich ilości przypadającej każdego miesiąca oraz ceny zajęć u nauczyciela, jakiego wybierzesz.
Opłata stała – to abonament za szkołę, który jest pobierany przez cały rok kalendarzowy niezależnie od ilości przypadających lekcji w miesiącu. Obejmuje: rezerwację stałego terminu lekcji, korzystania z infrastruktury szkoły i podstawowy dostęp do panelu klienta.

Opłata za lekcje – to suma ilości zajęć jaka przypada w danym miesiącu (uwzględnia dni wolne ustawowo od pracy, święta itp.)
Możesz odwołać i umówić odrabianie lekcji jednym kliknięciem poprzez panel klienta bez podawania powodów. Nauczyciel zostanie o tym fakcie powiadomiony automatycznie.
Proponujemy rozwiazanie subskrypcyjne bez podpisywania terminowej umowy. Nasze wzajemne zobowiązania precyzyjnie określa regulamin, a płatność za kolejny miesiąc powoduje automatyczne przedłużenie współpracy.
Pracujemy cały rok – w wakacje nasz grafik staje się bardziej elastyczny, dzięki czemu możesz przychodzić na lekcje w dogodnym przez siebie czasie. Pamiętaj, że latem nie ma konieczności uczęszczania na zajęcia. Natomiast, abyś mógł dalej realizować wybrany kurs i zachować całą zebraną bazę materiałów oraz historię swojego nauczania należy każdego miesiąca terminowo uiszczać opłatę stałą.
Jak najbardziej! Cena takich zajeć to po prostu dwukrotność ich krótszych odpowiedników. Możliwe są również lekcje 2x w tygodniu lub jednoczesne zajęcia indywidualne dla całych rodzin w kilku salach.

Placówka Artyz  w Katowicach 

Koszutka

Czerwińskiego 6

Koszutka

Katowice 600px white grubiej

Zapraszamy na

lekcję testową 

Zapisy przez cały rok, 24/7

Bez zobowiązań

Wybierz swojego nauczyciela i termin

Kaucja zwrotna za lekcję testową: 20 zł

1
Kliknij przycisk „Lekcja testowa”
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po wpłacie zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz interesujący Cię przedmiot oferowany przez nasze szkoły w Katowicach lub wypełnij formularz.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące nauki gry na pianinie lub chcesz uzgodnić dopasowany do siebie termin bądź skonsultować dobór nauczyciela wypełnij poniższy formularz. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

    Akceptuję Politykę prywatności*

    Tagi : indywidualne lekcje śpiewu Katowice kurs śpiewania Katowice kurs śpiewu Katowice lekcje śpiewu dla dorosłych Katowice lekcje śpiewu dla dzieci Katowice lekcje śpiewu Katowice nauka śpiewania Katowice nauka śpiewu dla dorosłych Katowice nauka śpiewu dla dzieci Katowice nauka śpiewu Katowice prywatne lekcje śpiewu Katowice szkoła śpiewu Katowice szkoła wokalna Katowice