Wakacyjne warsztaty wokalne
Szczecin Pomorzany

34 godziny zajęć wokalno-aktorskich

5-10 sierpnia 2024

od poniedziałku do piątku

Grupa do 12 uczestników

6h dziennie

w godz 10:00 – 16:00

Dla osób w wieku 16-24 lat

Czym są wakacyjne warsztaty wokalne? 

To odpowiedź na potrzebę realizacji artystycznej. Prowadzimy zajęcia wokalne, na których wprowadzamy techikę wokalną oraz pokazujemy jak śpiewa się solo, w duecie oraz większym zespole. Zajęcia aktorskie są inspirującym wyzwaniem, aby wcielić się w postać, uruchomić wyobraźnię oraz poznać zasady pracy na scenie. Praca z akompaniatorem jest możliwością odkrycia wyjątkowego połączenia partii instrumentu oraz glosu. Szczególnie,że mamy do czynienia z profesjonalnym pianistą, a nie tylko podkładem. Na zakończenie warsztatów zaplanowany jest koncert oraz spektakl. Wykonywane utwory będą inspirowane filmami oraz serialami.

zawodowi instruktorzy
kameralna grupa
komfortowa forma edukacji
spektakl na zakończenie

Korzyści z udziału w warsztatach

Rozwiniesz swoje umiejętności wokalne. Zapoznasz się lepiej ze swoim głosem i jego możliwościami. Przekonasz się jak to jest wcielić się w inną postać i ją zbudować. Poznasz nowych, inspirujących ludzi o podobnych artystycznych zainteresowaniach. Zobaczysz jak wiele można dowiedzieć się z pracy z akompaniatorem nad własnym utworem. Dowiesz się na czym polega praca artysty.

Dla kogo są zajęcia?

Dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Jeżeli chcesz dopiero poznać świat sceny i śpiewu lub jeżeli już go znasz ale chcesz wiedzieć więcej to warsztaty są dla Ciebie. Wystarczą chęci, otwartość na nasze pomysły. A kto wie, może to będzie początek wspaniałej wokalnej drogi.

Instruktorzy

 Agata Porczak 

warsztaty wokalne

WhatsApp Image 2023-06-05 at 12.08.07

Wokalistka oraz pedagog. Każdego dnia pracuje z głosem, swoim oraz uczniów. Patrzy na głos w szerokiej perspektywie, wiedząc, że śpiew to coś więcej niż „odśpiewanie”. Wyższe wykształcenie wokalne oraz doświadczenie w pracy śpiewaczki pomaga jej lepiej dzielić się wiedzą. Zwraca uwagę na wszystkie aspekty składające się na dobrego artystę: prezencja sceniczna, interpretacja, technika wokalna. Nie wyobraża sobie pracy poza branżą muzyczną. Od lat pracuje jako nauczyciel śpiewu w Szkole Muzyki Artyz.

 Adam Kuliś 

warsztaty aktorskie

WhatsApp Image 2023-06-05 at 12.07.09

Śpiewak. Aktor. Mim. Absolwent Wydziału Wokalno – Aktorskiego Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Debiutował na scenie rolą Papagena w Czarodziejskim Flecie W.A. Mozarta w Operze na Zamku w Szczecinie. Występował także na deskach Uckermärkische Bühnen w Schwedt. Od 2006 roku współpracuje ze szczecińskim teatrem La Fayette. W swoim repertuarze ma miniatury pantomimiczne. Swoje umiejętności doskonalił podczas kursów prowadzonych przez uczniów i współpracowników Ireneusza Krosnego – Krzysztofa Najdowskiego oraz Jana Franciszka Jacko. Prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży, a w Szkole Muzyki Artyz uczy śpiewu.

 Weronika Bury 

praca z akompaniatorem

WhatsApp Image 2023-06-05 at 12.17.06 (1)

Pianistka, klawesynistka i pedagog. Absolwentka Akademii Sztuki w Szczecinie. Tworzy wokół siebie niezwykle pozytywną aurę, dzięki czemu powstaje przyjazne środowisko uczenia się, w którym uczniowie czują się komfortowo i pewnie, aby robić postępy i uczyć się nowych rzeczy. Słucha z uwagą i na pewno doceni każdy dźwięk. Jest otwarta na różne możliwości grania i rozumienia danego utworu.W Szkole Muzyki Artyz pracuje od ponad 4 lat, prowadząc zajęcia z fortepianu i teorii muzyki.

Artyz Szczecin Pomorzany

Mieszka I 62 Szczecin

Pomorzany, Przecław, Mierzyn

Cennik

Klienci Artyz
499
*osoby posiadające aktywne konto klienta

Nowi Klienci
599
*osoby nieposiadające aktywnego konta klienta

– grupa do 12 osób
– 5-10 sierpnia 2024 r.
– spektakl na zakończenie

Pozostało:

W programie warsztatów:

– integracja uczestników

– nauka śpiewu zespołowego (duet, tercet, zespół)

– praca z aparatem mowy

– zadania aktorskie

– praca nad spektaklem

– nauka rozczytywania utworów z nut

– praca z akompaniatorem

– koncert wieńczący warsztaty

Wasze pytania

Dla każdego, kto lubi śpiew i teatr. Dla początkujących oraz średniozaawansowanych. Dla odważnych i nieśmiałych. Dla osób które sa ciekawe i otwarte na nowe doświadczenia. Dla osób, które chcą artystycznie i kreatywnie wykorzystać wakacje.
Każdego dnia warsztaty rozpoczynamy o godzinie 10:00, a kończymy o 16:00
Przyjdź z uśmiechem na twarzy i gotowy na nowe wyzwania sceniczne. Wystarczą chęci – my zajmiemy się resztą.
W przerwach między zajęciami zapewniamy wodę oraz mały poczęstunek.
Po wypełnieniu formularza zadzwonimy do Ciebie – możesz wtedy uzyskać odpowiedź na swoje pytania. Jeśli chcesz zadzwonić zapraszamy do kontaktu: tel. 882-077-000 lub e-mail: agata.porczak@artyz.pl

Zapraszamy, trwają zapisy

Wypełnij formularz

Zapisy trwają do końca czerwca 2024 lub do wyczerpania wolnych miejsc. Wypełnij formularz, oddzwonimy najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

    Akceptuję Politykę prywatności*

    Tagi : warsztaty wokalne Szczecin Warsztaty wokalne Szczecin Pomorzany Mierzyn Przecław wakacyjne warsztaty wokalne Szczecin Warsztaty wokalne dla młodzieży w wakacje w Szczecinie