Parallax_img

Wakacyjne warsztaty wokalne dla dzieci Warszawa Praga Południe

kameralna grupa, 15 godzin zajęć śpiewu

21-25 sierpnia 2023

od poniedziałku do piątku

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat

Grupa do 12 uczestników

3h dziennie

w godz 10:00 – 13:00

  Akceptuję Politykę prywatności*

  Dla kogo są wakacyjne warsztaty wokalne? 

  Wakacyjne warsztaty wokalne “Lato, lato, lato czeka…” Zachęcamy do udziału dzieci w wieku szkolnym, które chciałyby spróbować pracy z głosem pod okiem profesjonalnych wokalistów! Zapraszamy zwłaszcza osoby, które zastanawiają się nad regularną nauką śpiewu, a nie są pewne, jak takie zajęcia mogą wyglądać. Opowiemy o tym, jak powstaje i działa głos, jak przygotować się do pracy nad nim oraz pokażemy, jakie niesamowite rzeczy można z nim robić.

  zawodowe wokalistki
  kameralna grupa
  bezpieczna forma edukacji
  dla 7-12 latków

  Na czym będą polegać zajęcia?

  W czasie warsztatów zajmiemy się piosenkami śpiewanymi solo i zespołowo. Wspólne śpiewanie pozwala spojrzeć z nowej strony na własne możliwości, motywuje do aktywnej pracy i pomaga w rozwijaniu umiejętności współdziałania. Codziennie poprzez zabawę będziemy poznawać nowe elementy muzycznego świata, takie jak melodia, rytm, tempo, dynamika.

  Wspólnie odkryjemy różne gatunki muzyki. Pokażemy uczestnikom, jak odnaleźć się na scenie i jak opanować tremę. Ostatniego dnia podczas wspólnego występu każdy z młodych wokalistów będzie miał szansę zaprezentować efekty swojej pracy.

  Prowadzące

   Barbara Wielebska 

  Ukończyłam studia na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, a moją specjalnością jest wokalistyka jazzowa. Pasja do śpiewu towarzysząca mi od dzieciństwa stała się sposobem i stylem życia, którym chcę się dzielić z innymi ludźmi. Zmagania z wokalnymi trudnościami na początku mojej muzycznej drogi, pozwoliły mi zyskać doświadczenie, które umożliwia dostrzeżenie oraz rozwiązanie emisyjnych problemów. Swoim uczniom przekazuję wiedzę z zakresu zdrowej emisji, pomagam poznać aparat głosowy oraz właściwie interpretować utwory, ale przede wszystkim uczę ich, jak znaleźć wytchnienie i odpoczynek w muzyce.

   Aleksandra Muszyńska 

  Moim zdaniem połączenie słowa i muzyki to rodzaj dialogu, za pomocą którego możemy opowiedzieć piękną i poruszającą historię, a ja uwielbiam wzruszenia, szczególnie te muzyczne! Ze swoimi uczniami pracuję nad techniką wokalną, kształceniem słuchu, pokazuję im, w jaki sposób podchodzić do interpretacji piosenki, jak pracować z mikrofonem. Wiem, jak stresujące jest śpiewanie przed kimś, dlatego zawsze dbam o przyjazną atmosferę pracy i jej komfort. Jestem absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Białymstoku, a obecnie kształcę się w Policealnym Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w Warszawie w klasie wokalistyki jazzowej.

  Artyz Warszawa Praga Południe

  Tarnowiecka 13 Warszawa

  Praga Południe

  Cennik

  Klienci Artyz
  499
  *osoby posiadające aktywne konto klienta

  – 15 godzin zajęć wokalnych
  – zajęcia w grupie i indywidualne
  – grupa do 12 osób
  – 21-25 sierpnia 2023r.

  Ramowy program warsztatów

  Zajęcia grupowe będą odbywać się codziennie od 10:00 do 13:00 i obejmą:
  1. Ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia ruchowe.
  2. Ćwiczenia dykcyjne/łamańce językowe.
  3. Chór (ćwiczenia wokalne w grupie, praca nad wspólną piosenką)
  4. Zajęcia z ruchu scenicznego/aktorskie.

  W tym samym czasie będą odbywać się zajęcia indywidualne dla chętnych osób (dokładny plan zostanie uzgodniony z nauczycielami prowadzącymi w pierwszym dniu warsztatów).

  Wasze pytania

  Warsztaty kierujemy zarówno do dzieci, które mają już do czynienia ze śpiewem , jak i dla tych, które dopiero pragną zacząć i chcą zobaczyć, na czym polega nauka śpiewania.
  Warsztaty rozpoczynamy o godzinie 10:00, a kończymy o 13:00 w placówce Szkoły Muzyki Artyz ul. Tarnowiecka 13 w Warszawie (Praga Południe)
  Dobrze by było aby dzieci miały ze sobą wodę do picia, drugie śniadanie do przegryzienia. Wszystkie inne materiały zapewniamy my.
  Po wypełnieniu formularza zadzwonimy do Ciebie – możesz wtedy uzyskać odpowiedź na swoje pytania. Jeśli chcesz zadzwonić zapraszamy do kontaktu tel. 579-072-975

  Zapraszamy, trwają zapisy

  Wypełnij formularz

  Zapisy trwają do wyczerpania wolnych miejsc. Wypełnij formularz, oddzwonimy najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

   Akceptuję Politykę prywatności*