Nauka gry na gitarze

w Katowicach

Indywidualne i grupowe lekcje gry na gitarze już od 6 roku życia, bez górnej granicy wieku. Nauka na gitarze klasycznej, akustycznej oraz ukulele dla dzieci młodzieży i dorosłych.

Czerwińskiego 6 (Kuszutka)

Lekcje indywidualne
Zajęcia grupowe
Przedział wiekowy:
1,5 – 18+
Zapisy przez cały rok
Bez długoterminowych umów
Panel klienta
kursy i certyfikaty
Dostęp do nut i e-booków
Wynajem gitar do domu

Przybliżymy Cię do muzyki

na każdym etapie życia

Szkołę tworzymy z myślą o Twoich potrzebach

Artyz tworzymy w oparciu o nasze doświadczenie i obserwację naszych uczniów i ich rodziców. Zależy nam, aby nauczyciele wdrażali nasze podstawowe wartości: akceptację, uważność, elastyczność, zaufanie i kompetencję, po to żeby nasi podopieczni mogli ze spokojem i w pełnym komforcie realizować swoje cele i marzenia. Na bierząco szkolimy naszą kadrę, ponieważ wierzymy, że pasja rodzi profesjonalizm.

doświadczenie: jesteśmy z wami od 2010r.
innowacyjne wsparcie dydaktyczne

Indywidualnie, czy grupowo?

Na lekcji próbnej nauczyciel przedstawi Ci ofertę, która najlepiej odpowie na Twoje potrzeby. W zależności od wieku ucznia i jego unikalnych potrzeb i możliwości możesz rozpocząć naukę indywidualną lub grupową. Zajęcia grupowe prowadzone są dla dzieci od 6-9 lat i bazują na założeniach teorii gordonowskiej. Indywidualne lekcje zalecamy młodzieży i osobom dorosłym. Zarówno podczas kursu indywidualnego jak i grupowego, będziesz miał dostęp do panelu klienta oraz zawartej w nim bazy wiedzy i pomocy dydaktycznych.

Lekcje gry na gitarze

W placówce w Katowicach oferujemy naukę gry na gitarze klasycznej, akustycznej oraz ukulele. Zwracamy uwagę na potrzebę z jaką przychodzą do nas uczniowie i pomagamy im w jej realizacji jednocześnie pokazując nowe, inne oblicze gitary. Kierujemy się zasadą w myśl której nasi uczniowie zdobywają samodzielność, świadomość zaczynają być dociekliwi i wykształcają w sobie motywację wewnętrzną. Wszystko po to, aby ich pasją i zainteresowanie grą na gitarze była podtrzymywania.

Dlaczego wybrać
naukę gry na gitarze
w Artyz?

W ramach kursu gry na gitarze dostaniesz dostęp do materiałów, które są wsparciem dydaktycznym oraz do rozwiązań, jakich nie znajdziesz w żadnej innej szkole muzycznej.

Indywidualne lekcje
w ramach kursów

Oferujemy lekcje zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych uczniów. Nasze podejście pomaga budować dobry warsztat gitarowy bez pośpiechu, czy presji czasu. Z nami uczysz się w komfortowych warunkach, jasnych, czystych i przyjemnych salach dydaktycznych w otoczeniu muzycznej dźwiękowej aury.

nauka gry na gitarze dzieci_wynik
DZIECI
Uczymy z myślą o całościowym rozwoju. Zależy nam, aby nasi uczniowie budowali w sobie wewnętrzną motywację, dzięki której łatwiej im będzie mobilizować się do samodzielnej pracy w domu. Dzieci uczymy indywidualnie i w małych grupach.
nauka gry na gitarze dorosli_wynik
MŁODZIEŻ I DOROŚLI
Wspólnie obieramy kierunek nauki i pomagamy Ci osiągnąć zamierzone cele. Stawiamy w rozwój Twojej samodzielności w grze na gitarze. Staramy się pokazać jej wszystkie możliwości nie tylko tzw. grę ogniskową, ale i odkryć piękno gry klasycznej.

Cennik

Wycena zajęć każdego nauczyciela widoczna jest na jego indywidualnym profilu, który zobaczysz ją podczas umawiania lekcji testowej.
W naszej szkole na opłatę miesięczną składają się comiesięczna opłata stała oraz opłata za lekcje zależna od ich ilości przypadającej każdego miesiąca oraz ceny zajęć u nauczyciela, jakiego wybierzesz.
Opłata stała – to abonament za szkołę, który jest pobierany przez cały rok kalendarzowy niezależnie od ilości przypadających lekcji w miesiącu. Obejmuje: rezerwację stałego terminu lekcji, korzystania z infrastruktury szkoły i podstawowy dostęp do panelu klienta.

Opłata za lekcje – to suma ilości zajęć jaka przypada w danym miesiącu (uwzględnia dni wolne ustawowo od pracy, święta itp.)
Możesz odwołać i umówić odrabianie lekcji jednym kliknięciem poprzez panel klienta bez podawania powodów. Nauczyciel zostanie o tym fakcie powiadomiony automatycznie.
Proponujemy rozwiazanie subskrypcyjne bez podpisywania terminowej umowy. Nasze wzajemne zobowiązania precyzyjnie określa regulamin, a płatność za kolejny miesiąc powoduje automatyczne przedłużenie współpracy.
Pracujemy cały rok – w wakacje nasz grafik staje się bardziej elastyczny, dzięki czemu możesz przychodzić na lekcje w dogodnym przez siebie czasie. Pamiętaj, że latem nie ma konieczności uczęszczania na zajęcia. Natomiast, abyś mógł dalej realizować wybrany kurs i zachować całą zebraną bazę materiałów oraz historię swojego nauczania należy każdego miesiąca terminowo uiszczać opłatę stałą.
Jak najbardziej! Cena takich zajeć to po prostu dwukrotność ich krótszych odpowiedników. Możliwe są również lekcje 2x w tygodniu lub jednoczesne zajęcia indywidualne dla całych rodzin w kilku salach.

Placówka Artyz  w Katowicach 

Koszutka

Czerwińskiego 6

Koszutka

Katowice 600px white grubiej

Zapraszamy na

lekcję testową 

1
Kliknij przycisk „Lekcja testowa”
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po wpłacie zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz interesujący Cię przedmiot oferowany przez nasze szkoły w Katowicach lub wypełnij formularz.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące nauki gry na pianinie lub chcesz uzgodnić dopasowany do siebie termin bądź skonsultować dobór nauczyciela wypełnij poniższy formularz. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

    Akceptuję Politykę prywatności*

    Tagi : kurs gry na gitarze Katowice lekcja gry na gitarze Katowice lekcje gry na gitarze Katowice nauka grania na gitarze Katowice nauka gry na gitarze dla dorosłych Katowice nauka gry na gitarze dla dzieci Katowice nauka gry na gitarze dla początkujących Katowice nauka gry na gitarze klasycznej Katowice nauka gry na gitarze Katowice nauka gry na gitarze Katowice