Szkoła Muzyczna Artyz

Młodzież i dorośli

informacje dotyczące nauki

jak uczycmy młodzież i doroslych

Młodzież i dorośli uczniowie odnajdują u nas przestrzeń do realizacji swoich muzycznych zainteresowań. Bez presji czasu, oceniania i natłoku informacji. Systematyzujesz i porządkujesz swoją wiedzę dzięki czemu namacalnie widzisz swoje postępy

respektujemy Twoje potrzeby

pomagamy przełamywać bariery

realizujemy interesujące Cię utwory

wspieramy i motywujemy do doskonalenia

rozwijamy talent i pasję

uczymy Cię z radością

jak uczycmy młodzież i doroslych
Respektujemy Twoje prośby
Nasi uczniowie mają udział w wyborze kierunku nauki oraz doborze repertuaru
Rozwijamy samodzielność
Tłumaczymy i wyjaśniamy poszczególne zagadnienia, abyś jak najszybciej stał się samodzielny w swojej dziedzinie
Dajemy radość z muzyki
Nie budujemy dystansu pokazując Twoje niedoskonałości. Na lekcjach panuje miła wspierająca atmosfera

Szkoła Muzyczna Artyz

Założenia edukacyjne

Dajemy uczniom przestrzeń do realizacji swoich muzycznych marzeń w oparciu o rzetelne fundamenty. Program, który kierujemy do młodzieży i dorosłych bazuje na naszym autorskim szkielecie edukacyjnym, który pozwala zrozumieć na czym polega gra na pianinie i jakie są elementarne zasady, które pozwalają samodzielnie rozczytać i grać ulubione utwory. W nauczaniu dajemy rzetelny fundament, rozwijamy zainteresowania i obieramy wspólny cel.

Każdego traktujemy bardzo indywidualnie dostosowując zagadnienia do indywidualnych potrzeb nauki. Wiemy, że uczysz się dla przyjemności, hobby, realizacji marzeń i rozwoju osobistego. My dodatkowo zadbamy o to, aby Twoja nauka była uporządkowana. Specjalnie opracowane szkielety edukacyjne umożliwią Ci zdobycie niezbędnej wiedzy i pozwolą na realizację interesujących Cię zagadnień. Dzięki programowi czujesz, że łączysz przyjemne z pożytecznym.

Najczęściej zadawane pytania

Jest to indywidualna sprawa. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania i chęci i predyspozycji. Po kilku miesiącach z powodzeniem zagrasz proste utwory
Tak przygotowujemy kandydatów do egzaminów do szkół muzycznych jak i na uczelnie wyższe.
W zakres pojęć wchodzą zagadnienia z teorii muzyki z zapisem nutowym, wiedza o prawidłowej postawie, wydobyciu dźwięku, itp. Wszystko zależy od poziomu na którym jest uczeń. Progam nie jest sztywny i narzucający wykonywany repertuar. Pomaga jedynie systematyzować Twoją wiedzę.
Tak, ponieważ zależy nam, aby nasi absolwenci kończyli szkołę z konkretną praktyczną wiedzą. Szkielet edukacyjny dla młodzieży i dorosłych różni się od dziecięcego, dlatego nie należy się negatywnie do niego nastawiać. Pamiętaj, że ucząc się zawsze realizujesz jakiś program, nawet jeżeli nie jest nazwany lub przedstawiony Ci jako program edukacyjny.
Oczywiście, nie ma żadnych przeciwskazań, aby zacząć naukę od podstaw kiedy jest się już osoba dorosłą.
piano128fortepian
Stawiamy na szybkie usamodzielnienie ucznia, żeby w możliwie krótkim czasie  swobodnie mógł opanować swoje ulubione utwory fortepianowe. Tłumaczymy, dajemy solidne podstawy oraz czas na wdrożenie kolejnych umiejętności. Uczymy od podstaw i pomagamy w kontynuacji nauki.
violin128 skrzypceskrzypce
W naszej szkole nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Możesz rozpocząć naukę gry na skrzypcach kiedy tylko zechcesz. Uczymy na każdym poziomie. Pomagamy w przełamywaniu swoich barier, bazujemy na naszym doświadczeniu. Nauka z nami to duża dawka pozytywnej energii, niezastąpiony czas dla siebie i rozwój zainteresowań.
gitara128Gitara
Jesteśmy szkołą, w której możesz zacząć naukę w dowolnym momencie roku.  Mamy niesztampowe podejście, dzięki czemu starsi uczniowie czują się na lekcjach komfortowo i dobrze się bawią. Uczymy gry na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej i ukulele. Niezależne od wieku uczymy dbając o Twój rzetelny fundament muzyczny, abyś mógł w pełni cieszyć się z gry na gitarze.
spiew mikrofon 128śpiew
Wiemy jak wydobyć z Ciebie pełnię głosu. Z nami  nabędziesz pewności w śpiewaniu. W naszej szkole możesz uczyć się śpiewu klasycznego i rozrywkowego realizując swoje marzenia, albo kształcić się dla celów zawodowych. Prowadzimy także zajęcia z emisji głosu. Zapisz się w dowolnym momencie bo, rekrutacja trwa cały rok.
saksofon 128Saksofon
Bazujemy na naszym doświadczeniu łącząc Twoje propozycje repertuarowe z naszym programem nauczania dedykowanym starszym uczniom. Daje on fundament, który znacząco ułatwi Ci późniejszą samodzielną grę w domu i dalszą naukę. Ciekawy, przejrzysty i dobrze napisany program edukacyjny pozwala na uzyskanie optymalnych efektów nauki. Wszystkie sale są odpowiednio wytłumione. Znajdziesz tu pulpit i lustro oraz inne pomoce dydaktyczne. Oferujemy także wynajem saksofonów.
perkusja128perkusja
Lekcje gry na perkusji prowadzimy w 2 placówkach w Szczecinie (Pomorzany i Osów). Realizujemy nasze autorskie szkielety nauczania, uzupełniając je o Twoje propozycje repertuarowe. Z nami stajesz się świadomym swoich umiejętności perkusistą. Mamy niesztampowe podejście dzięki czemu dorośli uczniowie czują się na lekcjach komfortowo i dobrze się bawią. Zawsze wychodzimy od określenia poziomy zaawansowania oraz kształcimy uczniów, aby byli świadomi swojej gry. 

Możliwości, które daje mi panel klienta

Naszym uczniom wynajmujemy instruemtny z późniejszą możliwośćią wykupu. Są to: pianina cyfrowe, gitary, skrzypce i saksofony. Wszystko zależy od dostępności w magazynie. Są to zazwyczaj nowe instrumenty przeznaczone dla osób na poziomie początkującym.
Wszystkie pomieszczenia są starannie zaprojektowane, aby służyły skupieniu, a ich neutralny design nie sprawia wrażenia dziecięcego. Zamontowaliśmy pianki akustyczne dla większego komfortu oraz wyposażyliśmy sale w akcesoria tj. pulpit, podnóżki dla gitarzystów, pięciolinie, lustra, itp.
Sugerujemy, aby obejrzeć filmiki z autoprezentacją różnych nauczycieli. Masz wówczas szansę przybliżyć sobie osobowość i sylwetki różnych nauczycieli i wybrać, która Ci najbardziej odpowiada.
Dzięki panelowi jesteś niezależny w ważnych organizacyjnych kwestiach. Wystarczy, że się zalogujesz i swobodnie możesz odwołać lekcję, a Twój nauczyciel zostanie natychmiast poinformowany o tym fakcie. Masz dostęp do przejrzystego kalendarza z możliwością umawiania się na odrabianie zajęć, dostęp do faktur i szybkich przelewów online. Wewnętrzny komunikator umożliwi Ci wysyłanie wiadomości do nauczyciela .Panel ma także rozbudowaną stronę dydaktyczną i jest naszą dużą przewagą nad innymi placówkami tego typu.
Zawsze masz możliwość sprawdzenia najważniejszych treści z minionych zajęć (Twoja historia nauczania) i uzupełnienie jej w oparciu o filmiki instruktażowe, ćwiczenia i inne pomoce dydaktyczne. Dzięki filmikom w dowolnej chwili można skorygować swój błąd, utrwalić wiedzę wykonując dodatkowe ćwiczenia.

Więcej ciekawych informacji

Działamy zgodnie z naszą ideą

Bardzo nam zależy, aby każdy uczeń przychodził z chęcią na zajęcia. Nawet mimo gorszego dnia i natłoku obowiązków znalazł przestrzeń tylko dla siebie.
Nie oceniamy Twojego przygotowania, cieszymy się, że jesteś z nami i próbujemy pomóc Ci w zrozumieniu i opanowaniu materiału. Motywujemy do samodzielnej domowej pracy i pokazujemy korzyści jakie z tego płyną.
Jeżeli zawsze marzyłeś np. o nauce śpiewu to Artyz jest miejscem idealnym dla Ciebie! Uczymy każdego chętnego, nawet te osoby, które od zawsze nuciły nieśmiało coś pod nosem mówiąc, że nie potrafią śpiewać. Budujemy wiarę w swoje możliwości i pokazujemy jak poprawnie wydobyć głos.
Nasze sale dydaktyczne wyposażone są w instrumenty we wszystkich rozmiarach, dlatego nie obawiaj się jeżeli zapomnisz zabrać swoje skrzypce, saksofon, czy gitarę na lekcję. Udostępnimy Ci nasz sprzęt.
KONCERTY
Jeżeli masz ochotę możesz wystąpić na jednym koncertów, które organizujemy w szkole.
CERTYFIKATY
Każdy uczeń szkoły po ukończonej partii materiału uzyskuje certyfikat naszej szkoły.
NAUCZYCIELE
Nauczyciele posiadają odpowiednie kwalifikacje, aby  uczyć osoby na różnych poziomach zaawansowania.
biały znaczek
ABRSM
Certyfikaty są dokumentami, którymi możesz pochwalić się wpisując informacje do CV.
WYNAJEM INSTRUMENTÓW
Wynajmujemy skrzypce, pianina cyfrowe, gitary i saksofony, które później możesz wykupić.
BRAK ZOBOWIĄZAŃ
Nie podpisujemy umowy, płacisz tylko za zajęcia, które się faktycznie odbywają. Jest możliwość zajęć w wakacje.

Jak zacząć? To proste!

Zapraszamy na
lekcję testową

Dołącz do nas o dowolnej porze i w dowolnym momencie roku. Nasza szkoła jest otwarta dla wszystkich chętnych, a nabór trwa przez cały rok! Sprawdź jakie to proste i zapisz się w 3 krokach! 

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Wybierz najbliższą placówkę, następnie przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
krok 2
Wybierz nauczyciela
Zwróć uwagę na kwalifikacje i cenę, jaką oferuje. Następnie wybierz z listy termin lekcji testowej, oferowany przez nauczyciela.
krok 3
Opłać rezerwację terminu
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po zaksięgowaniu wpłaty zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!