Młodzieżowe warsztaty wokalne
Szczecin Pomorzany

Ferie zimowe 2024

15-19 stycznia 2024

od poniedziałku do piątku

Grupa do 12 uczestników

Dla osób w wieku 13-18 lat*

Komu są dedykowane młodzieżowe warsztaty wokalno-aktorskie? 

Warsztaty są dedykowane osobom początkującym i średniozaawansowanym. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dobrze wykorzystać czas ferii zimowych, jednocześnie rozwijając nowe umiejętności wokalne. To zajęcia również dla tych, którzy nie boją się wyzwań i chcą spełniać swoje marzenia i śpiewać!

zawodowi instruktorzy
kameralna grupa
komfortowa forma edukacji
spektakl na zakończenie

Warsztaty podzielone są na 3 sekcje

Na warsztatach wokalnych zgłębiamy tajniki śpiewu w duecie oraz tercecie, a także śpiewu zespołowego. Nauczymy prawidłowego wykorzystania oddechu, budowy aparatu głosowego i rezonatorów. Zajmiemy się także indywidualnym doborem i interpretacją utworów.
Na zajęciach aktorskich wskażemy jak pracować z aparatem mowy, aby nasz przekaz był wyraźny. Przełamujemy bariery! Nauczymy świadomości i wykorzystania głosu, ciała, emocji oraz swobody bycia na scenie i umiejętności improwizowania.

Na pierwszych zajęcia z akompaniatorem poruszymy tematykę teorii muzyki w praktyce, a także nauczymy rozczytywania utworów z nut. Forma zajęć z akompaniatorem rozwinie umiejętność grania zespołowego. Opcja szczególnie przydatna dla osób chcących budować swój repertuar pod kątem występów na estradzie, czy udziału w konkursach.

Instruktorzy

 Agata Porczak 

warsztaty wokalne

WhatsApp Image 2023-06-05 at 12.08.07

Wokalistka oraz pedagog. Każdego dnia pracuje z głosem, swoim oraz uczniów. Patrzy na głos w szerokiej perspektywie, wiedząc, że śpiew to coś więcej niż „odśpiewanie”. Wyższe wykształcenie wokalne oraz doświadczenie w pracy śpiewaczki pomaga jej lepiej dzielić się wiedzą. Zwraca uwagę na wszystkie aspekty składające się na dobrego artystę: prezencja sceniczna, interpretacja, technika wokalna. Nie wyobraża sobie pracy poza branżą muzyczną. Od lat pracuje jako nauczyciel śpiewu w Szkole Muzyki Artyz.

 Adam Kuliś 

warsztaty aktorskie

WhatsApp Image 2023-06-05 at 12.07.09

Śpiewak. Aktor. Mim. Absolwent Wydziału Wokalno – Aktorskiego Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Debiutował na scenie rolą Papagena w Czarodziejskim Flecie W.A. Mozarta w Operze na Zamku w Szczecinie. Występował także na deskach Uckermärkische Bühnen w Schwedt. Od 2006 roku współpracuje ze szczecińskim teatrem La Fayette. W swoim repertuarze ma miniatury pantomimiczne. Swoje umiejętności doskonalił podczas kursów prowadzonych przez uczniów i współpracowników Ireneusza Krosnego – Krzysztofa Najdowskiego oraz Jana Franciszka Jacko. Prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży, a w Szkole Muzyki Artyz uczy śpiewu.

 Weronika Bury 

praca z akompaniatorem

WhatsApp Image 2023-06-05 at 12.17.06 (1)

Pianistka, klawesynistka i pedagog. Absolwentka Akademii Sztuki w Szczecinie. Tworzy wokół siebie niezwykle pozytywną aurę, dzięki czemu powstaje przyjazne środowisko uczenia się, w którym uczniowie czują się komfortowo i pewnie, aby robić postępy i uczyć się nowych rzeczy. Słucha z uwagą i na pewno doceni każdy dźwięk. Jest otwarta na różne możliwości grania i rozumienia danego utworu.W Szkole Muzyki Artyz pracuje od ponad 4 lat, prowadząc zajęcia z fortepianu i teorii muzyki.

Artyz Szczecin Pomorzany

Mieszka I 62 Szczecin

Pomorzany, Przecław, Mierzyn

Cennik

Klienci Artyz
499
*osoby posiadające aktywne konto klienta

Nowi Klienci
599
*osoby nieposiadające aktywnego konta klienta

– grupa do 12 osób
– 15-19 stycznia 2024 r.
– spektakl na zakończenie

Pozostały:

W programie warsztatów:

– integracja uczestników
– nauka śpiewu zespołowego (duet, tercet, zespół)
– praca z aparatem mowy
– zadania aktorskie
– praca nad spektaklem
– nauka rozczytywania utworów z nut
– praca z akompaniatorem
– koncert wieńczący warsztaty

Wasze pytania

Warsztaty są dedykowane osobom początkującym i średniozaawansowanym
Przede wszystkim przełamiesz własne bariery. Znacznie lepiej pracuje się z myślą, że wokół Ciebie są osoby, które umieją tyle co Ty. Chcemy pomóc Ci w zmianie myślenia i nastawienia. Te warsztaty są alternatywą dla indywidualnych lekcji śpiewu. Kolejnym wspaniałym aspektem są zawierane przyjaźnie. Obserwujemy wiele pięknych i długotrwałych znajomości, rozpoczynających się właśnie na naszych zajęciach. Warsztaty to idealne miejsce na rozwój umiejętności śpiewania, ale też osobowości. Oczywiście, śpiewanie, to nie tylko dźwięki, a również gra aktorska, której elementy wplatać będziemy w nasze zajęcia.
Przyjdź z uśmiechem na twarzy i gotowy na nowe wyzwania sceniczne. Wystarczą chęci – my zajmiemy się resztą.
Po wypełnieniu formularza zadzwonimy do Ciebie – możesz wtedy uzyskać odpowiedź na swoje pytania. Jeśli chcesz zadzwonić zapraszamy do kontaktu: tel. 882-077-000 lub e-mail: paulina.starzynska@artyz.pl

Zapraszamy, trwają zapisy

Wypełnij formularz

Pozostały ostatnie wolne miejsca. Zapisy trwają do wyczerpania wolnych miejsc. Wypełnij formularz, oddzwonimy najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

    Akceptuję Politykę prywatności*

    Tagi : warsztaty wokalne Szczecin Warsztaty wokalne Szczecin Pomorzany Mierzyn Przecław wakacyjne warsztaty wokalne Szczecin Warsztaty wokalne dla młodzieży w wakacje w Szczecinie