Nauka gry na skrzypcach

w Katowicach

Oferujemy naukę gry na skrzypcach dla dzieci od 4 roku życia, młodzieży i osób dorosłych. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe. Rozwijamy zdolności muzyczne i pomagamy spełniać Twoje marzenia.

Czerwińskiego 6 (Koszutka)

Lekcje indywidualne
Zajęcia grupowe
Przedział wiekowy:
1,5 – 18+
Zapisy przez cały rok
Bez długoterminowych umów
Panel klienta
kursy i certyfikaty
Dostęp do nut i e-booków
Wynajem skrzypiec do domu

Przybliżymy Cię do muzyki

na każdym etapie życia

Szkołę tworzymy z myślą o Tobie

Artyz to szkoła stworzona od podstaw przez muzyków pasjonujących się nauczaniem. Dlatego jest to przestrzeń, która łączy ze sobą wartościowe kursy muzyczne z wyjątkowym podejściem pedagogicznym do uczniów. To miejsce, w którym możesz uczyć się gry na skrzypcach w tempie dostosowanym do Twoich potrzeb, i jednocześnie być pewien, że oferowana usługa będzie dbała o Twoje rzetelne fundamenty muzyczne. Do zespołu nauczycieli zapraszamy pasjonatów gry na tym instrumencie, ponieważ tym chcemy zarażać naszych uczniów.

doświadczenie: jesteśmy z wami od 2010r.
innowacyjne wsparcie dydaktyczne

Wsparcie ucznia w procesie nauki to dla nas podstawa


Nasi nauczyciele są na bierząco szkoleni, ponieważ chcemy oferować jak najwyższą jakość usług pod każdym względem. Wyjątkowa organizacja szkoły, ale także wsparcie na panelu klienta to obok lekcji gry na skrzypcach nasze duże atuty. Filmiki instruktażowe, notatki nauczyciela z lekcji, czy akompaniamenty lub ebooki z ćwiczeniami – wszystko to, masz na wyciągnięcie ręki w dowolnej chwili logując się do naszego autorskiego panelu klienta.

Lekcje indywidualne i grupowe

Nasze doświadczenie i ciągły rozwój pozwoliły nam stworzyć ofertę zajęć, która spełnia oczekiwania naszych klientów. Lekcje indywidualne pozwalają na specjalnie dopasowaną realizację poszczególnych zagadnień, grupowe dają dodatkowy aspekt wzajemnej obserwacji i nauki od siebie nawzajem. Taką formułę zajęć skrzypowych szczególnie polecamy dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Dlaczego wybrać
naukę gry na skrzypcach
w Artyz?

W ramach kursu gry na skrzypcach dostaniesz dostęp do materiałów, które są wsparciem dydaktycznym oraz do rozwiązań, jakich nie znajdziesz w żadnej innej szkole muzycznej.

Indywidualne lekcje
w ramach kursów

W zależności o wieku i potrzeb ucznia obieramy wspólnie inny cel nauki. Młodzieży i dorosłym pragniemy pomóc w zbudowaniu rzetelnego fundamentu i samodzielności w grze na skrzypcach, dzieciom zaś w pierwszej kolejności pragniemy rozwinąć ich muzyczne zdolności i dać narzędzia, które pozwolą im pomóc zrozumieć muzykę.

PRZEDSZKOLAKI
Lekcje indywidualne lub grupowy kurs „Skrzypcowe Artyziaki” to zajęcia oparte o Teorię Uczenia się Muzyki E.E. Gordona, dzięki której dzieci nabywają umiejętności niezbędnych dla dalszego kształcenia. Uczymy tu podstaw gry, która stanowi bazę dla kolejnych lat nauki.
DZIECI
Dzieci w wieku szkolnym mogą kształcić się zarówno indywidualnie jak i grupowo. Staramy się tak prowadzić zajęcia, aby nasi kursanci pogłębili swoją chęć do gry na skrzypcach. Zaszczepiamy w uczniach świadomość co do prawidłowej postawy, chwytu smyczka i wydobycia dźwięku.
MŁODZIEŻ I DOROŚLI
Młodzież i dorosłych uczniów traktujemy niezwykle indywidualnie. Stawiamy na szybki rozwój samodzielności i świadomości, staramy się inspirować i pomagać w pojawiających się trudnościach. Bazujemy na wspólnie ustalanych celach.

Cennik

Wycena zajęć każdego nauczyciela widoczna jest na jego indywidualnym profilu, który zobaczysz podczas umawiania lekcji testowej.
W naszej szkole na opłatę miesięczną składają się comiesięczna opłata stała oraz opłata za lekcje zależna od ich ilości przypadającej każdego miesiąca oraz ceny zajęć u nauczyciela, jakiego wybierzesz.
Opłata stała – to abonament za szkołę, który jest pobierany przez cały rok kalendarzowy niezależnie od ilości przypadających lekcji w miesiącu. Obejmuje: rezerwację stałego terminu lekcji, korzystania z infrastruktury szkoły i podstawowy dostęp do panelu klienta.

Opłata za lekcje – to suma ilości zajęć jaka przypada w danym miesiącu (uwzględnia dni wolne ustawowo od pracy, święta itp.)
Możesz odwołać i umówić odrabianie lekcji jednym kliknięciem poprzez panel klienta bez podawania powodów. Nauczyciel zostanie o tym fakcie powiadomiony automatycznie.
Proponujemy rozwiazanie subskrypcyjne bez podpisywania terminowej umowy. Nasze wzajemne zobowiązania precyzyjnie określa regulamin, a płatność za kolejny miesiąc powoduje automatyczne przedłużenie współpracy.
Pracujemy cały rok – w wakacje nasz grafik staje się bardziej elastyczny, dzięki czemu możesz przychodzić na lekcje w dogodnym przez siebie czasie. Pamiętaj, że latem nie ma konieczności uczęszczania na zajęcia. Natomiast, abyś mógł dalej realizować wybrany kurs i zachować całą zebraną bazę materiałów oraz historię swojego nauczania należy każdego miesiąca terminowo uiszczać opłatę stałą.
Jak najbardziej! Cena takich zajeć to po prostu dwukrotność ich krótszych odpowiedników. Możliwe są również lekcje 2x w tygodniu lub jednoczesne zajęcia indywidualne dla całych rodzin w kilku salach.

Placówka Artyz  w Katowicach 

Koszutka

Czerwińskiego 6

Koszutka

Parallax_img

Zapraszamy na

lekcję testową 

1
Kliknij przycisk „Lekcja testowa”
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po wpłacie zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz interesujący Cię przedmiot oferowany przez nasze szkoły w Katowicach lub wypełnij formularz.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące nauki gry na pianinie lub chcesz uzgodnić dopasowany do siebie termin bądź skonsultować dobór nauczyciela wypełnij poniższy formularz. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

    Akceptuję Politykę prywatności*

    Tagi : kurs gry na skrzypcach Katowice lekcje gry na skrzypcach Katowice lekcje skrzypiec Katowice nauczyciel gry na skrzypcach Katowice nauka gry na skrzypcach dla dorosłych Katowice nauka gry na skrzypcach dla dzieci Katowice nauka gry na skrzypcach Katowice skrzypce nauka gry dla dorosłych Katowice szkoła gry na skrzypcach Katowice