Warsztaty umuzykalniające
Szczecin Centrum

Ferie zimowe 2024

24-26 stycznia 2024

od środy do piątku

w godz. 16:30-18:30

Grupy 4-6 osobowe

Dla dzieci w wieku 5-7 lat

Warsztaty umuzykalniające „Poznaj magiczny świat muzyki”

Zapraszamy na 3 dniowe warsztaty umuzykalniające dla dzieci w wieku od 5 do 7 lat. Warsztaty poprowadzą Weronika Koko i Sara Kwiecień.

zawodowi instruktorzy
kameralna grupa
komfortowa forma edukacji
nauka przez zabawę

Program zajęć

Będzie to doskonała okazja do zanurzenia się w świat dźwięków wszystkimi zmysłami. Program warsztatów został skrojony do wrażliwości, percepcji i sposobu nabywania nowych umiejętności przez dzieci w wieku od 5 do 7 lat. Poprzez świetną zabawę w gronie rówieśników uczestnicy rozwiną swoje poczucie rytmu, wyobraźnię muzyczną i słuch muzyczny oraz popracują nad oddechem i artykulacją.

Instruktorzy

 Sara Kwiecień 

Artyz | Szkoła Muzyczna

Nauczycielka pianina z 13 letnim doświadczeniem, twórczyni materiałów dydaktycznych skierowanych do dzieci, a także magister kognitywistyki (nauka interdyscyplinarna, czerpiąca z wielu dziedzin m.in.: psychologii poznawczej, neurobiologii oraz filozofii umysłu. Zajmuje się badaniem procesów umysłowo-poznawczych tj. pamięci, sposobów przyswajania wiedzy oraz nabywania nowych umiejętności, percepcji, rozumowania, przetwarzania informacji i analizą działania zmysłów). Połączenie kompetencji muzycznych i bogatego doświadczenia pedagogicznego z szeroką wiedzą w zakresie nauk poznawczych, umożliwia Sarze prowadzenie lekcji w formie idealnie skrojonej do potrzeb, predyspozycji i etapu rozwoju każdego ucznia. Podopieczni Sary podczas zajęć nabywają kompetencje istotne nie tylko w procesie nauki gry na pianinie. Nauczycielka nawet abstrakcyjne zagadnienia wyjaśnia w sposób przystępny i atrakcyjny, dzięki czemu uczniowie są zaangażowani i chętne poznają muzyczny świat.

 Weronika Koko 

Artyz | Szkoła Muzyczna

Nauczycielka śpiewu z 6 letnim doświadczeniem pedagogicznym. Praktykę nabyła prowadząc zajęcia wokalne oraz nauczając języka angielskiego. Absolwentka studiów I i II stopnia na kierunku wokalistyka. Miłość do muzyki i przekazywania wiedzy oraz nieustająca chęć do samorozwoju, motywują ją do ciągłego poszerzania własnych horyzontów. Weronika stałe rozwija swoje umiejętności podczas licznych kursów i warsztatów. Te doświadczenia, jak i różnorodna praktyka pedagogiczna, są narzędziem umożliwiającym nauczycielce efektywne przekazywanie wiedzy. Prowadzi zajęcia w sposób przystępny, dostosowując model lekcji oraz przekazywane treści do wieku oraz poziomu zaawansowania każdego ucznia. Weronika jest pasjonatką nauczania, muzyki wokalno-instrumentalnej, pedagogiki, a także wiedzy z dziedziny logopedii ogólnej. Odbyte dotychczas koncerty wokalno-instrumentalne również przyczyniają się do świadomości śpiewaka-artysty oraz pogłębienia wiedzy, którą przekazuje uczniom.

Artyz Szczecin Centrum

Felczaka 20c Szczecin

Śródmieście, Centrum

Cennik

Klienci Artyz
160
*osoby posiadające aktywne konto klienta

Nowi Klienci
190
*osoby nieposiadające aktywnego konta klienta

– grupy 4-6 osób
– 24-26 stycznia 2024 r.

Pozostało:

W programie warsztatów m.in.:

– zajęcia wokalne uwzględniające ćwiczenia ruchowe, oddechowe i artykulacyjne oraz wspólne śpiewanie;

– zajęcia rytmiczne wspierające rozwój poczucia rytmu i słuch muzyczny;

– gry i zabawy muzyczne poprawiające zdolność koncentracji oraz integrację umiejętności muzycznych.

Wasze pytania

Nie. Zajęcia odbywają się w gronie rówieśników i pod okiem prowadzących, bez udziału rodziców.
Dziecko, aby móc wziąć udział w zajęciach, musi być zdrowe, tj. nie być w trakcie przechodzenia choroby zakaźnej. Nie chcemy narażać innych uczestników oraz prowadzących warsztaty na ewentualne zachorowanie.
Nie. Na zajęciach odnajdą się zarówno dzieci grające na instrumentach, jak i te które dopiero wchodzą w świat muzyki.
Jak doskonale wiemy, każe dziecko jest inne i to Ty znasz je najlepiej. Program warsztatów jest dostosowany do etapu rozwojowego dzieci 5-7 letnich, uwzględniając umiejetność utrzymania uwagi.. Ponad to, prowadzące cechują się dużą spostrzegawczością, empatią i kreatywnością. Cechy te sprawiają, że nawet podczas zajęć grupowych, potrafią dostrzec indywidualne potrzeby każdego z uczestników i podążając za ich predyspozycjami i preferencjami, na bieżąco modyfikować formę zajęć.
Po wypełnieniu formularza zadzwonimy do Ciebie – możesz wtedy uzyskać odpowiedź na swoje pytania. Jeśli chcesz zadzwonić zapraszamy do kontaktu: tel. 727 778 660, e-mail: sara.kwiecien@artyz.pl

Zapraszamy, trwają zapisy

Wypełnij formularz

Pozostały ostatnie wolne miejsca. Zapisy trwają do wyczerpania wolnych miejsc. Wypełnij formularz, oddzwonimy najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

    Akceptuję Politykę prywatności*

    Tagi : warsztaty wokalne Szczecin Warsztaty wokalne Szczecin Pomorzany Mierzyn Przecław wakacyjne warsztaty wokalne Szczecin Warsztaty wokalne dla młodzieży w wakacje w Szczecinie