Wakacyjne warsztaty wokalne
Szczecin Pomorzany

dla młodzieży, 25 godzin zajęć wokalno-aktorskich

17-22 lipca 2023

od poniedziałku do soboty

Grupa do 12 uczestników

5,5h dziennie

w godz 10:00 – 15:30

Dla osób w wieku 15-20 lat*

wakacyjne warsztaty dla dzieci w wieku szkolnym prowadzi placówka na prawobrzeżu. czytaj więcej…

Czym są wakacyjne warsztaty wokalne? 

To zajęcia, które łączą naukę śpiewu zespołowego, solowego i ruch sceniczny oraz umożliwiają pracę z akompaniatorem. Prowadzący wtajemniczą Was m.in. w zagadnienia prawidłowego wykorzystania oddechu, budowy aparatu głosowego i rezonatorów. Dowiecie się jak pracować z aparatem mowy, aby nasz przekaz był wyraźny. Zajmiemy się także indywidualnym doborem i interpretacją utworów. Ostatniego dnia warsztatów wystawimy spektakl, na którym pokażemy naszą pracę. Będzie to połączenie śpiewu z występem aktorskim.

zawodowi instruktorzy
kameralna grupa
komfortowa forma edukacji
spektakl na zakończenie

Korzyści z udziału w wydarzeniu
Przede wszystkim przełamiesz własne bariery. Chcemy pomóc Ci w zmianie myślenia i nastawienia do własnego głosu i autoprezentacji. Kolejnym wspaniałym aspektem są zawierane przyjaźnie wśród osób, które mają podobne pasje i zainteresowania. Obserwujemy wiele pięknych i długotrwałych znajomości, rozpoczynających się właśnie na naszych zajęciach. Warsztaty to idealne miejsce na rozwój umiejętności śpiewania, ale też osobowości. Oczywiście, śpiewanie, to nie tylko dźwięki, a również gra aktorska, której elementy wplatać będziemy w nasze zajęcia.

Dla kogo są zajęcia?

Warsztaty są dedykowane osobom początkującym i średniozaawansowanym. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wyjątkowo wykorzystać wakacyjny czas, tych co nie boją się wyzwań i mają ochotę sprawdzić, czy śpiew jest faktycznie dla nich! Potraktuj warsztaty jako przedsmak swojej przyszłej nauki wokalu!

Instruktorzy

 Agata Porczak 

warsztaty wokalne

Artyz | Szkoła Muzyczna

Wokalistka oraz pedagog. Każdego dnia pracuje z głosem, swoim oraz uczniów. Patrzy na głos w szerokiej perspektywie, wiedząc, że śpiew to coś więcej niż „odśpiewanie”. Wyższe wykształcenie wokalne oraz doświadczenie w pracy śpiewaczki pomaga jej lepiej dzielić się wiedzą. Zwraca uwagę na wszystkie aspekty składające się na dobrego artystę: prezencja sceniczna, interpretacja, technika wokalna. Nie wyobraża sobie pracy poza branżą muzyczną. Od lat pracuje jako nauczyciel śpiewu w Szkole Muzyki Artyz.

 Adam Kuliś 

warsztaty aktorskie

Artyz | Szkoła Muzyczna

Śpiewak. Aktor. Mim. Absolwent Wydziału Wokalno – Aktorskiego Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Debiutował na scenie rolą Papagena w Czarodziejskim Flecie W.A. Mozarta w Operze na Zamku w Szczecinie. Występował także na deskach Uckermärkische Bühnen w Schwedt. Od 2006 roku współpracuje ze szczecińskim teatrem La Fayette. W swoim repertuarze ma miniatury pantomimiczne. Swoje umiejętności doskonalił podczas kursów prowadzonych przez uczniów i współpracowników Ireneusza Krosnego – Krzysztofa Najdowskiego oraz Jana Franciszka Jacko. Prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży, a w Szkole Muzyki Artyz uczy śpiewu.

 Weronika Bury 

praca z akompaniatorem

Artyz | Szkoła Muzyczna

Pianistka, klawesynistka i pedagog. Absolwentka Akademii Sztuki w Szczecinie. Tworzy wokół siebie niezwykle pozytywną aurę, dzięki czemu powstaje przyjazne środowisko uczenia się, w którym uczniowie czują się komfortowo i pewnie, aby robić postępy i uczyć się nowych rzeczy. Słucha z uwagą i na pewno doceni każdy dźwięk. Jest otwarta na różne możliwości grania i rozumienia danego utworu.W Szkole Muzyki Artyz pracuje od ponad 4 lat, prowadząc zajęcia z fortepianu i teorii muzyki.

Artyz Szczecin Pomorzany

Mieszka I 62 Szczecin

Pomorzany, Przecław, Mierzyn

Cennik

Klienci Artyz
499
*osoby posiadające aktywne konto klienta

Nowi Klienci
599
*osoby nieposiadające aktywnego konta klienta

– 15 godzin dydaktycznych
– grupa do 12 osób
– 17-22 lipca 2023 r.
– spektakl na zakończenie

Ramowy program warsztatów

– zajęcia organizacyjne
– warsztaty wokalne
– warsztaty aktorskie
– warsztaty wokalne
– praca z akompaniatorem
– warsztaty aktorskie
– warsztaty aktorskie
– warsztaty wokalne
– praca z akompaniatorem
– Warsztaty wokalne
– praca z akompaniatorem
– warsztaty aktorskie
– warsztaty aktorsko – wokalne
– praca z akompaniatorem
– próba spektaklu
– próba generalna spektaklu
– spektakl

Wasze pytania

Warsztaty są dedykowane osobom początkującym i średniozaawansowanym
Każdego dnia warszaty rozpoczynamy o godzine 10:00, a kończymy o 15:30 w placówce Szkoły Muzyki Artyz na Pomorzanach ul. Mieszka I 62
Przyjdź z uśmiechem na twarzy i gotowy na nowe wyzwania sceniczne. Wystarczą chęci – my zajmiemy się resztą. W przerwach między zajęciami zapewniamy wodę oraz mały poczęstunek.
Po wypełnieniu formularza zadzwonimy do Ciebie – możesz wtedy uzyskać odpowiedź na swoje pytania. Jeśli chcesz zadzwonić zapraszamy do kontaktu: tel. 882-077-000 lub e-mail: paulina.starzynska@artyz.pl

Zapraszamy, trwają zapisy

Wypełnij formularz

Pozostały ostatnie wolne miejsca. Zapisy trwają do końca czerwca 2023 lub do wyczerpania wolnych miejsc. Wypełnij formularz, oddzwonimy najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

    Akceptuję Politykę prywatności*

    Tagi : warsztaty wokalne Szczecin Warsztaty wokalne Szczecin Pomorzany Mierzyn Przecław wakacyjne warsztaty wokalne Szczecin Warsztaty wokalne dla młodzieży w wakacje w Szczecinie