Wakacyjne warsztaty wokalne
Szczecin Pomorzany

34 godziny zajęć wokalno-aktorskich

8-13 lipca 2024

od poniedziałku do piątku

Grupa do 12 uczestników

6h dziennie

w godz 10:00 – 16:00

Dla osób w wieku 10-15 lat

Jakie są nasze wakacyjne warsztaty wokalne? 

 • To zajęcia praktyczne, aktywne i kreatywne.
 • Wszechstronnie rozwijające wokalistów jako solistów jak i kameralistów. Uczestnicy będą mieli możliwość pracy z akompaniatorem!
 • Elastyczne pod względem repertuarowym i stawianych wymagań.
 • Odkrywcze i inspirujące. Pokażemy jakie zasady panują na scenie oraz jak pracować z emocjami. Jak to jest wcielić się w postać i być częścią spektaklu.
 • zawodowi instruktorzy
  kameralna grupa
  komfortowa forma edukacji
  spektakl na zakończenie

  Korzyści z udziału w warsztatach

  Spróbujesz swoich sił w nowym, artystycznym środowisku. Bez względu na to czy masz już doświadczenie czy nie. Poznasz podstawy techniki wokalnej, które sprawią, że będzie Ci się wygodniej śpiewać. Przełamiesz bariery pracy w grupie podczas przeróżnych zadań aktorskich. Poznasz też lepiej siebie, rozwiniesz swoje umiejętności i uwierzysz bardziej w siebie. A z naszym wsparciem scena będzie inspirującym i ciekawym wyzwaniem. Zadbamy o miłą atmosferę, a Ty poznasz wiele nowych, ciekawych osób.

  Dla kogo są zajęcia?

  Dla każdego, kto lubi śpiew i teatr. Dla początkujących oraz średniozaawansowanych. Dla odważnych i nieśmiałych. Dla osób, które są ciekawe i otwarte na nowe doświadczenia. Dla osób, które chcą artystycznie i kreatywnie wykorzystać wakacje.

  Instruktorzy

   Agata Porczak 

  warsztaty wokalne

  WhatsApp Image 2023-06-05 at 12.08.07

  Wokalistka oraz pedagog. Każdego dnia pracuje z głosem, swoim oraz uczniów. Patrzy na głos w szerokiej perspektywie, wiedząc, że śpiew to coś więcej niż „odśpiewanie”. Wyższe wykształcenie wokalne oraz doświadczenie w pracy śpiewaczki pomaga jej lepiej dzielić się wiedzą. Zwraca uwagę na wszystkie aspekty składające się na dobrego artystę: prezencja sceniczna, interpretacja, technika wokalna. Nie wyobraża sobie pracy poza branżą muzyczną. Od lat pracuje jako nauczyciel śpiewu w Szkole Muzyki Artyz.

   Adam Kuliś 

  warsztaty aktorskie

  WhatsApp Image 2023-06-05 at 12.07.09

  Śpiewak. Aktor. Mim. Absolwent Wydziału Wokalno – Aktorskiego Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Debiutował na scenie rolą Papagena w Czarodziejskim Flecie W.A. Mozarta w Operze na Zamku w Szczecinie. Występował także na deskach Uckermärkische Bühnen w Schwedt. Od 2006 roku współpracuje ze szczecińskim teatrem La Fayette. W swoim repertuarze ma miniatury pantomimiczne. Swoje umiejętności doskonalił podczas kursów prowadzonych przez uczniów i współpracowników Ireneusza Krosnego – Krzysztofa Najdowskiego oraz Jana Franciszka Jacko. Prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży, a w Szkole Muzyki Artyz uczy śpiewu.

   Weronika Bury 

  praca z akompaniatorem

  WhatsApp Image 2023-06-05 at 12.17.06 (1)

  Pianistka, klawesynistka i pedagog. Absolwentka Akademii Sztuki w Szczecinie. Tworzy wokół siebie niezwykle pozytywną aurę, dzięki czemu powstaje przyjazne środowisko uczenia się, w którym uczniowie czują się komfortowo i pewnie, aby robić postępy i uczyć się nowych rzeczy. Słucha z uwagą i na pewno doceni każdy dźwięk. Jest otwarta na różne możliwości grania i rozumienia danego utworu.W Szkole Muzyki Artyz pracuje od ponad 4 lat, prowadząc zajęcia z fortepianu i teorii muzyki.

  Artyz Szczecin Pomorzany

  Mieszka I 62 Szczecin

  Pomorzany, Przecław, Mierzyn

  Cennik

  Klienci Artyz
  499
  *osoby posiadające aktywne konto klienta

  Nowi Klienci
  599
  *osoby nieposiadające aktywnego konta klienta

  – grupa do 12 osób
  – 8-13 lipca 2024 r.
  – spektakl na zakończenie

  Pozostało:

  W programie warsztatów:

  – integracja uczestników
  – nauka śpiewu zespołowego (duet, tercet, zespół)
  – praca z aparatem mowy
  – zadania aktorskie
  – praca nad spektaklem
  – nauka rozczytywania utworów z nut
  – praca z akompaniatorem
  – koncert wieńczący warsztaty

  Wasze pytania

  Dla każdego, kto lubi śpiew i teatr. Dla początkujących oraz średniozaawansowanych. Dla odważnych i nieśmiałych. Dla osób które sa ciekawe i otwarte na nowe doświadczenia. Dla osób, które chcą artystycznie i kreatywnie wykorzystać wakacje.
  Każdego dnia warsztaty rozpoczynamy o godzinie 10:00, a kończymy o 16:00
  Przyjdź z uśmiechem na twarzy i gotowy na nowe wyzwania sceniczne. Wystarczą chęci – my zajmiemy się resztą. W przerwach między zajęciami zapewniamy wodę oraz mały poczęstunek.
  Po wypełnieniu formularza zadzwonimy do Ciebie – możesz wtedy uzyskać odpowiedź na swoje pytania. Jeśli chcesz zadzwonić zapraszamy do kontaktu: tel. 882-077-000 lub e-mail: agata.porczak@artyz.pl

  Zapraszamy, trwają zapisy

  Wypełnij formularz

  Zapisy trwają do końca czerwca 2024 lub do wyczerpania wolnych miejsc. Wypełnij formularz, oddzwonimy najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

   Akceptuję Politykę prywatności*

   Tagi : warsztaty wokalne Szczecin Warsztaty wokalne Szczecin Pomorzany Mierzyn Przecław wakacyjne warsztaty wokalne Szczecin Warsztaty wokalne dla młodzieży w wakacje w Szczecinie